Tmav├Ż re┼żim pre aplik├íciu Google Mobile sa za─Ź├şna dnes

Tmav├Ż re┼żim je jednou z definuj├║cich funkci├ş mobiln├ęho opera─Źn├ęho syst├ęmu Google pre Android Android 10. Paradoxne, nie v┼íetky pr├şpady mobilnej aplik├ície Google sa doteraz rie┼íili. Gigant pre vyh─żad├ívanie na internete to ozn├ímil Twitter t├íto funkcia bude dnes uveden├í do prev├ídzky pre t├║to aplik├íciu.

V predvolenom nastaven├ş sa aplik├ícia riadi t├ęmou v├í┼ího telef├│nu v┼íeobecne. Ak pou┼ż├şvate syst├ęm Android 10 alebo iOS 13 a pou┼ż├şvate tmav├Ż re┼żim, v re┼żime sa aplik├ícia automaticky zobraz├ş. V nastaveniach aplik├ície m├┤┼żete tie┼ż prep├şna┼ą medzi svetl├Żm a tmav├Żm re┼żimom. T├ş, ktor├ş pou┼ż├şvaj├║ star┼íie opera─Źn├ę syst├ęmy, musia t├Żmto sp├┤sobom pristupova┼ą k tmav├ęmu re┼żimu aplik├ície Google.

Zav├ídzanie temn├ęho re┼żimu sa posunulo medzi nieko─żk├Żmi aplik├íciami Google pre mobil, ─Źo je v jeho sp├┤sobe podivn├ę. Zatia─ż s├║ aplik├ície Gmail, Kalend├ír a Keep niektor├ę z aplik├íci├ş v tmavom re┼żime. V─Ćaka tomuto nov├ęmu doplnku sa Mapy stan├║ ─Ćal┼íou v├Żznamnou aplik├íciou Google, ktor├í e┼íte nez├şskala tento stav.

V ka┼żdom pr├şpade, ak ─Źasto pou┼ż├şvate aplik├íciu Google a e┼íte ste nedostali t├║to aktualiz├íciu, mali by ste skontrolova┼ą, ─Źi bola t├íto aktualiz├ícia e┼íte k dispoz├şcii. Ak nie, mo┼żno to dajte znova na konci t├Ż┼żd┼ła.

(Zdroj: Google / Twitter)