Tlmič nárazov na uloženie iPhone z puzdra, rozlúčenej obrazovky!

Keď smartfón zmizne z ruky a spadne na zemnajmä „tvár“ zamrzne krv. Kto nie? Nie každý používa ochranu, ktorá zabraňuje nárazu obrazovky na zem. A ak nemáte poistné krytie, opravy sú drahé.

patent na predĺžiteľný nárazník iphone 01

Preto je to zaujímavé patent na Apple čo sa týka jedného aktívny chránič obrazovky pre elektronické zariadenia. Spoločnosť vymyslela systém tam, kde existuje niekoľko “stôp” po stranách obrazovky, ktoré môžu “vyjsť” z obalu keď telefón spadne tak, aby nenarazil na obrazovku na podlahu.

Systémy používajú senzory integrované v iPhone pochopiť, kedy je smartphone na voľnom páde, a používať systémy na „prácu ako jeden“ otras„Po dokončení úlohy, ktorou je ochrana obrazovky, časovač povie senzorom, aby vložili novo extrahované nohy späť do jednotky, čím sa obnoví najelegantnejší dizajn.

Ako patent neexistuje žiadna istota Apple bude túto myšlienku aplikovať na iPhone alebo iný budúci produkt, ale skutočnosť, že spoločnosť uvažuje o tom, ako sa vyhnúť skutočne bežnému problému, je skutočne zaujímavá. Okrem iného to nie je jediná vízia, ktorú musí vyriešiť dom Cupertino.

patent na predĺžiteľný nárazník iphone 02Zastúpenie patentu

Čaká na to Apple alebo kto nám bráni rozbiť obrazovku smartfónu našimi krátkymi pečivami, je obrazovka iPhonu zaujímavá 6/ 6S e 6 Plus / 6S Plus od spoločnosti Innerexile. Ako ukazuje Engadget, dokáže „opraviť“ veľmi malé škrabance rýchlo.