Titanový štandard 2: Grafika a výkon CPU

Posledných pár týždňov sme čakali na Titanfall 2 , Zaujíma vás, či by to urobilo zoznam populárnych vydaní hier, keď preskočíme testovanie výkonu kvôli nedostatku optimalizácie pre počítač. To sa stalo s pôvodným prípadom Titanu v roku 2014, ktorý prišiel s podporou ovládača grafickej karty a trpel čiarami, ktoré nám bránili v tom čase poskytovať obvyklú analýzu výkonu. Bolo znepokojujúce premýšľať o tom, čo by doplnok poskytol potom, čo vývojár Respawn Entertainment vylúčil počítačové prehrávače z multi-beta Titanfall. 2,

Našťastie sa prvé obavy týkajúce sa zanedbávania našej obľúbenej platformy zdajú zbytočné. Členovia Master Race sú uvedení na Xbox One a PlayStation 4 A PC minulý piatok a môžu sa tešiť na oveľa vyššiu kvalitu obrazu v Titanfall 2 – Za predpokladu, že máte výkon potrebný na to, aby sme ho vytiahli – presne preto sme tu: Pozrime sa presne, aký druh hardvéru musíte vyskúšať túto hru v celej svojej kráse s rozlíšením 1080p a 1440p a 4 k.

Pôvodná hra Titanfall obsahuje hektický boj a mechaniku tekutín, druh streleckej hry, ktorú chcete hrať v najvyššej kvalite bez prekážok, možno aj prostredníctvom viacerých grafických kariet a obrazoviek. Bez toho, aby sme sa podrobne venovali, sme radi, že môžeme nahlásiť prípad Titanu 2 Funguje dobre na zariadeniach Nvidia aj AMD. Nedostatok primeranej počítačovej optimalizácie sa tu nezdá byť problémom, zdá sa však, že má prvý problém s predajom.

Titanový štandard 2: Grafika a výkon CPU 1

S rastúcou popularitou Battlefield 1 Do nových výšok sa zdá načasovanie príchodu Titanfall 2 Nebolo to dokonalé. Bojisko sa zvýraznilo 1 Takisto zábavný víkend na testovanie verzie beta na všetkých troch platformách takmer mesiac pred spustením a môžeme len cítiť, že Respawn / EA to môže urobiť rovnako.

Na druhej strane to vyzerá ako Titanfall 2 Je to super a získalo veľmi pozitívne recenzie, takže aj keď je online, je slabší, ako sa očakávalo, zdá sa, že hra stojí za to kúpiť. Tí z vás, ktorí uvažujú o nákupe, by mali mať dobrú predstavu o tom, čo sa dá očakávať pri čítaní.

Metodika testu

Naša referenčná karta trvala 60 sekúnd, začali sme na začiatku prvého zadania. Po páde lietadla hráč vyjde z únikovej platne, ale prepadne nepriateľských vojakov. Tento test sa vyznačuje mnohými znakmi kontrolovanými AI a čo je najdôležitejšie, je ľahké sledovať cestu, ktorá nám umožnila opakovane reprodukovať test s vysokou mierou presnosti.

Pretože hra vyzerá dobre, ne optimalizovali sme potrebu testovať niekoľko predvolieb kvality a namiesto toho sme sa sústredili na zahrnutie všetkých našich grafických kariet. Testovali sme tri štandardné rozlíšenia: 1080p, 1440p a 4 k.

Titanový štandard 2: Grafika a výkon CPU 2

Nastavenia maximálnej kvality boli použité s TSAA na vyhladenie. Neexistuje nič také ako možnosť „GPU obmedzenia“ a podľa toho, čo môžeme povedať, sa hra nezmenšuje, aby sa zmestila na grafické karty VRAM.

Titanový štandard 2: Grafika a výkon CPU 3

Na testovanie sa použili najnovšie grafické ovládače AMD a Nvidia a treba povedať, že oba tábory aktívne pracujú na zlepšení podpory konkurenčných GPU v Titanfall. 2, Indikuje ovládač AMD Crimson Edition 16.10.3 Oprava chyby opravuje prerušovanú hru s hrou, zatiaľ čo Nvidia urobila takmer to isté a treba poznamenať, že verzia 375.70 spoločnosti je tretím vodičom pripraveným na hru.

Test špecifikácie systému

Štandardy: výkon 1080p

Titanový štandard 2: Grafika a výkon CPU 4

Ak chcete získať konzolu 30 snímok za sekundu, PC prehrávače potrebujú iba RX 460 alebo GTX 660 Ti, keď sú spustené puzdrá Titan 2 Rozlíšenie 1080p s nastavením vysokej kvality s TSAA. Ale prejdeme na niečo ako GTX 960/1050 Ti alebo R9 380, aby sme dosiahli plynulejšie snímkové kmitočty a ak hľadáte priemerných 60 snímok za sekundu, bude stačiť model R9 380X, zatiaľ čo modely GTX 970 alebo R9 290 by boli dokonalé.