Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Tipy na únik iPhone 13, ktoré pravdepodobne preskočíte

Tipy na únik iPhone 13, ktoré pravdepodobne preskočíte 1

Tento týždeň došlo k úniku, ktorý zrejme potvrdzuje veľkosť a tvar budúceho iPhone. IPhone 13 alebo iPhone 12s, podľa toho, čo Apple rozhodne sa zavolať ďalší rad zariadení, pravdepodobne sa nebude tak líšiť od svojho predchodcu. Očakáva sa, že rodina iPhone uvedená na trh v roku 2021 bude obsahovať tri modely, každý s príponou 5.4-palcový displej, 6.1-inch displej, a 6.7-palcový displej.

Hovorí sa, že iPhone 13, iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max budú odhalené a uvedené na trh v roku 2021, pričom každý z nich bude mať hardvér veľmi podobný telefónu iPhone 12. Veľké rozdiely budú v ich farbe a v upresnení toho, čo iPhone 12 priniesol na stôl.

IPhone 13, alebo iPhone 12s, ak chcete, bude „tock“ rok, ak vôbec niečo také v tejto novej ére vydaní pre iPhone bolo. Toto je rok, v ktorom si s najväčšou pravdepodobnosťou kúpite iPhone iba vtedy, ak ste si pred niekoľkými rokmi kúpili posledný iPhone a potrebujete náhradu.

Hovorí sa, že iPhone 12s bude predstavený v septembri 2021 a bude vydaný koncom septembra alebo začiatkom októbra 2021. Táto nová sada zariadení iPhone bude mať pravdepodobne podobné cenové body, ako sú uvádzacie ceny iPhonu 12.

Je to veľmi pravdepodobné Apple vydá túto novú vlnu zariadení iPhone s farebnými možnosťami, ktoré používateľom umožnia odlíšiť sa od zariadenia iPhone 12. Najzaujímavejší kúsok tejto hádanky môže byť v názore, že bude existovať Pink iPhone 12s alebo iPhone 13 s tón podobný tomu z najnovšieho Pink iMacu.

Pozrite sa na časovú os nižšie a získajte ďalšie informácie o telefónoch iPhone 13 / iPhone 12s a jeho najpravdepodobnejšom súbore funkcií a možností. Myslíte si, že bude vhodný čas na kúpu nového iPhone v októbri tohto roku, alebo budete ďalší rok čakať na výraznejšiu aktualizáciu?