Tipy, ktoré vám pomôžu nájsť lacné tablety Android

Android Tablet je vynikajúce zariadenie na sledovanie obľúbeného športu a filmov. Môže to byť vhodné aj pre podnikateľa. Podnikateľ si ho môže vziať kamkoľvek. Vďaka svojej obrazovke s chybami je ľahké robiť svoju prácu na cestách jednoduchým spôsobom v porovnaní so smartfónom. Kúpa stola nie je ľahká vec, pretože existuje veľa možností na výber. Nájdenie lacného tabletu so systémom Android môže byť ťažšie. Vzhľadom na váš krátky rozpočet je ťažké nájsť presný lacný tablet s Androidom, ktorý chcete. V tomto článku sa chystáme zdieľať niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu pri výbere tabletu Android vo vašom rozpočte.

Lacné tablety Android

Aký je váš rozpočet?

Prvá otázka, ktorú si musíte položiť, je o vašom rozpočte. Starostlivo sa musíte pozrieť na svoje úspory a zistiť, koľko môžete za svoje nové zariadenie zaplatiť. Cena tabletu môže ovplyvniť veľa vecí, ako sú konfigurácia, značka, veľkosť obrazovky, rozlíšenie a batéria. Lacný tablet s Androidom vás môže stáť okolo 150 dolárov. Dobrý a kvalitný tablet vás bude stáť okolo 500 dolárov.

Veľkosť obrazovky a rozlíšenie

Prvá vec, ktorú sa vám v tablete páči, je veľká veľkosť obrazovky v porovnaní so smartfónom. Je to jeden z dôvodov nákupu tabletu. Je veľmi dôležité vziať do úvahy veľkosť a rozlíšenie obrazovky, pretože má vplyv na cenu. Tablety na trhu sú dostupné s veľkosťou obrazovky od 6-palcov na 12 palcov. Väčšia veľkosť obrazovky znamená vyššie náklady. Veľkosť navyše závisí aj od toho, čo s tým chcete robiť. Ak ju chcete používať na chatovanie s priateľmi, prehliadanie a čítanie kníh, potom 8-vnútorný stôl bude pre vás najlepší. Ak ju však chcete používať na hranie hier, možno budete potrebovať väčšiu obrazovku.

Výkon tabletu

Druhou vecou, ​​ktorú je potrebné zvážiť, je hardvérová špecifikácia tabletu. Ak chcete vysoký výkon, musíte zaplatiť viac peňazí. Ak chcete tablet používať iba na prehliadanie a konverzáciu, bude fungovať procesor MediaTek s 2 GB RAM. Pokiaľ ide o ukladanie, lacný tablet sa dodáva s ramenom s veľkosťou 8 GB. Ale nebudeme vám odporúčať, pretože sú labilní. Mali by ste navštíviť obchod a pozrieť sa na najhorúcejšie tablety Android.

značka

Ďalšou vecou, ​​ktorá ovplyvňuje cenu tabletu, je značka. V súčasnej dobe existuje veľa značiek na trhu. Niektoré z nich sú lacné a iné sú vyššie. Jednou z najlepších značiek pre výber tabletu sú Lenovo, Samsung, Asus a Acer. Ak však chcete dosiahnuť lepšiu výkonnosť s nižšou cenou, musíte ísť za čínske značky. Čínske značky v súčasnosti vyrábajú aj niektoré vysoko kvalitné tablety a sú lacnejšie ako najlepšie značky.

Dávajte pozor na zľavy

Musíte hľadať akékoľvek zľavy ponuky od značiek. Niekedy nájdete veľa s nižšími nákladmi. Tieto spoločnosti vždy ponúkajú zľavy, ktoré sú pre vás najlepšou príležitosťou na zníženie ceny.

Tipy na pomoc pri hľadaní lacných tabliet pre Android sa objavili na ako prvé.