Tip: urobte vy Apple Watch oznámiť čas na ktoromkoľvek volante

O Apple Watch Je to stroj s veľkým potenciálom a Apple stále chcú, aby to bolo pre používateľa užitočnejšie. V budúcej verzii bude existovať niekoľko nových funkcií pre segment zdravotníctva a sociálnej starostlivosti. To, čo dnes zahrnujeme, je však v rôznych scenároch trochu jednoduchšie a užitočnejšie. Určite to viete Apple Watch oznámiť čas, keď dvakrát kliknete na koliesko pomocou Mickey Mouse alebo Minnie, však? Takže, ak vám niekto nakoniec túto funkciu volá?

Áno, môžete mať k dispozícii všetky obrazovky na oznámenie času cez Siri vo vašom jazyku. Áno, Siri hovorí portugalsky z Portugalska, ale iba vtedy, keď chce! Pozrime sa, ako to dokážeme?

obrázok Apple Watch oznamuje hodiny Siriho hlasu na akejkoľvek obrazovke

O Apple Watch sú to fantastické inteligentné hodinky, poskytujú používateľovi množstvo výhod a pridávajú veľa použiteľnosti v ekosystéme Apple, Okrem toho mu systémy na sledovanie životných funkcií používateľa priniesli bonus za záchranu životov.

V rámci funkcií vášho softvéru je však málo preskúmania. Vedeli ste napríklad, že môžete hodiny oznámiť Siriho hlasom?

Oznámte čas, kedy je volant zapnutý Apple Watch

Príliš ľahké. Najprv sa uistite, či sú vaše Apple Watch nie je ticho. Ísť do riadiace centrum a vypnite:

Tip: urobte vy Apple Watch oznámiť čas na ktoromkoľvek volante 1

Tip: urobte vy Apple Watch oznámiť čas na ktoromkoľvek volante 2

Na dosiahnutie ovládacieho centra potiahnite volant prstom.

Vráťte sa na hlavnú obrazovku a teraz položte dva prsty na obrazovku. Nemusíte na to vyvíjať veľký tlak. Pozrite sa na video nižšie a zistite, aké ľahké je:

Ľahká pravda? Použite a zneužite ho, ale nezabudnite, že táto funkcia je aktívna, ak je zvuk aktívny.

Samozrejme, ak nastavíte myš Mickey Mouse alebo Minnie Mouse ako číselník, môžete klepnutím na obrazovku počuť, ako vám povie čas na hodinkách.

Prečítajte si tiež: