Tip na ďalšie oneskorenie iPadu: Teraz je pravdepodobne najlepší čas na nákup

Zdalo by sa, že teraz je ten najlepší čas na kúpu nového iPadu, ak ste ten typ človeka, ktorý chce najnovší iPad na trhu čo najdlhšie. Tip z Číny to naznačuje Apple a Samsung Display majú určité oneskorenie pri vytváraní iPadu novej generácie, ktorý je zariadením s 10,86-palcovým OLED displejom. Teraz, namiesto toho, aby sa objavil v roku 2022, sa hovorí, že tento nový iPad bude odložený až do roku 2023 alebo neskôr.

Informácie od The Elec tomu nasvedčujú Apple a Samsung Display „zrušili svoj spoločný projekt vývoja 10,86-palcového OLED iPadu“. Navrhli, že projekt je momentálne zastavený – ale v budúcnosti môže byť znovu spustený, ak sa problémy vyriešia. Hovorí sa, že problémy sa vyskytli buď s maržou ziskovosti, štruktúrou jedného zásobníka OLED panelov pri tejto veľkosti alebo s oboma.

Dobrá správa je, že Apple hovorí sa, že trvá na dvojvrstvovej tandemovej štruktúre pre OLED panely pre iPad. Zdá sa, že časť problému je Apple a nezhoda Samsung Display na stohoch – tak či tak je to slovo zo zasvätených zdrojov hovoriacich s The Elec.

Ak a kedy Apple DOSTANE spoločnosť, aby vyrábala svoje OLED panely takým spôsobom, že budú mať 2x vyšší jas ako jednovrstvové OLED. Budú mať tiež životnosť až ŠTYRIKRÁTKU dlhšiu ako jednovrstvový OLED panel. To bude ideálne pre tablet, áno, naozaj.

Takže keď teraz hovoríme o kúpe iPadu, za predpokladu, že hľadáme iPad, ktorý bude najlepším možným iPadom na trhu na čo najdlhšiu dobu, máte dve možnosti. Po prvé, môžete si teraz kúpiť iPad a pravdepodobne budete mať ten najlepší iPad najdlhšie, kým sa na trh dostane nový iPad s dvojvrstvovým OLED panelom. Po druhé, môžete počkať na spomínaný OLED iPad a mať iPad, ktorý vám vydrží veľmi, veľmi dlho.