Tip: Máte sťažnosti od WhatsApp alebo od používateľov? Naučte sa ich nahlásiť

WhatsApp dobyl vesmír smartphones naprosto. Dnes je to jedna z najvýznamnejších aplikácií v oblasti služieb zasielania správ, ktorá dokáže prekonať všetko, čo sa javí ako bezpečnejšie a ešte zaujímavejšie.

Vďaka veľmi veľkej užívateľskej základni poskytuje všetky potrebné funkcie. Je to tiež oblasť, v ktorej sa šíria nepravdivé informácie a používatelia, ktorí jednoducho chcú zdieľať reklamy. Pre tých, ktorí majú tieto problémy, existuje riešenie. Naučte sa, ako sa sťažovať na WhatsApp.

Nahlásenie sťažností od používateľov WhatsApp

Bohužiaľ je bežné, že používatelia WhatsApp dostávajú kontakty so správami, ktoré nie sú vždy žiaduce. Snažia sa propagovať falošné témy alebo rozširujú informácie o nezaujímavých a nepotrebných témach.

Sťažnosti WhatsApp od používateľov

Prvou možnosťou, ktorú v týchto situáciách poskytujeme, je ohlásiť používateľovi nezvyčajné správanie. Táto aplikácia má jednoduchý spôsob, ako to urobiť, upozorniť službu a ponúknuť užívateľovi ďalšie možnosti.

Na tento účel musia vstúpiť do jednej z týchto konverzácií a otvoriť ponuku možností. Tu musíte vybrať Zobraziť kontakt a prejsť na Nahlásiť kontakt, ktorý otvorí upozornenie. Vyzýva používateľa, aby správu potvrdil a ponúka možnosť blokovať a odstrániť prichádzajúce správy.

Ďalšie problémy možno ľahko nahlásiť

Ďalšou možnosťou je hlásenie správ pomocou WhatsApp. Tento proces vám umožňuje pridať viac informácií ako v správe používateľa. Prístup k nastaveniam aplikácie a potom pomoc.

Vo vnútri musíte vybrať možnosť Kontaktujte nás, aby ste otvorili kontaktnú oblasť. Môžu opísať problém, ktorý by mohol byť zlyhaním aplikácie alebo urážlivou správou. Môžete tiež pridať nižšie 3 snímky obrazovky zobrazujúce problém. Nakoniec sa musia pohnúť ďalej.

Môžu ľahko nahlásiť problémy alebo posielať sťažnosti WhatsApp. Služba sľubuje rýchlo reagovať na tieto sťažnosti a vylúčiť tak otázky používateľov.