Tip: ako ľahko migrovať údaje do vášho nového smartfónu Huawei

výmena smartphones nie vždy prináša dobré správy. Je pravda, že máme nové vybavenie s väčšou kapacitou a lepším výkonom, musí sa však vykonať zdĺhavý proces. Hovoríme o migrácii údajov medzi zariadeniami.

Ak je to väčšinou manuálny a nudný proces, ostatní majú to šťastie, že majú prístup k správnym nástrojom. Toto je prípad smartphones Spoločnosť Huawei, ktorá vďaka telefonickému klonu tento proces zjednodušila. Naučte sa, ako migrovať údaje do vášho nového telefónu Huawei.

Klon telefónu Huawei migruje údaje zo smartfónu

Potrebná pomoc od spoločnosti Huawei

Koľkokrát ste nenašli zložitú a nudnú úlohu migrácie údajov do nového smartfónu? Je to proces, ktorý sa môže zdať jednoduchý, ale v skutočnosti je neúplný alebo nepresúva všetky informácie.

Ak tento krok sľubuje veľa nástrojov, je pravda, že sú platené alebo obmedzené na konkrétnu oblasť. Vždy existuje tradičná manuálna forma, ktorá však vynecháva veľa dôležitých informácií.

Klon telefónu Huawei migruje údaje zo smartfónu

Práve v tejto oblasti je spoločnosť Huawei skutočne užitočná vďaka mnohým nástrojom, zálohám a cloudom. Klon telefónu ovplyvňuje najmä tento proces a zabezpečuje úplnú migráciu údajov medzi nimi smartphones,

Klon telefónu pomáha pri migrácii údajov

Celý proces začína inštaláciou klonu jedného telefónu vôbec smartphones, Jedným z nich bude zdrojové zariadenie a druhým bude cieľové zariadenie, ale každé si musí zvoliť vhodnú a určite zrejmú úlohu v tomto procese.

Klon telefónu Huawei migruje údaje zo smartfónu

Klon telefónu Huawei migruje údaje zo smartfónu

V cieľovom telefóne si musia zvoliť typ zariadenia, z ktorého sa budú údaje získavať, či už Huawei, Android alebo iOS. Zobrazí sa QR kód, ktorý bude musieť zdrojový smartfón skenovať. V tomto okamihu sa proces začne a spojenie medzi nimi je cez Wi-Fi.

Ďalším krokom a pravdepodobne posledným, ktorý sa má vykonať, je výber zdroja údajov, ktoré sa majú preniesť do smartfónu. Nezabudnite, že môžete poslať viac ako obvykle. Hovoríme o údajoch aplikácií, nastaveniach Android a SMS a bežných kontaktoch.

Klon telefónu Huawei migruje údaje zo smartfónu

Klon telefónu Huawei migruje údaje zo smartfónu

Po výbere odosielaných údajov musia tieto dve zariadenia jednoducho nechať spolu a nesmú ich používať. Po niekoľkých minútach sa proces ukončí a údaje sa úplne migrujú a aplikácie budú pripravené na použitie.

Pozrite sa, aké ľahké je na novom smartfóne

Nasledujúce video ukazuje, ako ľahko vykonať tento proces, ktorý prakticky vyžaduje od používateľa iba to, aby si vybral údaje, ktoré chce poslať do svojho nového telefónu Huawei.

Dôležitejšie ako SMS, kontakty alebo zoznamy hovorov, Phone Clone berie so sebou nainštalované aplikácie a ich dáta. Je to skutočne jednoduchý proces, ktorý pomáha s úlohou, o ktorej každý vie, že je nudná.

Spoločnosť Huawei opäť ukazuje, že pripravuje svoje vybavenie na uľahčenie činnosti od okamihu, keď je zapnutá. Vďaka tejto aplikácii, ktorá je k dispozícii všetkým, je migrácia dát do nového smartfónu Huawei jednoduchá.