Tinder Prihláste sa online pomocou tohto triku

Veľký výkrik všetkým v krajine Tinder! Používate Tinder? Samozrejme, že si! Používate na telefóne Tinder? Pravdepodobne! Ale chcete mať možnosť používať Tinder na vašom počítači bez toho, aby ste museli niečo sťahovať a inštalovať? Možno sa k zariadeniu Tinder dostanete z ľubovoľného počítača s pripojením online?

Ste na správnom mieste. Tu vám poskytneme informácie, ktoré potrebujete na prihlásenie do služby Tinder online.

Pokúšam sa spoznať nové ženy, je to vždy o niečo ťažšie na rozdiel od volania niekomu, koho poznám, kto je slobodný, a snaží sa znova nadviazať spojenie. drak

Tinder Prihláste sa online pomocou tohto triku

zapaľovače

Takže možno ste v Tinderovi nováčik, alebo možno ste boli v Tinderingu už od prvého dňa. Alebo možno ste ešte nezačali, a ste zvedaví na to, čo všetko toto rozprávanie o Tinderovi znamená. Prečo sa všetci títo mladí ľudia zrazu zaujímajú o začatie táborových požiarov? Je to aplikácia, ktorá vám pomôže nájsť zapálenie? Zdá sa nezodpovedný, v závislosti od aplikácie, ktorá vám pomôže prežiť, keď v lese ani nebudete mať signál.

Tinder Prihláste sa online pomocou tohto triku 1

Les je krásny, tmavý a hlbokýAle mám sľuby dodržať,Odbočte vpravo.

Ale či už ste len zvedaví alebo Tinder-holic, existuje niekoľkoveľminový vývoj v populárnej aplikácii.

Základné funkcie sa samozrejme nezmenili: stiahnete aplikáciu a zaregistrujete sa, pripojíte zariadenie Tinder k svojej Facebook profil (aj keď okolo sú cesty). Keď ho potom použijete, získate fotografie ďalších používateľov vo vašej oblasti. Prejdením prstom doľava, ak vás to nezaujíma, a prejdením prstom doprava, ak vás to zaujíma. Ak niekto, ktorého potiahnete prstom priamo po vás, bude považovaný za zápas (pre účely Tinder) a vy dvaja môžete začať navzájom komunikovať prostredníctvom aplikácie.

Vývojári za Tinderom tvrdili, že to bol ich model: akýsi „dvojitý“, v ktorom sa obaja účastníci musia dobrovoľne zúčastniť konverzácie. Myslím si, že je to veľká časť toho, prečo sa Tinder naozaj vzlietol, pretože táto jednoduchá dvojitá možnosť značne znižuje pravdepodobnosť, že budete zasiahnutí robotmi alebo podvodníkmi.

A zatiaľ čo to má Tinder vybudoval si povesť ako nič viac ako aplikácia pre bežné pripojenia, skutočne dostanete to, čo chcete. Ak hľadáte niečo uvoľnené, nájdete ho. Ak ste však len zaseknutí v sociálnom kontexte a potrebujete pomoc so stretnutím s novými ľuďmi vo vašej oblasti, môžete to využiť aj na tento účel. A ak niekto povie, že používate Tinder nesprávne (povedzme,nieako trh s mäsom), potom ich s dôverou ignorujte.

Nové pre Tinder

Bol to skvelý rok pre Tinder. Bolo to všetko zmeniť riadiaci tím, a tiež bolo oznámených a predstavených niekoľko významných (potenciálne meniacich sa hier) vývoja.

Krátko na to prišla Tinder s novou platenou verziou svojej obľúbenej služby. Tam, verte tomu alebo nie, existuje nejaká polemika o cenách za prémiovú verziu. V zásade ide o rozdiely v cenách, ktoré sú založené na dvoch veciach: polohe a veku. Poloha má nejakým spôsobom zmysel. V závislosti od výmenných kurzov môže byť v každom prípade viac ako požiadať niekoho v inej krajine, aby zaplatil dvadsať dolárov za upgrade na konkrétnu službu. Ale čo naozaj má prehrabal perie je rozhodnutie vypočítať prémiovú aplikáciu na základe veku. Ak máte viac ako 28 rokov, môžete zaplatiť ažštyrikrát viacupgradovať na prémiovú službu.

Chápem, že Tinder chce udržať mladú populáciu a zatvoriť rad, ale veková hranica sa zdá byť svojvoľná a zvýšenie cien sa zdá byť trochu strmé.

Tinder Prihláste sa online pomocou tohto triku 2

Dajte nám aspoň 30, keď sme podľa zákona musí byť zabitýv každom prípade.

Okrem sporov týkajúcich sa stanovenia cien však s inováciou prichádza veľa skvelých funkcií. V prvom rade sa tým odstránia všetky reklamy z aplikácie (čo je v súčasnosti bežná cena za platené aktualizácie). Ale existuje niekoľko ďalších zmien, ktoré sú špecifickejšie pre Tinder.

Po prvé, Tinder na začiatku tohto roka implementoval akúsi funkciu „späť“, ktorú používatelia už roky držia a ktorá je odvtedy pomerne široko pokrytá. V podstate, ak prejdete prstom nesprávnym smerom alebo ak si náhle zmeníte názor na prejdenie prstom (možno ste si uvedomili, že ste práve posunuli prstom po svojej matke), môžete svoju históriu prejdenia prstom vrátiť späť, usporiadať, pretočiť dozadu a nechať sa urob to znova. Je to ako keby ste cestovali v čase Tinder.

Tinder Prihláste sa online pomocou tohto triku 3

Varovanie: Cestovanie časom komplikuje stretnutie.

Používanie tejto novej funkcie je pomerne jednoduché. Ako vidíte z obrázka nižšie (prevzatého zo stránky Tinderovej stránky v obchode iTunes App Store), hneď pod ostatnými štandardnými funkciami sa nachádza nové tlačidlo, ktoré vás úplne jasne upozorní, že sa môžete rýchlo prevíjať dozadu.

TinderRewind

Ďalšou funkciou, ktorá bola pridaná a myslím si, že sa skutočne zmení Tinderscape, je nová položka „Super Like“.

Toto meno sa mi nepáči. Už od začiatku sa upokojuje od nepríjemnej funkcie Super Poke Facebook dni. Ale okrem toho je to naozaj šikovný nápad: namiesto potiahnutia prstom doprava „niekomu“ môžete prejsť prstomhorena „Superako oni. Podľa aktualizovaný popis aplikácie, bude to osobe, ktorá sa vám páči, vedieť, že sa odlišuje od všetkých ostatných, ktorých ste videli v ten deň. Ako to dáva zmysel? Všetci používatelia Tinder dostanú iba jeden Super Like day. Nemôžete ich bankovať. Takže musíte byť veľmi selektívni, na koho používate Super Like. Keď vám Tinder dá vedieť, že táto osoba vás nielen nemá rada, je toSuperRovnako ako vy viete, že sú dosť vážne.

Zatiaľ o tom nie sú žiadne správy, ale som si celkom istý, či ste Super Rovnako ako niekto, kto vás tiež veľmi rád, že ste teraz legálne ženatý. Alebo možno je to len vtedy, ak ste obaja v Las Vegas.

Takže to je nové s Tinderom. Teraz na hlavnej udalosti: ako nastaviť online prístup pre Tinder!

One Trick for Tinder online prihlásenie

Pravidelní čitatelia pravdepodobne vedia, čo sa chystá, pretože na nasledujúcich stránkach sa nemôžeme zastaviť. Manymo je fantastický emulátor systému Android na webe, čo vám umožňuje nastaviť falošné webové zariadenie s Androidom, z ktorého môžete spúšťať najpopulárnejšie aplikácie pre Android.

Použitie tohto má niekoľko výhod a nevýhod:

Najdôležitejšie výhody: Emuláciou systému Android sa už neobmedzujete iba na používanie telefónu na komunikáciu so zariadením Tinder. Áno, samozrejme, pravdepodobne budete stále používať telefón Tinder vo vašom telefóne z väčšej časti, najmä preto, že jeho lokalizačné služby sú také solídne. Ale keď ste doma, môže byť nepríjemné pozerať sa na malú obrazovku celé hodiny, keď máte oveľa krajší počítač, na ktorom ste strávili veľa času a peňazí.

A skvelá vec, o Manymo je, že je to predovšetkým on-line. To znamená, že nemusíte nič sťahovať a inštalovať do svojho počítača (niečo, čo treba venovať zvýšenú pozornosť, keď za každým sťahovaním je potenciálne iný trójsky kôň). Znamená to tiež, že po vytvorení účtu Manymo môžete pristupovať k svojmu virtuálnemu zariadeniu Android z ľubovoľného počítača s pripojením na internet.

Nevýhodou je, že Manymo je konkrétne jedenAndroidemulátor. To nie je vykopávka v systéme Android, ktorú nepridávame Apple/ Android feud (tento okamih), znamená to iba ďalšie oblúky, ktoré by mohli preskočiť pre špecializovaného používateľa iOS. Aby sa váš virtuálny Android mohol pripojiť k serverom (potrebné na komunikáciu), musí byť falošný telefón pripojený k účtu Google Play. Používatelia systému Android už majú účet Google Play, ale používatelia systému iOS zostanú trochu v chlade. Na webe sa môžete zaregistrovať iba v službe Google Play, ale pokiaľ sa zaregistrujete na zariadení, možno budete musieť zistiť, či existuje váš priateľ v systéme Android, ktorý je ochotný vám dovoliť prihlásiť sa (a okamžite sa odhlásiť) na svojom systéme Android.

Tinder Prihláste sa online pomocou tohto triku 4

Ďakujem vám, kamoš. Teraz môžemvlastnýna Súboj klanov.

Po dokončení je proces inštalácie virtuálneho Manymo Android pomerne jednoduchý:

  1. Najprv chcete ísť do Stránka používateľa Tinder v Google Play a stiahnite si súbor APK do svojho počítača. Toto je súbor aplikácie a aj keď ho stiahnete, nenainštalujete ho presne. Stále to budete potrebovať pri spustení emulátora. Ak nemáte platený účet Manymo, musíte sa držať tohto súboru, pretože svoje virtuálne zariadenie nebudete môcť uložiť bez plateného účtu a budete ho musieť inicializovať zakaždým.
  2. teraz, prejsť na Manymoa zaregistrujte sa na účet. Spočiatku je to zadarmo, ale ako už bolo uvedené, výhody prechodu na platené sú výhody. Nezabudnite si napísať svoju e-mailovú adresu a heslo pre neskoršie prihlásenie.
  3. Po dokončení procesu registrácie ste pripravení nahrať Tinder .apkinto do svojho emulátora. Dobrá vec, o Manymo je, že vám umožní vybrať typ zariadenia, ktoré chcete emulovať. A keďže Android má toľko zariadení s väčšími obrazovkami, je len malou vecou vybrať si niečo, čo vám umožní používať toľko displeja, koľko chcete.
  4. Kliknite na položku Začať s: App a prejdite kamkoľvek, kde ste uložili súbor .apk Tinder.
  5. Odovzdajte Tinderonline. Od tejto chvíle to nie je nič iné ako používanie telefónu. (S výnimkou výmeny swapu pomocou myši).

Máte nejaké otázky týkajúce sa niečoho, čo sa deje Tinderovi, alebo je to niečo, čo chcete pridať? Ak áno, môžete to uviesť v komentároch. Dúfam, že sa vám páči to, čo ste si prečítali, ale necítite sa vinníSuperPáči sa mi.