Tinder bude mať tlačidlo na výber miesta, kde budete flirtovať, či už lokálne alebo…

Tinder bude mať pre vás možnosť flirtovať v blízkosti alebo po celom svete

Používate Tinder? Potom je toto pre vás. Vieme, že v tomto čase uväznenia v dôsledku pandémie je nemožné dohodnúť si stretnutie. Ale nebojte sa, nezúfajte, pretože sa zdá, že táto aplikácia pre vás našla riešenie, aby ste našli to pravé pre vás. Tinder bude mať pre vás možnosť flirtovať v blízkosti alebo po celom svete.

Nebolo by to prvýkrát, čo s tým Tinder niečo urobil. vzhľadom na situáciu, ktorú zažívame, je od minulého mesiaca povolená zadarmo “pas”, vaša platobná možnosť (pre členov Plus a Gold), ktorá vám umožní lokalizovať sa prostredníctvom mapy kdekoľvek na svete.

Prečo Tinder pridá túto novú možnosť?

Prečo Tinder pridáva túto novú možnosť?

Prvá vec, ktorú by ste mali vedieť, je to túto informáciu sa dozvedela vďaka známej leakerke Jane Manchun Wong, ktorý prostredníctvom svojho účtu Twitter poskytla ukážku toho, aký bude nový globálny spôsob, ako sa spojiť s ľuďmi z ľubovoľného miesta na svete.

V tweete je to vidieť Tinder vám dá na výber medzi dvoma spôsobmi vyhľadávania ľudí: lokálnym a globálnym. Táto nová možnosť, ako napríklad „Pas“, vám umožňuje nájsť si polohu na mape kdekoľvek na svete a začať robiť “Zápasy”. Okrem toho sa tiež naučilo, že výberom “globálne” Miesto, kde sa chcete zobraziť, musíte zadať ručne.

Zdá sa, že, Tinder chce, aby ste sa bavili stretávaním ľudí z celého sveta zatiaľ čo väzenie nás má doma bez toho, aby sme mohli ísť von flirtovať. Zdá sa nám to niečo naozaj zábavné a skvelé, Viete si predstaviť, že niektorého z nich môžete spoznať osobne?

Ak sa vám to páčilo, určite budete radi vedieť, že Tinder bude mať tento rok videohovory. Niečo úplne skvelé, čo dáva novému globálnemu tlačidlu väčšiu silu. takze Čo ste si o tom mysleli, myslíte si, že to bude užitočné? Váš názor je pre nás dôležitý, dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj | Telefón Arena