TikTok v15.0,3 | APK4Free

TIK tak

Viac, menej. TikTok je doba medzi časmi, keď máte byť v najlepšom správaní. Nie je to YT, nie je to IG, nie je to photoshopped – čistíte si zuby v pyžame v spálni na 7: 45 hodín. To je skutočné. Je to surové. Rozpráva príbeh o 15 sekúnd. A je to oveľa zábavnejšie. S TikTok nejde o súťaženie alebo premýšľanie dvakrát. Je to o posúvaní, pokiaľ palec držíte a uverejňujete príspevky, bez toho, aby ste na to museli myslieť. Vyhoďte teda svoje video do kruhu a pokračujte v pokúšaní.

TikTok je dokonalým cieľom pre krátke mobilné videozáznamy. Uľahčujeme vám objavovanie úžasných videí a vytváranie vlastných videí zachytením vtipných a nezabudnuteľných okamihov zdieľania so svetom. Posúvajte svoje videá na vyššiu úroveň pomocou našich filtrov špeciálnych efektov, nálepiek zábavy, hudby a ešte oveľa viac. Život sa pohybuje rýchlo, takže počítať každú sekundu!

■ Pozerajte sa na milióny videí vybraných špeciálne pre vás Prispôsobený informačný kanál videa špeciálne pre vás založený na tom, čo pozeráte, páči sa a zdieľate. TikTok sa rýchlo prispôsobí vášmu vkusu a ponúkne najrelevantnejšie, najzaujímavejšie, najzábavnejšie a najzábavnejšie videá, ktoré už nikdy nebudete chcieť prestať pozerať.

■ Nechajte sa pobaviť a inšpirujte sa globálnou komunitou tvorcov Milióny tvorcov prezentujú TikTok svoje neuveriteľné talenty, vzácne chvíle a vedomosti. Nechajte sa inšpirovať.

■ Bezplatne pridajte do svojich videí svoju obľúbenú hudbu alebo zvuk Jednoducho upravujte svoje videá pomocou miliónov bezplatných hudobných klipov a zvukov. Vytvárame pre vás obľúbené hudobné zoznamy skladieb s najhorúcejšími skladbami v každom žánri vrátane hip hopu, edm, popu, rocku, rapu, krajiny a ďalších.

■ Používajte nálepky emoji a tvárové filtre 100+ samolepiek emodži dostupných zadarmo na posunutie videí na vyššiu úroveň. Odomknite vo svojich videách veľa zábavných filtrov tváre a efektov krásy.

■ Editačné nástroje vám umožňujú ľahko orezávať, strihať, spájať a duplikovať videoklipy. ■ Filtre na živé vysielanie sa neustále aktualizujú pomocou čerstvých kreatívnych návrhov. ■ Tanec, komédia, vlog, jedlo, šport, kutilstvo, zvieratá a všetko medzi tým. Objavte videá z nekonečných kategórií.

ukážky

K stiahnutiu

TikTok v15.0,3 (MOD) / zrkadlo

Cómo descargar?

¿Cómo descargar desde APK Ocean?

Hola a todos, ahora les contaré cómo Descargar cualquier archivo apk de APK4Free. Primero, deben hacer clic en uno de este enlace. No alojamos ningún archivo apk en el sitio, pero en su lugar usamos hosting de terceros. como Uplod.ws, Racaty.com, Dailyuploads.net, Dropapk.com y más. Estos enlaces donde se encuentran los archivos apk.

Ejemplo:
TikTok v15.0,3  | APK4Free 1

1. Cómo descargar de Uplod.ws (recomendado)

Haga clic en el enlace en la publicación.
Desmarque “Descargar con complementos” o algo similar a él. En la mayoría de los casos, aquí es de donde viene la aplicación no deseada.

TikTok v15.0,3  | APK4Free 2

Ahora haga clic en descargar!
Haga clic aquí si desea registrar Uplod.ws
2. Cómo descargar de Racaty.com

Haga clic en el enlace en la publicación.
Luego haga clic en descargar. Es tan fácil
3. Cómo descargar desde Dailyuploads.net

Haga clic en el enlace en la publicación.
Desmarque “Descargar con Addons” o algo similar. luego haga clic en Descargar.

TikTok v15.0,3  | APK4Free 3

Ahora haga clic en el banner azul Descargar.

TikTok v15.0,3  | APK4Free 4

Haga clic aquí si desea registrarse en Dailyuploads.net
4. Cómo descargar desde Dropapk.com

Haga clic en el enlace en la publicación.
Haga clic en Descarga gratuita (ver capturas de pantalla a continuación)

TikTok v15.0,3  | APK4Free 5

Luego haga clic en “Descargar archivo”

TikTok v15.0,3  | APK4Free 6

Ahora haga clic en “Descargar a su móvil”

TikTok v15.0,3  | APK4Free 7

Haga clic aquí si desea registrarse en Dropapk.com


Guía de instalación


¿Cómo instalar?

Ir a la configuración del teléfono -> seguridad -> habilitar verificación para fuentes desconocidas
Descargar APK.
a. Si se incluyen datos: extraiga todos los archivos de datos a / sdcard / Android / data /
b. Si se incluye OBB: extraiga todos los archivos de OBB a / sdcard / Android / obb /
Usa tu administrador de archivos favorito para instalar el APK.