TikTok teší používateľov: Čakali sme na túto funkciu

TikTok je v súčasnosti veľmi trendy a inšpiruje mnohých používateľov. Je dobré, že TikTok predstavil novú funkciu, pomocou ktorej môžete ešte viac vyjadriť svoju kreativitu. Táto funkcia však nie je úplne nová. Použili ste súťaž.

Zdroj obrázka: TikTok

TikTok predstavuje nálepky na videá

Ak chcete dať svojmu krátkému videu na TikTok trochu viac meliva, môžete na to teraz použiť nálepky. Pomocou nálepiek môžete pridať jeden alebo viac ďalších efektov a správne očistiť vzhľad. Nálepky nie sú statické, ale je možné ich pripevniť k bodu vo videu v individuálnej veľkosti a potom sledovať túto oblasť. Toto je obzvlášť dôležité, ak ide o pohybujúci sa objekt alebo osobu. TikTok tiež predstavil, čo s tým môžete urobiť, v krátkom videu:

@tiktok

Teraz sa predstavujeme: PINKÁRSKA STICKER! Prilepte nálepky na svoje videá a získajte čaro.

♬ pôvodný zvuk – tiktok

Pri úprave nájdete novú funkciu nálepky. Môžete zmeniť veľkosť, orientáciu a polohu jednotlivých nálepiek. Môžete tiež určiť, ako dlho sa bude nálepka zobrazovať vo videu TikTok. Do videa môžete umiestniť aj viac nálepiek súčasne. Ale nemali by ste to preháňať, inak to nakoniec vyzerá veľmi preťažene. Nechajte svoju kreativitu bežať divoko a vyskúšajte novú funkciu.

Ďalšie tipy na aplikácie od redakčného tímu GIGA:

TikTok používa Instagram a snapchat

TikTok samozrejme samolepky nevymyslel, sú už zahrnuté Instagram a Snapchat. Pretože TikTok v súčasnosti prežíva skutočnú humbuk, je zrejmé, že tu budú zavedené aj známe funkcie z iných aplikácií. Koniec koncov, používatelia kdekoľvek chcú používať tie najlepšie funkcie, ktoré poznajú z iných aplikácií. Bude zaujímavé sledovať, ako sa TikTok vyvíja a ktoré funkcie sa stále zavádzajú.