TikTok je najviac stiahnutá aplikácia v januári 2020 na App Store a Google Play Store v U.S.A

Pokia─ż ide o popul├írne mobiln├ę aplik├ície, Facebook a jeho aplik├íciami s├║ zn├íme pravidl├í. Ale veci sa bud├║ meni┼ą, preto┼że TikTok sa kone─Źne podarilo objavi┼ą ako najs┼ąahovanej┼íia aplik├ícia v janu├íri 2020, pri─Źom zostal Facebookzn├íma aplik├ícia na odosielanie spr├ív naprie─Ź platformami WhatsApp. V novembri minul├ęho roka TikTok zasiahla 1,5 Sk. Po─Źet stiahnut├ş aplik├íci├ş v obchode App Store a Google Play Store – s ve─żk├Żm po─Źtom stiahnut├ş iba z Indie. Ke─Ć┼że bitka o ─Ćal┼íiu ve─żk├║ kr├ítku formulov├║ aplik├íciu pokra─Źuje, je takmer ist├ę, ┼że TikTok je tu, aby zostal.

Pod─ża spr├ívy zalo┼żenej na odhade od analytickej spolo─Źnosti Sensor Tower sa spolo─Źnos┼ą TikTok objavila ako najs┼ąahovanej┼íia nehern├í aplik├ícia v Spojen├Żch ┼ít├ítoch v janu├íri 2020. Aplik├ícia bola nain┼ítalovan├í 7,7 mili├│nkr├ít, s ostr├Żm 28.8 percentu├ílny n├írast oproti minul├ęmu roku. Analytika je s├║─Źas┼ąou odhadov platformy Tower Tower Store Intelligence.

Disney + zostala druhou najstiahnut┼íou nehernou aplik├íciou v USA po─Źas janu├íra 2020. Aplik├ícia bola stiahnut├í 6,8 mili├│nkr├ít. Disney + smeruje bud├║ci mesiac do Indie, kde bude k dispoz├şcii v spolupr├íci s miestnou slu┼żbou online streamovania spolo─Źnosti Hotstar. Instagram, Facebook Messengera Netflix obsadili tretie, ┼ítvrt├ę a piate miesto v zozname.

Pod─ża predch├ídzaj├║cej spr├ívy India r├Żchlo prijala TikTok s 277.6 mili├│nov stiahnut├ş v novembri 2019. Aplik├ícia pokra─Źuje v trende medzi ve─żk├Żm po─Źtom indick├Żch pou┼ż├şvate─żov smartf├│nov v─Ćaka dostupn├ęmu mobiln├ęmu internetu a dostupnosti lacnej┼í├şch mobiln├Żch zariaden├ş.

Spr├íva Sensor Tower obsahuje odhady na stiahnutie aplik├íci├ş z Applea App Store a Google Play Store do 31. janu├íra 2020. Analytick├í spolo─Źnos┼ą vylu─Źuje v┼íetky predin┼ítalovan├ę aplik├ície a nezah┼Ľ┼ła ani ┼żiadne obchody s aplik├íciami tret├şch str├ín.