Tik Tok je spyware: ┼ąa┼żk├ę obvinenia od Reddita

Tik Tok je spyware: ┼ąa┼żk├ę obvinenia od Reddita 1

Gener├ílny riadite─ż spolo─Źnosti Reddit, Steve Huffman, ÔÇ×Dotknite sa ho jemneÔÇť smerom k Tik Tok, Bez mlet├Żch slov, bez ch─║pkov na jazyku a bez uctiv├Żch strachov o to, ─Źo je najviac stiahnutou aplik├íciou na svete. Huffman's je veta bez odvolania: Tik Tok je spyware, dr┼ż sa ─Ćalej od Tik Tok, Tik Tok je zl├Ż. Punto.

Hoffman: Tik Tok je spyware

Spor, ktor├Ż pravdepodobne znie sladko, je u┼íami Donalda Trumpa, ktor├Ż s├şce e┼íte nevrhol svoje anat├ęmie proti ─Ź├şnskej aplik├ícii, opakovane v┼íak hromovel proti inv├ízii do v├Żchodnej krajiny prostredn├şctvom prostriedkov, ktor├ę inov├ícia spr├şstup┼łuje digital. Kde Trump zameriava svoje ├║toky 5GStru─Źne povedan├ę, Hoffman to rob├ş pomocou aplik├ície, ktor├í dobyla najmlad┼í├şch.

Aplik├ícia, ktor├í v┼żdy po─Ź├║va, aplik├íciu, ktorej biometrick├í technol├│gia je desiv├í, aplik├íciu, ktor├║ by ste na svojom smartf├│ne nemali ma┼ą:

Chcem v┼íetk├Żm poveda┼ą: nein┼ítalujte tento spyware do smartf├│nu

Slov├í s vysokou ┼ípecifickou hmotnos┼ąou, najm├Ą ak s├║ vyslovovan├ę smerom k publiku ÔÇ×Soci├ílne 2030ÔÇť. Ohniv├ę slov├í, ktor├ę ─Ćalej zvy┼íuj├║ t├│n geopolitick├ęho konfliktu medzi dvoma krajinami, ktor├ę opakovane zaznamenali vz├íjomn├║ horkos┼ą v oblasti technologick├ęho sklzu. Tik Tok sa po hudobnom nadobudnut├ş stal jednou z najs┼ąahovanej┼í├şch aplik├íci├ş aj v z├ípadnom svete a jeho spojenie s ─Ź├şnskou vl├ídou pre mnoh├Żch znie ako hrozba.

Kontrola ├║dajov je nie─Źo, ─Źo teraz presahuje jednoduch├║ ot├ízku s├║kromia s├║kromia: je to hospod├írstvo, je to politika, je to diplomatick├í rovnov├íha. A soci├ílne siete pl├ívaj├║ presne na tomto mori inform├íci├ş.

app