Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Tiger (re) uvedie svoje mini LCD konzoly 90. rokov … najmä so Sonic 3 !

Konzola Tiger Sonic 3

Konzoly Tiger už v roku 2020!

Najstarší si to pamätá: v 90. rokoch ponúkal Tiger malé konzoly s monochromatickou LCD obrazovkou. Tieto programy umožnili nájsť (veľmi) zjednodušené verzie videohier, ktoré boli vtedy veľmi populárne, napríklad Sonic, Golden Axe alebo dokonca Mega Man. Hasbro, očividne inšpirovaný retrogamingovou vlnou okamihu, sa rozhodol v roku 2020 znovu spustiť tieto malé konzoly!

Hasbro už skutočne potvrdil, že malé konzoly Tiger sa vrátia a ako v tom čase bude každý stroj vyhradený pre jednu hru. Potom, čo Tamagotchi znovu spustil Bandai Namco, je preto na rade tohto typu konzoly, aby sa vrátila na prednú časť javiska, a začne to určitým … Sonic 3 ! Hra, ktorá bude vyžadovať, aby hráči prešli celkom šiestimi úrovňami, aby sa dostali na dno Dr Robotnika.

Tiger XMen

Hasbro skutočne potvrdil, že zostava bude pozostávať zo štyroch malých konzol s modelom Transformers: Generation. 2, ďalší projekt X-Men X, ďalší zasvätený Malá morská víla a nakoniec ten, ktorý by mal prilákať priazeň mnohých hráčov: Sonic 3, Každá malá konzola nebude fungovať s nabíjateľnou batériou, ale s dvoma malými AA batériami (nie sú súčasťou dodávky).

Za bokom hra, je zrejmé, že vzhľad týchto malých tigrských konzol by mal prinútiť mnohých milovníkov videohier roztopiť sa. Nepochybne ich poteší, že ich budú môcť nainštalovať do svojej zbierky, bez toho, aby museli platiť za to, aby dostali ruky na pôvodné modely už pred takmer 30 rokmi.

Tieto nové konzoly Tiger sú už v USA k dispozícii na predobjednávku a budú k dispozícii na jar roku 2020. Pri tejto cene budete musieť zaplatiť 14,99 dolárov za nákup každého modelu. Stačí povedať, že niektorí môžu začať novú kolekciu …