Ticwris GTS Smartwatch prich├ídza s funkciou merania telesnej teploty v re├ílnom ─Źase, ktor├í pom├íha odol├íva┼ą COVID-19

V nepriaznivom prostred├ş koronav├şrusu COVID-19 dost├ívame od Ticwrisa nov├ę nosite─żn├ę inteligentn├ę z├íp├Ąstie. Hlavnou kvalitou Ticwris GTS Smartwatch je to, ┼że dok├í┼że mera┼ą telesn├║ teplotu v re├ílnom ─Źase, preto┼że si uvedomujeme smrte─żn├Ż v├şrus. Pozrime sa podrobne na svoj h├írok funkci├ş.

COVID-19 predstavuje pre svet ve─żk├║ hrozbu, ke─Ć┼że priamo zasiahlo viac ako mili├│n ─żud├ş. V├Ą─Ź┼íina kraj├şn v s├║─Źasnosti prech├ídza poistn├Żm procesom s cie─żom kontrolova┼ą ─Ćal┼íie ┼í├şrenie. Od tohto t├Ż┼żd┼ła bolo zaznamenan├Żch viac ako sto dvadsa┼ą tis├şc ├║mrt├ş a ich po─Źet pokra─Źuje.

Medzit├Żm ─Ź├şnsky v├Żrobca zaviedol inteligentn├ę hodinky, ktor├ę dok├í┼żu zisti┼ą v─Źasn├ę pr├şznaky v├şrusu. Hodinky Ticwris GTS m├┤┼żu mera┼ą teplotu tela v re├ílnom ─Źase.

Pokia─ż ide o lek├írov, CVID-19 sa m├┤┼że ─żahko kontrolova┼ą, ak sa zist├ş v po─Źiato─Źnej f├íze. Tis├şce zranen├Żch ─żud├ş sa po skorom ├║sil├ş ├║plne uzdravili. Preto v├ím v tomto oh─żade nosite─żn├ę z├íp├Ąstie Ticwris GTS pom├┤┼że mera┼ą teplotu tela v re├ílnom ─Źase. Nakoniec m├┤┼żete rozpozna┼ą svoju chorobu v ranom ┼ít├ídiu a okam┼żite ju lie─Źi┼ą. Inteligentn├ę hodinky navy┼íe pon├║kaj├║ oproti be┼żn├Żm hodin├ím mnoho ─Ćal┼í├şch v├Żhod.

Ticwris GTS Smartwatch – ─Ćal┼íie vlastnosti

Hodinky maj├║ okrem merania telesnej teploty aj nasleduj├║ce v├Żhody:

Teplomer nemus├şte nosi┼ą st├íle so sebou. Hodinky na─Ćalej zaznamen├ívaj├║ telesn├║ teplotu v re├ílnom ─Źase v ka┼żdom re┼żime.

Editor's Choice; Xiaomi Roidmi Nex 2 vacuum cleaner now for just $449.99

Inteligentn├ę hodinky s├║ navy┼íe vybaven├ę niektor├Żmi ─Ćal┼í├şmi inteligentn├Żmi sn├şma─Źmi, ktor├ę monitoruj├║ va┼íe celkov├ę zdravie – teplotu, gravit├íciu, krokomer a niektor├ę ─Ćal┼íie zariadenia.

Automaticky meria teplotu po ka┼żdej hodine. ─Żudia, ktor├ş ju nosia, m├┤┼żu tie┼ż za─Źa┼ą ru─Źne mera┼ą pomocou nieko─żk├Żch kliknut├ş. Preto m├┤┼żete monitorova┼ą a zaznamen├íva┼ą v├Żkyvy teploty a zv├í┼żi┼ą lek├íra, ak zist├ş nie─Źo nebezpe─Źn├ę.

V ─Ćal┼í├şch ┼ípecifik├íci├ích Ticwris GTS Smartwatch dok├í┼że vypo─Ź├şta┼ą va┼íe kroky, zmera┼ą vzdialenos┼ą a spravova┼ą kal├│rie spolu so s├║─Źasn├Żmi mas├í┼żami. Zariadenie navy┼íe obsahuje sledova─Ź sp├ínku, ktor├Ż analyzuje va┼íe ├║daje o sp├ínku, bud├şk, stopky a ─Ćal┼íie u┼żito─Źn├ę n├ístroje.

Najlep┼íia konfigur├ícia je sn├şma─Ź srdcovej frekvencie, krvn├Ż kysl├şk a slu┼żba sledovania krvn├ęho tlaku. K dispoz├şcii je jasn├í a ┼żiv├í obrazovka 1,3 Palec s v├Żdr┼żou bat├ęrie 5 Dni pod kapotou.

Hodinky Ticwris GTS maj├║ navy┼íe podporu Bluetooth a viac jazykov a kompatibilitu so syst├ęmom Android / iOS. Na v├Żber s├║ tri farby – ru┼żov├í, modr├í a ─Źierna.