The Sojourn – dnes k dispozícii na konzole Xbox One

Od začiatku práce mierkaChceme rozprávať príbeh svetla a tmy, príbeh samotného života a pochopiť realitu. mierka začať dnes, a teraz môžeme konečne povedať náš príbeh.

Výzvy a hádanky

Nevieme, kedy začneme pracovať. mierka Urobíme logickú hru, ale nakoniec sa v tomto smere zmení organicky. Náš herný dizajnér začal pracovať s mnohými nápadmi a po vyskúšaní rôznych hádaniek s doskou sme si boli istí, že sme našli smer, ktorý sme hľadali.

Puzzle konečne rozpráva veľa herných príbehov prostredníctvom symboliky a metafory, ale na čo sme najviac hrdí, je podstata tejto hry: náročné hádanky. Zakaždým, keď si myslíte, že úplne ovládate čo mierka údery urobia z vás ohnutú loptu, ale môžete to urobiť, veríme vo vás!

Relaxačný zážitok

Vždy sa chceme hrať mierka uvoľnite sa, aby ste sa mohli ľahko sústrediť na náročné úlohy. Farebná atmosféra a pokojná hudba sú veľmi dôležitou súčasťou, ale aj príbeh. Namiesto dlhých textov alebo scén a hlasových komentárov, ktoré zasahujú do vašej hry, to robíme mierka so zameraním na rozprávanie príbehov z celého sveta a hádaniek.

Najdôležitejšie však je, aby sa herný zážitok stal aj osobnejším mierka Nebude to interpretovať príbeh pre vás a nemusíte sa do neho zapájať, ak to nechcete. Ako sa zapojíte do hry, je úplne na vás.

mierka

Problém dokonalosti

V priebehu rokov na vývoj tejto hry trávime veľa času implementáciou a zdokonaľovaním všetkých našich nápadov. Je pre nás veľmi dôležité, že umenie hry je nielen fantastické, ale aj podľa príbehu. Pre každú kapitolu hry vytvárame štyri rôzne umelecké štýly, z ktorých každá ukazuje určitú fázu života. Jeden rok na rozvoj PT mierkaRozhodli sme sa, že umenie, ktoré sme mali, nebolo dosť dobré, preto sme ho odstránili a začali znova. Usilujeme sa tiež navrhovať hádanky, pretože je pre nás dôležité, aby sa cítili čo najprirodzenejšie a najekologickejšie.

Harmony je naším cieľom: v oblasti hier, umenia, dizajnu puzzle a hudby. Aby sme to udržali v súlade so správou, chceme vyjadriť potrebné hodiny diskusie a veľa leštenia prostredníctvom pokusov a omylov počas vývoja.

mierka

zlepšenie

Pridali sme možnosti na podporu výkonu alebo rozlíšenia verzie hry Xbox One X. To znamená, že kedykoľvek môžete prepínať medzi vstavaným rozlíšením 4K a hrami s rýchlosťou 30 snímok za sekundu a 1080p pri rýchlosti 60 snímok za sekundu. Naozaj chceme, aby ste mohli hrať mierka tak, ako sa cítite najpohodlnejšie, a dúfame, že táto funkcia v tomto ohľade veľa pomôže.

Stop

mierka Je to ambiciózna hra, ktorá sa vyvinie pre náš malý tím, sme však na výsledky a akceptáciu zatiaľ veľmi hrdí. Pusti mierka Má takmer štyri roky výrobných skúseností, takže dúfame, že sa vám bude páčiť, ako sa nám to páči.

mierka teraz k dispozícii pre Xbox One v obchode Microsoft Store. Kliknite sem pre viac informácií.