Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

The Rise of Skywalker: Rané verzie skriptu vysvetlili návrat Palpatina

The Rise of Skywalker: Rané verzie skriptu vysvetlili návrat Palpatina 1

Je to 79 dní od vydania J.J. Abramsove hviezdy: Rise of Skywalker. Film dostal zmiešané reakcie s mnohými kritizujúcimi jeho vážny nedostatok vysvetlení a humungous Sarlacc Pit, do ktorého sa dej dostal.

REKLAMA

Jednou z mnohých vecí, ktoré zúrili fanúšikovia, bol návrat Palpatina. Cisár. Darth Sidious. V šiestich filmoch pred obnovením Disneyho roku 2015 bola príšerná tvár a strašidelné zajačik temnou tŕňom na strane síl. Keď sa Sila prebudila, vysadil ju a keď prišiel Posledný Jedi, nebol, bol. V deviatej splátke ságy Skywalker sa však vrátil späť. OK.

ALE JAK HECK HID SHIPV PALPATINE VRÁTIL PO PLECHOVANÍ A VYPREDÁVAJÚC „BOOM“ DO TINY SITH BITS – nevideli sme, že sa to stalo, ale dostanete môj posun – na konci roku 1983 NÁVRAT JEDI ?!

Začiatkom tohto týždňa bola na Chicago Comic and Entertainment Expo (C2E2) vydaná oficiálna novinka The Rise of Skywalker. Výňatky z knihy sa následne začali objavovať online. Zjavenie čoskoro prišlo, že cisár bol skutočne klon a hnil v uvedenom tele, pretože nemohol obsahovať jeho Ducha.

V tom istom prípade dlhoročný herec Palpatine Ian McDiarmid komentoval vylúčenie scény z finálneho produktu. Tu je to, čo povedal (cez ScreenRant):

V jednom okamihu mal scenár riadok – v tej prvej scéne, s Adamom (Driver, ktorý hrá Kylo Ren) – keď hovorí: „Si klon.“ A povedal som v pôvodnom skripte, ktorý už nie je s nami, „Viac ako klon. Menej ako muž.

The Rise of Skywalker: Rané verzie skriptu vysvetlili návrat Palpatina 2

S vedomím tohto naozaj tlačí moje gombíky, pretože film mohol jednoducho opraviť svoju najväčšiu dieru v zápletke, pravdepodobne s niekoľkými expozičnými čiarami. Iste, hokey-Snokeys v nakladacích nádobách mohol byť kľúčom. Ak však tvorcovia filmu hľadali nejednoznačnosť, nešťastne to zlyhalo v dôsledku toho, ako sa ukázalo, že trhaný a naparený zvyšok rozprávania sa ukázal byť.

Čo si myslíte o tomto odhalení po vydaní? Vysvetľuje niektoré otázky týkajúce sa škrabania hlavy, ktoré ste mohli mať spočiatku? V komentároch nechajte svoje háčiky.

REKLAMA