The Galaxy S20 vylepšite váš fotoaparát a gestá vďaka …

Aktualizácia fotoaparátu a gesta Galaxy S20

Spoločnosť Samsung práve vydala druhú aktualizáciu softvéru Galaxy S20, Galaxy S20 + a Galaxy S20 Ultra. Ak ste jedným z tých šťastlivcov, ktorí už jeden z týchto telefónov majú, aktualizácia do vášho zariadenia príde sám cez OTA, hoci v súčasnosti sa dostáva len k používateľom v Južnej Kórei s nasledujúcim kódom verzie: G98xNKSU1ATC2.

Ako je to zvyčajne v prípade týchto typov aktualizácií, druhá aktualizácia Galaxy S20 sľubuje zlepšenie celkového mobilného výkonu a používateľského zážitku. Avšak, tiež pridať niektoré špecifické vylepšenia fotoaparátu a používania gest. Chcete vedieť, aké sú novinky? Objavte ich nižšie.

Spoločnosť Samsung konečne rieši problém pomalého automatického zaostrovania Galaxy S20 Ultra

upgrade upgrade kamery s20

Touto novou aktualizáciou Samsung opravil určité aspekty fotoaparátov svojich najnovších vlajkových lodí, najmä fotoaparátov Galaxy S20 Ultra. A je to tým, že spoločnosť dostala veľa sťažností od prvých používateľov, ktorí vyskúšali najdrahšie z nich Galaxy S20 pretože automatické zaostrovanie vášho fotoaparátu bolo príliš pomalé.

Okrem toho sa veľa kritizovalo aj za celkovú kvalitu fotoaparátu Galaxy S20, ktorý je pôsobivý na papieri, ale v praxi by mohol byť lepší. Takže aktualizácia, ktorá bola práve vydaná opraviť problém s automatickým zaostrovaním A malo by to trochu zlepšiť aj kvalitu fotoaparátov na týchto vlajkových lodiach.

Alternatíva LED upozornení galaxie S20

Tvrdia to aj kórejskí používatelia nová aktualizácia zlepšuje gestá v Galaxy S20, aj keď nešpecifikujú v akom zmysle. Samsung však túto aktualizáciu vydá vo viacerých regiónoch hneď, ako to bude možné, takže si musíte počkať, kým si všetky novinky vyskúšate na vlastnej koži. Dúfajme, že sa tu Samsung nezastaví a nevydá ďalšie aktualizácie určené na ďalšie zlepšenie používateľského zážitku Galaxy S20, aspoň tam, kde je to potrebné.

Zdroj | Sammobile