The 7 Najlep┼íie aplik├ície na s┼ąahovanie videa pre Android

┼Żiadna z najlep┼í├şch aplik├íci├ş na s┼ąahovanie videa pre Android v├ím neumo┼ż┼łuje s┼ąahova┼ą vide├í z YouTube. Myslel som si, ┼że by som mal za─Źa┼ą t├Żmto odv├í┼żnym vyhl├ísen├şm namiesto obvykl├ęho ├║vodn├ęho odseku, preto┼że to priznajme si; mnoho ─żud├ş chce s┼ąahova┼ą vide├í z YouTube.

Podmienky slu┼żby sa za tie roky zmenili a je ve─żmi ┼ąa┼żk├ę zbavi┼ą sa vide├ş YouTube S ─żahkos┼ąou. Pokia─ż nepou┼ż├şvate po─Ź├şta─Ź a ┼ípecializovan├Ż softv├ęr, neexistuje ┼żiadna aplik├ícia, ktor├í by v├ím to pomohla dosiahnu┼ą. Ale ak h─żad├íte dobr├║ aplik├íciu na s┼ąahovanie videa pre Android, ste na spr├ívnom mieste, pane alebo pani!

Osobne si s┼ąahujem recenzie hardv├ęru z DailyMotion a sledujem ich po─Źas univerzitnej obednej prest├ívky. V─Ćaka tomu nebudem musie┼ą m├ş┼ła┼ą svoje d├íta 4G LTE na vide├í, ktor├ę nie s├║ tak├ę d├┤le┼żit├ę. Rob├şm to pomocou aplik├ície ─Ź├şslo jedna v najlep┼íej aplik├ícii na s┼ąahovanie videa pre zoznam Android. Prizn├ívam, ┼że postup je na m├┤j vkus trochu komplikovan├Ż, ale ak funguje, funguje?

https://youtu.be/JQGAniUizEg

Ak ste v oblasti Androidu nov├í─Źikmi, ─Źoskoro nap├ş┼íeme podrobn├Ż n├ívod, ako si m├┤┼żete ─żahko s┼ąahova┼ą vide├í v syst├ęme Android. Pokia─ż ide o t├║to chv├ş─żu, zhroma┼żdil som sa 7 najlep┼íie aplik├ície, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu stiahnu┼ą ak├ęko─żvek video do telef├│nov alebo tabletov s Androidom.

Pozn├ímka: The 7 najlep┼íie aplik├ície na s┼ąahovanie videa pre Android boli testovan├ę na zariaden├ş Samsung Galaxy Smartf├│n Note III. V┼íetky aplik├ície vy┼żaduj├║ na svoju ─Źinnos┼ą akt├şvne internetov├ę pripojenie. Aplik├ície fungovali perfektne a po─Źas testovacej f├ízy sa nevyskytli ┼żiadne probl├ęmy. Niekedy sa m├┤┼że sta┼ą, ┼że jedna z aplik├íci├ş nebude vo va┼íom zariaden├ş fungova┼ą spr├ívne. Odpor├║─Źame v├ím vysk├║┼ía┼ą cel├Ż zoznam aplik├íci├ş a potom sa rozhodn├║┼ą, ktor├í je pre v├ís.

1. Najr├Żchlej┼í├ş n├ístroj na s┼ąahovanie videa

215

Najr├Żchlej┼í├ş n├ístroj na s┼ąahovanie videa nemus├ş by┼ą t├Żm najr├Żchlej┼í├şm v okol├ş, ale ur─Źite je ve─żmi pohodln├Ż. Rozhranie je ve─żmi jednoduch├ę a aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje ─żahk├ę s┼ąahovanie z r├┤znych webov├Żch str├ínok. Bol som schopn├Ż ─żahko s┼ąahova┼ą vide├í z r├┤znych webov├Żch str├ínok vr├ítane Dailymotion a Vimeo.

A ─Źo najr├Żchlej┼íie tvrdenie o s┼ąahovan├ş videa? Bolo to dobr├ę, ale ostatn├ę aplik├ície v zozname s├║ tie┼ż ve─żmi porovnate─żn├ę. Mo┼żno to s├║vis├ş s n├şzkou r├Żchlos┼ąou internetu, ktor├║ poskytuje m├┤j ISP, ale v skuto─Źnosti nem├ím ┼żiadne s┼ąa┼żnosti.

Pri pou┼ż├şvan├ş tejto aplik├ície mus├şte na pr├şstup k r├┤znym vide├ím pou┼ż├şva┼ą vstavan├Ż prehliada─Ź. Potom sa na rozhran├ş zobraz├ş tla─Źidlo a mus├şte na┼ł klikn├║┼ą. Aplik├ícia potom preberie a stiahne vide├í za v├ís. To je v┼íetko, ─Źo k tomu patr├ş. Som ohromen├Ż sp├┤sobom, ak├Żm s├║ veci v tejto aplik├ícii prezentovan├ę.

Pros

Rozhranie je ve─żmi jednoduch├ę. Klepnut├şm na tla─Źidlo spust├şte s┼ąahovanie. R├Żchlos┼ą s┼ąahovania je skuto─Źne skvel├í.

Zápory

Niektor├ę z webov├Żch str├ínok s├║ podporovan├ę, ale d├í sa to o─Źak├íva┼ą, nie v┼íetky webov├ę str├ínky v├ím umo┼ż┼łuj├║ stiahnu┼ą ich obsah. To znamen├í nie YouTube s┼ąahovanie videa pomocou tejto aplik├ície.

The 7 Najlep┼íie aplik├ície na s┼ąahovanie videa pre Android 2

2. Stiahnite si video: Downloader

415

Je to ─Ćal┼íia skvel├í aplik├ícia, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje s┼ąahova┼ą vide├í priamo do zariadenia. Rozhranie je tie┼ż dobre navrhnut├ę a sl├║┼żi na servisn├ę ├║─Źely. Pri s┼ąahovan├ş vide├ş z tejto aplik├ície som nemal ┼żiadne probl├ęmy. Bol som prekvapen├Ż, ┼że vide├í presahuj├║ jedno GB limit boli tie┼ż k dispoz├şcii na stiahnutie rovnako ─żahko.

R├Żchlos┼ą s┼ąahovania sa l├ş┼íila od webu k webu, ale domnievam sa, ┼że r├Żchlos┼ą s┼ąahovania nem├┤┼że ovl├ída┼ą aplik├ícia, ale samotn├ę str├ínky. Jednou z dobr├Żch vec├ş v tejto aplik├ícii je mo┼żnos┼ą vybra┼ą si kvalitu s┼ąahovania videa. Napr├şklad, ak si chcete stiahnu┼ą video v rozl├ş┼íen├ş HD 720P, tu to urob├şte ─żahko. Niektor├ę vide├í nevy┼żaduj├║ vy┼í┼íie rozl├ş┼íenie, ako napr├şklad zvukov├ę blogy at─Ć., M├┤┼żete si vybra┼ą najni┼ż┼íiu kvalitu a s┼ąahovanie s├║borov bude v kr├ítkom ─Źase hotov├ę.

Pros

Zjednodu┼íen├ę a ─żahko pou┼żite─żn├ę. Jednoduch├ę s┼ąahovanie ve─żk├Żch s├║borov. Vyberte kvalitu a rozl├ş┼íenie s┼ąahovania.

Zápory

Aplik├ícia je pre┼ípikovan├í reklamami, ale je to pochopite─żn├ę.

The 7 Najlep┼íie aplik├ície na s┼ąahovanie videa pre Android 2

3. All Video Downloader

117

All Video Downloader je pridan├Ż do zoznamu jednoducho preto, ┼że poskytuje presne tie ist├ę slu┼żby ako tie dve najlep┼íie. Ak v├ím teda z nejak├ęho d├┤vodu prv├í a druh├í aplik├ícia v zozname nefunguj├║, m├┤┼żete si t├║to aplik├íciu tie┼ż skontrolova┼ą. Rozhranie je priemern├ę, ale sl├║┼żi na tento ├║─Źel, tak┼że tu nie s├║ ┼żiadne s┼ąa┼żnosti.

Klepnut├şm na tla─Źidlo preh─żad├ívania prejdite na webov├║ str├ínku, z ktorej chcete video, a stla─Źen├şm oran┼żov├ęho tla─Źidla spustite s┼ąahovanie. Obrazovka s┼ąahovania je tie┼ż trochu kaln├í a v skuto─Źnosti ve─ża neukazuje, ale k r├Żchlosti s┼ąahovania sa ─żahko dostanete z panela s upozorneniami. T├║to aplik├íciu som testoval na viacer├Żch weboch a zd├í sa, ┼że v┼íetky s nimi funguj├║ ve─żmi dobre, tak┼że si budete m├┤c┼ą pri sledovan├ş stiahnut├Żch vide├ş dobre u┼żi┼ą.

Pros

Trochu nev├Żrazn├ę, ale ve─żmi funk─Źn├ę rozhranie. Ve─żk├ę oran┼żov├ę tla─Źidlo je ─żahko dostupn├ę. R├Żchlosti s┼ąahovania s├║ chv├ílyhodn├ę.

Zápory

Aplikácia preteká reklamami.

The 7 Najlep┼íie aplik├ície na s┼ąahovanie videa pre Android 2

The 7 Najlep┼íie aplik├ície na s┼ąahovanie videa pre Android 2

4. AVD na stiahnutie videa – zadarmo a $20,99

AVD na stiahnutie videa

Bezplatná verzia

AVD Download Video je skvel├í aplik├ícia na ─żahk├ę s┼ąahovanie vide├ş vo vysokej kvalite. Aplik├ícia je dod├ívan├í s vyhraden├Żm prehliada─Źom, ktor├Ż dok├í┼że automaticky rozpozna┼ą ak├ęko─żvek streamingov├ę m├ędi├í a pon├║knu┼ą ich stiahnutie do zariadenia. Naozaj sa mi p├í─Źi, ako jednoduch├í a jednoduch├í je aplik├ícia. AVD, ─Źo znamen├í All Video Downloader, je skuto─Źne jednou z najlep┼í├şch aplik├íci├ş na s┼ąahovanie videa pre Android a ukazuje sa.

Rozhranie je relat├şvne ─Źist├ę a ─żahko sa sleduje a samotn├í aplik├ícia ve─żmi reaguje. V├Żvoj├íri r├Żchlo podporuj├║ nov├ę iter├ície syst├ęmu Android a pritom zachov├ívaj├║ nedotknut├║ sp├Ątn├║ kompatibilitu. Chyby neexistuj├║ a okrem Youtube som dok├ízal s┼ąahova┼ą vide├í takmer z ka┼żdej str├ínky. IGN mi robilo probl├ęmy, ale zvy┼íok bol hladk├Ż priebeh.

Vlastnosti:

Prehliada─Ź je prekvapivo dobre vybaven├Ż. Stiahnut├ę vide├í vyzeraj├║ skvele. Priebeh s┼ąahovania m├┤┼żete ─żahko skontrolova┼ą.

Pozoruhodná funkcia:

Vyskakuj├║ca povaha lapa─Źa s┼ąahovania z neho rob├ş jeden z najlep┼í├şch v okol├ş. Jednoducho na─Ź├ştajte video do vyhraden├ęho prehliada─Źa a zobraz├ş sa vyskakovacie okno s ot├ízkou, ─Źi chcete s┼ąahova┼ą alebo nie. Kliknite na stiahnutie a je to. Potom m├┤┼żete na sledovanie vide├ş pou┼żi┼ą ktor├Żko─żvek z najlep┼í├şch prehr├íva─Źov videa pre Android.

Bezplatná verzia

Stiahnu┼ą na Google Play

Platen├í verzia s┼ąahova─Źa je bez rekl├ím. Pokia─ż ide o funkcie a pou┼żite─żnos┼ą, nie je ni─Ź pridan├ę. Ak sa v├ím nep├í─Źia reklamy, stiahnite si t├║to verziu.

Platená verzia

Stiahnu┼ą na Google Play

5. Najr├Żchlej┼í├ş s┼ąahova─Ź videa – zadarmo

Najr├Żchlej┼í├ş n├ístroj na s┼ąahovanie videa

Je to r├Żchle!

Fastest Video Downloader for Android tvrd├ş, ┼że je najr├Żchlej┼í├şm s┼ąahova─Źom videa v okol├ş, a na┼í┼ąastie je toto tvrdenie pravdiv├ę. S┼ąahovanie za─Źalo trochu pomaly, ale potom si zachovalo ├║pln├ę MB r├Żchlos┼ą s┼ąahovania za sekundu po─Źas cel├ęho trvania. Pre m┼ła je to na mobilnom zariaden├ş ve─żk├í r├Żchlos┼ą. Prizn├ím sa, ┼że som stiahol ve─żk├ę HD video, ktor├ę bolo okolo 800 MB vo ve─żkosti a tento s┼ąahova─Ź sa doru─Źil.

Rozhranie je pekn├ę a poskytuje dostatok vizu├ílnych podnetov na to, aby ste ho okam┼żite pochopili. Aplik├ícia sa mi raz zavesila, ale s┼ąahovanie na┼í┼ąastie pokra─Źovalo a nebolo ukon─Źen├ę. V z├ívislosti od str├ínky, z ktorej s┼ąahujete video, budete tie┼ż m├┤c┼ą s┼ąahovanie jednoducho pozastavi┼ą.

Vlastnosti:

Funkcie pozastavenia a obnovenia s├║ skvel├ę. Podporovan├ę s├║ aj extern├ę prehliada─Źe. Dod├íva sa aj s plne na─Ź├ştan├Żm prehliada─Źom.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia je ├║plne zadarmo a reklamy nie s├║ tak├ę ru┼íiv├ę. Ak h─żad├íte bezplatn├Ż program na stiahnutie videa pre Android, je to pr├íve aplik├ícia pre v├ís.

Stiahnu┼ą na Google Play

6. Video Downloader – zadarmo

Video Downloader

Funguje na všetko

T├íto aplik├ícia nez├şska ┼żiadne ocenenie za kreat├şvne pomenovanie, ale rovnako ako jej n├ízov je jednoduch├í a priamo─Źiara. Ak si chcete r├Żchlo stiahnu┼ą video, t├íto aplik├ícia v├ím v tom ur─Źite m├┤┼że pom├┤c┼ą. Ale to nie je v┼íetko, aplik├ícia je tie┼ż schopn├í ripova┼ą obr├ízky a s┼ąahova┼ą hudbu.

Sta─Ź├ş, ak do panela s adresou zad├íte adresu URL videa a aplik├ícia za v├ís zachyt├ş video alebo zvukov├║ hudbu. V z├ísade je mo┼żn├ę pomocou tejto skvelej aplik├ície s┼ąahova┼ą ─Źoko─żvek, ─Źo je mo┼żn├ę streamova┼ą do v├í┼ího zariadenia. Skombinujte to teda s bezplatn├Żmi aplik├íciami na streamovanie filmov a m├íte v├ş┼ąazn├║ kombin├íciu.

Vlastnosti:

Dod├íva sa so skvel├Żm prehliada─Źom. Jednoduch├ę pou┼żitie a ─Źist├ę s┼ąahovanie. S┼ąahovanie je mo┼żn├ę aj pozastavi┼ą.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia funguje ├║┼żasne na takmer ka┼żdom zariaden├ş. Testoval som to na starom smartf├│ne HTC so zastaranou verziou Androidu, aplik├ícia na tom tie┼ż perfektne fungovala. Ak m├íte mierne zvetran├ę zariadenie s Androidom, t├íto aplik├ícia si na ┼łom bude tie┼ż po─Ź├şna┼ą skvele. Rozhranie na ┼í├şrku na tabletoch je tie┼ż dobre navrhnut├ę.

Stiahnu┼ą na Google Play

7. Spr├ívca s┼ąahovania-bezplatn├Ż pri n├íkupoch v aplik├ícii

Spr├ívca stiahnut├Żch s├║borov

V┼íetky s┼ąahovania na jednom mieste

Download Manager pre Android je jednou z najlep┼í├şch dostupn├Żch aplik├íci├ş, ak si potrebujete nie─Źo stiahnu┼ą. M├┤┼że to by┼ą naozaj ─Źoko─żvek, od obr├ízkov cez s├║bory zip a┼ż po dokumenty a vide├í. Syst├ęm spr├ívy s┼ąahovania je prvotriedny a v─Ćaka aplik├ícii je s┼ąahovanie ve─żmi jednoduch├ę.

Str├ínka s┼ąahovania zobrazuje dostatok inform├íci├ş o prebiehaj├║cich s┼ąahovaniach. R├Żchlos┼ą s┼ąahovania, dokon─Źen├ę s┼ąahovanie a dokonca aj pozastavenie s┼ąahovania m├┤┼żete kontrolova┼ą pomocou vyhraden├Żch tla─Źidiel.

N├íkupy v aplik├ícii: $00,99 za polo┼żku

Vlastnosti:

M├┤┼żete s┼ąahova┼ą hudbu aj s├║bory dokumentov. Podporuje aj skripty Java. Dod├íva sa aj s hlasov├Żm vyh─żad├ívan├şm.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia sa integruje s Googlom, Twitter, Yahoo! a YouTube vyh─żad├íva, aby ste r├Żchlo na┼íli po┼żadovan├Ż obsah.

Stiahnu┼ą na Google Play

Záver

Tieto najlep┼íie aplik├ície na s┼ąahovanie videa pre Android nie s├║ ani z─Ćaleka dokonal├ę. Ch├Żbaj├║ im niektor├ę d├┤le┼żit├ę funkcie a nemo┼żno z nich s┼ąahova┼ą vide├í YouTube v├┤bec. S├║ v┼íak pozoruhodne r├Żchle a spo─żahliv├ę. V├Ą─Ź┼íina z nich prich├ídza s funkciami pozastavenia a obnovenia, ktor├ę skuto─Źne funguj├║. Ak s┼ąahujete povedzme dokument├írny film a potrebujete opusti┼ą svoj domov, nemus├şte ukon─Źova┼ą polovi─Źn├ę s┼ąahovanie.

Mysl├şm si, ┼że Android pri┼íiel ve─żmi ─Ćaleko, pokia─ż ide o s┼ąahovanie m├ędi├ş, a ako aplik├ície dozrievaj├║, vid├şm svetl├║ bud├║cnos┼ą. Ak naraz├şte na nejak├ę probl├ęmy alebo m├íte ot├ízky, o ktor├Żch mus├şte hovori┼ą, l├ískavo sa s nami porozpr├ívajte v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch. Radi v├ím pom├┤┼żeme. S┼ąahovanie m├┤┼że za─Źa┼ą!

Odpor├║─Źan├Ż kredit obr├ízku