The 7 Najlepší Samsung Galaxy Nabíjačky S9

The 7 Najlepší Samsung Galaxy Nabíjačky S9 1

Samsung Galaxy S9 bol vlajkovým modelom značky už v roku 2018. V súčasnosti je telefón zhruba rok starý a v tejto dobe sa vyskytujú problémy, ako sú problémy s nabíjaním. Väčšinou je to kvôli tomu, že sa vám nabíjačka vybila alebo ukazuje nejaké káble. V niektorých nešťastných prípadoch to mohol váš pes prežúvať. Nech už je dôvod akýkoľvek, nebojte sa! Uviedli sme najlepší Samsung Galaxy Nabíjačky a káble S9 vám pomôžu.

Samsung Galaxy S9 má nabíjací port USB-C, zatiaľ čo trh ponúka široký sortiment nabíjacích káblov. Niektoré káble slúžia na rýchle nabíjanie, niektoré ponúkajú odolnosť a niektoré sú dlhšie než obvykle. Vďaka rôznym predajným funkciám sa všetko znižuje podľa vašich osobných preferencií.

Porovnávanie nabíjačiek a nabíjacích káblov medzi sebou môže byť zdĺhavý proces, a preto sme vytvorili tento zoznam, ktorý vám pomôže! Tu sú 7 Najlepší Samsung Galaxy S9 Nabíjačky a káble.

Najlepší Samsung Galaxy Nabíjačky S9 – káble, súpravy nabíjačiek a bezdrôtové nabíjačky

Oficiálny Samsung Galaxy Nabíjačky S9

Samozrejme, ako výrobcovia Samsungu Galaxy S9, kórejský gigant, tiež vyrába nabíjačky a nabíjacie káble pre svoje výrobky. Tu sú nabíjacie sady a balíky, ktoré sú k dispozícii na trhu.

1. Oficiálna sada adaptívnych rýchlonabíjačiek Samsung

Najlepší Samsung Galaxy Nabíjacie káble S9 Oficiálna súprava rýchleho nabíjania nabíjačky Samsung

Táto sada adaptívnych rýchlonabíjačiek od spoločnosti Samsung obsahuje tri položky. Dodáva sa s rýchlym nástenným adaptérom USB TA20, nabíjacím káblom micro USB na USB-A a mikro káblom s konektorom M3 USB-C na USB-C s pripojením USB-A. To posledné môže znieť mätúco, takže vám to rozoberieme.

Mikrokábel M3 má jeden koniec, ktorý je kompatibilný iba s portom USB-C. Na druhom konci mikro kábla M3 si môžete vybrať zástrčku kompatibilnú s portom USB-C alebo USB-A. Zvyčajný Samsung Galaxy Nabíjací kábel S9 sa dodáva s jedným koncom kompatibilným s portom USB-C a jedným portom USB-A.

Najlepší Samsung Galaxy Nabíjacie káble S9 Oficiálna súprava rýchleho nabíjania nabíjačky SamsungOficiálna súprava rýchleho nabíjania Samsung (čierna)

Možno premýšľate, kde môžete použiť funkciu USB-C na USB-C tohto kábla, však? Môžete ho použiť na pripojenie svojho S9 k iným zariadeniam kompatibilným s USB-C, ako napr Apple Nový Macbook 12 ″, Google Chromebook Pixel, Galaxy Karta S3 a ešte oveľa viac. Môžete ho dokonca použiť na pripojenie mobilného telefónu k hernému ovládaču kompatibilnému s USB-C.

Celkovo je to rýchla nabíjačka, ktorá dokáže nabiť váš Samsung Galaxy S9 až 50% za pouhých 30 minút. Nabíjací kábel je spoľahlivý aj pri prenose súborov medzi zariadeniami. Ak však nie ste dostatočne opatrní, existuje šanca, že nástavec M3 USB-A môže odtrhnúť celý nabíjací kábel.

amazon-kupit-tlacitko-3

2. Oficiálna adaptívna rýchla nabíjačka Samsung

Najlepší Samsung Galaxy S9 Nabíjacie káble Rýchla adaptívna nástenná nabíjačka

Ak nepotrebujete kábel kompatibilný s portom micro USB na USB-A, môžete si vybrať tento. Táto súprava tiež obsahuje 3 položky. Dodáva sa s adaptérom USB-A, 6-dlhý nabíjací kábel USB-C a adaptér OTG

Adaptér OTG môžete použiť na priamy prístup k jednotke flash pomocou mobilného zariadenia. A v skutočnosti ho môžete použiť aj na kábel USB-C na USB-C na akýkoľvek účel, ktorý vám môže slúžiť.

Najlepší Samsung Galaxy Nabíjacie káble S9, funkcie rýchlej adaptívnej nástennej nabíjačkyVlastnosti a zahrnutia adaptívnej rýchlonabíjačky

Tento nabíjací kábel je vyrobený s technológiou adaptívneho rýchleho nabíjania. Váš telefón dokáže nabiť až 50% za pouhých 30 minút. Je tiež ľahký a spoľahlivý na prenos súborov medzi zariadeniami. Adaptér OTG je naopak kompatibilný so všetkými zariadeniami USB-C. Ale možno ho budete chcieť nechať v kufríku, aby sa ľahko nestratil alebo stratil na nesprávnom mieste.

amazon-kupit-tlacitko-3

5 Najlepšie nabíjacie káble a súpravy pre spoločnosť Samsung Galaxy S9

Na trhu je okrem oficiálnych nabíjacích káblov Samsung aj široká škála káblov. Väčšina z nich je dodávaná v baleniach, ale oveľa lacnejšia. Niektoré z nich sme uviedli nižšie.

1. Balíček pleteného hliníkového nabíjacieho kábla XIAE USB-C

Najlepší Samsung Galaxy Nabíjacie káble S9 - opletený hliníkový nabíjací kábel XIAE USB C

Balíček nabíjacieho kábla XIAE USB-C je dodávaný s 5 nabíjacie káble. Dvaja z nich sú 3-nohy dlhé, dve sú 6-nohy dlhé a jeden 10-stopový kábel. Ponúka tiež ďalšie farebné varianty, ako je modrá, červená a čierna. Dĺžku si môžete vybrať podľa svojich preferencií alebo ako ďaleko ste od zástrčky.

Tento nabíjací kábel nie je dodávaný s adaptérom, aby ste si boli istí, že budete mať vlastný, ak si ho kupujete. Tento kábel tvrdí, že nabíja váš Samsung Galaxy S9 rýchly, s maximom 20,4A.

Najlepší Samsung Galaxy Nabíjacie káble S9 - Vlastnosti pleteného hliníkového nabíjacieho kábla XIAE USB CVlastnosti pleteného hliníkového nabíjacieho kábla XIAE USB C

Vonkajší kryt tohto nabíjacieho kábla je odolná nylonová tkanina. Má tiež vysokokvalitný hliníkový plášť opletený kovom, ktorý zabraňuje hrdzi kábla v dôsledku oxidácie. Zátka je zaistená priehľadným materiálom TPE, aby sa zabránilo nadmernému ohnutiu.

amazon-kupit-tlacitko-3

2. Cabepow 2-v-1 Nylonová splietaná nabíjačka tukov

Najlepší Samsung Galaxy Nabíjacie káble S9 - Cabepow 2 v 1 USB-C a mikro kábel

Okrem nabíjania vášho Samsungu Galaxy S9, Cabepow 2-v-1 Kábel rýchleho nabíjania je najlepší, ak máte iné zariadenie, ktoré používa na nabíjanie micro USB. Tento nabíjací kábel prenáša dáta rýchlosťou 480 Mbps a zaisťuje maximálny nabíjací prúd 5A.

to je 6 stopy dlhé a dodáva sa v balení po 2 s. Má spletený nylonový pletený dizajn s životnosťou viac ako 10 000 ohybov. Tento nabíjací kábel vám zaistí odolnosť, pretože bol testovaný v extrémnych podmienkach.

Najlepší Samsung Galaxy Nabíjacie káble S9 - Cabepow 2 v 1 Vlastnosti USB-C a mikro káblaCabepow 2 v 1 Vlastnosti USB-C a mikro kábla

Nabíjací kábel Cabepow má na jednom konci pripojenie kompatibilné s portom micro USB. Umožňuje vám ho použiť aj na iných zariadeniach okrem telefónu Samsung Galaxy S9, ktorý používa koniec kompatibilný s portom USB-C. Tento kábel vám ponúka dva účely za cenu jedného!

amazon-kupit-tlacitko-3

3. Bezšvový nabíjací kábel USB-C Agvee 3A

Najlepší Samsung Galaxy Nabíjacie káble S9 - kábel rýchlonabíjačky Agvee 3A

Bezšvový nabíjací kábel USB-C typu Agvee 3A sa dodáva v balení 3. Každý kábel má inú dĺžku – 3 dlhé nohy, 6 stôp a 10 stôp. Ak ste ďaleko od zásuvky, už si nemusíte robiť starosti. Tento nabíjací kábel je k dispozícii aj v iných farbách, ako je strieborná a sivá.

Vďaka technológii rýchleho nabíjania môže nabíjací kábel Agvee zvýšiť nabíjanie až o 40%. Je napájaný pocínovanými medenými vodičmi a je testovaný viac ako 5 000-krát v ohybe.

Najlepší Samsung Galaxy Nabíjacie káble S9 - Vlastnosti kábla rýchlonabíjačky Agvee 3ABezdrôtová nabíjačka s rýchlym nabíjacím káblom Agvee 3A s konektorom USB-C

Vďaka vysokokvalitným materiálom použitým na jeho krytie odoláva extrémnym teplotám. To môže zabrániť jeho roztaveniu. Špička USB-C tohto nabíjacieho kábla je bezproblémová, aby sa zabránilo ľahko prasknutým spojom. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a má jednodielny odliatok.

amazon-kupit-tlacitko-3

Súvisiace: Najlepšie Samsung Galaxy Príslušenstvo S9

4. Nabíjací kábel CyvenSmart USB-C

Najlepší Samsung Galaxy S9 Nabíjacie káble CyvenSmart 6ft kábel USB C.

Nabíjací kábel CyvenSmart USB-C je najlepší kábel, ktorý je potrebné zvážiť, ak chcete dosiahnuť určitú trvanlivosť. Má niekoľko vrstiev ochrany, aby vydržal dlhšie. Vonkajšia vrstva je chránená mechanickou pružinou, ktorá zabraňuje pretrhnutiu šnúry. Ako druhá vrstva má tiež tkaninu pletenú nylonom, aby odolávala vysokým teplotám. Nakoniec má tienenie zo zliatiny hliníka na ochranu a zabezpečenie vložených vodičov.

Najlepší Samsung Galaxy Nabíjacie káble S9, funkcie kábla C CyvenSmart 6 stôp USB C.Vlastnosti kábla USB-C CyvenSmart

Nabíjací kábel CyvenSmart USB-C sa dodáva v balení 3, každý kábel je 6 nohy dlhé. Bol testovaný v extrémnych prípadoch a má životnosť viac ako 12 000 ohybov. Je to tiež rýchlonabíjací kábel, ktorý nabíja až 3A.

amazon-kupit-tlacitko-3

5. Súprava rýchleho nabíjania Cluvox USB-C

The 7 Najlepší Samsung Galaxy Nabíjačky S9 2

Rýchla nabíjačka Cluvox USB-C je ľahká a odolná. Dodáva sa s adaptérom USB-A, 2 kúsky 3.3 nožný nabíjací kábel a USB nabíjačka do auta. Vďaka tejto súprave sa nebudete musieť starať o vybité batérie.

Najlepší Samsung Galaxy Nabíjacie káble S9- súprava rýchlonabíjačky Cluvox USB C.Vlastnosti súpravy rýchlonabíjačky Cluvox USB-C

Táto nabíjačka sa nabíja až 4x rýchlejšie ako tradičné nabíjačky a prekonala viac ako 6, 000 skúšok životnosti v ohybe. Má vstup 240 voltov, čo ho robí ideálnym na cesty po celom svete.

USB nabíjačka do auta je vyrobená s duálnym modrým LED svetlom, ktoré vám uľahčuje videnie v tme.

amazon-kupit-tlacitko-3

Bezdrôtová nabíjačka Samsung pre rýchle nabíjanie (2018)

Najlepší Samsung Galaxy Nabíjacie káble S9 - podložka pre rýchle nabíjanie bezdrôtovej nabíjačky

Ako technologický pokrok napreduje, je vynájdených stále viac produktov. Teraz môžete svoj Samsung nabíjať Galaxy S9 bezdrôtovo! Existuje veľa bezdrôtových nabíjačiek, ktoré sú kompatibilné s vašim telefónom Samsung Galaxy S9. Bezdrôtová nabíjačka Samsung Fast Charge Pad (2018) je jednou z nich.

S touto bezdrôtovou podložkou bude nabíjanie bezproblémové. V zásade funguje ako energetická banka, ale bez všetkých zamotaných káblov! Môžete ho ľahko uložiť do tašky alebo vrecka a pokračovať v vychutnávaní si prehliadania telefónu Samsung Galaxy S9.

Bol tiež testovaný na zaistenie bezpečného bezdrôtového nabíjania a má vstupné napätie 5-9 voltov. Táto bezdrôtová nabíjacia podložka vyžaduje na nabíjanie nabíjací kábel USB-C.

amazon-kupit-tlacitko-3

Časté otázky

Je Samsung Galaxy S9 nabije micro USB?

Samsung Galaxy S9 nepodporuje nabíjačky micro USB, pretože vyžaduje nabíjačku kompatibilnú s portom USB-C.

Je Samsung Galaxy Nabíjačka S9 rovnaká ako S7?

Nie. Samsung Galaxy S7 používa kábel micro USB, zatiaľ čo S9 používa kábel USB-C.

Aký je rozdiel medzi micro USB a USB typu C / USB-C?

USB typ C je reverzibilný. Môžete ho pripojiť k zariadeniu, nech je otočený nahor alebo nadol. Micro USB, naopak, je potrebné vložiť do zariadenia v určitom smere.

Nabite teraz!

Existuje mnoho spôsobov, ako nabíjať Samsung Galaxy S9! Rozhodne chcem vyskúšať bezdrôtové nabíjanie. Čo ty

Ušlo nám niečo? Dajte nám vedieť a zanechajte komentár nižšie!