The 6 Najlep┼íie vlastn├ę ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 8

The 6 Najlep┼íie vlastn├ę ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 8

Milujete svoj Samsung Galaxy Pozn├ímka 8, ale chcete to trochu okoreni┼ą? ┼átandardn├Ż softv├ęr nepon├║ka ve─ża pokro─Źil├Żch funkci├ş a v┼żdy existuj├║ ─Ćal┼íie funkcie, ktor├ę od opera─Źn├ęho syst├ęmu chcete.

Mo┼żno chcete obmedzi┼ą niektor├ę funkcie, ktor├ę nevyu┼ż├şvate, alebo len chcete pokro─Źilej┼íie mo┼żnosti, a vlastn├í ROM dok├í┼że z├şska┼ą viac toho, ─Źo chcete.

The 6 Najlep┼íie vlastn├ę ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 8 - Rados┼ą z Androidu

K├Żm Samsung Galaxy Pozn├ímka 8 je jedn├Żm z najlep┼í├şch produktov, ktor├ę spolo─Źnos┼ą Samsung pon├║ka, mo┼żno h─żad├íte aktualiz├íciu svojho zariadenia pomocou jedn├ęho z najlep┼í├şch vlastn├Żch ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 8.

Ak to chcete urobi┼ą, mus├şte najsk├┤r rootujte svoje zariadenie a pred in┼ítal├íciou vlastnej ROM nain┼ítalujte vlastn├║ obnovu. Ke─Ć sa cez to dostanete, m├┤┼że to by┼ą vynikaj├║ci sp├┤sob, ako prida┼ą funkcie, ktor├ę najviac vyu┼ż├şvate.

The 6 Najlep┼íie vlastn├ę ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 8 - Rados┼ą z Androidu

Vytvorenie vlastn├ęho prostredia, ktor├ę je navrhnut├ę pre va┼íe jedine─Źn├ę potreby, nie je v┼żdy mo┼żn├ę s akciov├Żm opera─Źn├Żm syst├ęmom. A preto existuj├║ vlastn├ę ROM.

Pri h─żadan├ş najlep┼í├şch vlastn├Żch ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 8, Tu je zoznam na┼íich ob─ż├║ben├Żch polo┼żiek, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu naplno vyu┼żi┼ą svoje zariadenie.

LightROM

LightROM pre Galaxy Pozn├ímka 8 m├í prisp├┤soben├ę bootovacie anim├ície, ktor├ę m├┤┼żu by┼ą a skvel├Ż za─Źiatok prisp├┤sobenia telef├│nu spusten├şm obr├ízka, s ktor├Żm sa osobne spoj├şte. V de┼ł digit├ílnej otvorenosti v├ím prisp├┤soben├Ż obr├ízok br├íni v tom, aby ste museli pou┼ż├şva┼ą zav├ídzacie obrazovky.

The 6 Najlep┼íie vlastn├ę ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 8 - Rados┼ą z Androidu

K dispoz├şcii s├║ aj ─Ćal┼íie funkcie, ako s├║ vlastn├ę bootovacie anim├ície, zvukov├ę re┼żimy a re┼żimy fotoapar├ítu. T├íto vlastn├í ROM pre Galaxy Pozn├ímka 8 m├í tie┼ż zvukov├ę re┼żimy, ktor├ę s├║ ─Ćal┼í├şm vynikaj├║cim n├ístrojom na prisp├┤sobenie.

T├Żmto sp├┤sobom v├ím vyzv├í┼łac├ş telef├│n alebo zvuk ozn├ímenia je jedine─Źn├Ż tak, ┼że nesiahnete po telef├│ne so v┼íetk├Żmi ostatn├Żmi ─żu─Ćmi okolo v├ís. Starbucks niekto?

The 6 Najlep┼íie vlastn├ę ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 8 - Rados┼ą z AndroiduLightROM

Re┼żimy fotoapar├ítu pon├║kaj├║ pokro─Źil├ę mo┼żnosti, v─Ćaka ktor├Żm vynikn├║ obr├ízky zo soci├ílnych m├ędi├ş. Ak chcete svojim fotografi├ím doda┼ą jedine─Źn├Ż dojem a vzh─żad, m├┤┼że o v├ís hovori┼ą t├íto funkcia.

V─Ćaka pokro─Źil├Żm re┼żimom fotoapar├ítu vyniknete vo svete pre┼ąa┼żenie soci├ílnych m├ędi├ş a pustite svojho vn├║torn├ęho umelca do vo─żnej pr├şrody.

Najlepšie vlastnosti

AROMA podporovan├Ż sie┼ąov├Ż re┼żim iba LTE Vlastn├ę zav├ídzacie anim├ície Zvukov├ę re┼żimy Re┼żimy fotoapar├ítu Farby naviga─Źnej li┼íty

Okrem toho, ┼że je podporovan├Ż AROMA, je vybaven├Ż predin┼ítalovan├Żm p├şsmom Samsung 1060 Samsung a pon├║ka iba sie┼ąov├Ż re┼żim LTE, ale existuje mnoho ─Ćal┼í├şch funkci├ş, v─Ćaka ktor├Żm je t├íto vlastn├í ROM ide├ílnou vo─żbou. Ako bonus nie─Źo, ─Źo n├íjdete menej, je bloatware – 900 MB menej, presnej┼íie.

The 6 Najlep┼íie vlastn├ę ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 8 2

RomAur ROM

─Äal┼íia skvel├í vlastn├í ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 8 je ROM ROM. Ve─żkou rem├şzou tejto mo┼żnosti je rozsiahla redukcia bloatwaru.

Bloatware je pre mnoh├Żch pou┼ż├şvate─żov nepr├şjemnos┼ąou, preto┼że nerob├ş ni─Ź in├ę, ako zaber├í drahocenn├Ż ├║lo┼żn├Ż priestor, spoma─żuje r├Żchlos┼ą spracovania a zni┼żuje ┼żivotnos┼ą bat├ęrie. S v├Żhodou zn├ş┼żen├ęho bloatwaru u┼ż tieto podr├í┼żdenia nebud├║ predstavova┼ą probl├ęm.

The 6 Najlep┼íie vlastn├ę ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 8 - Rados┼ą z AndroiduRomAur ROM

Pre t├Żch pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş m├┤┼żu ─Ź├şta┼ą r├Żchlo alebo ktor├Żm sa nikdy nezd├í by┼ą dostato─Źne r├Żchly, je zv├Ż┼íenie r├Żchlosti pos├║vania tejto vlastnej pam├Ąte ROM ide├ílne.

A shutterbugs, ste tie┼ż spojen├ş s touto ROM. Pote┼í├ş najm├Ą zv├Ż┼íenie r├Żchlosti fotoapar├ítu a zlep┼íenie kvality jeho schopnost├ş fotografovania.

So v┼íetk├Żmi t├Żmito obrovsk├Żmi vylep┼íeniami by bolo ┼ąahanie, keby e┼íte existovalo oneskorenie pri prep├şnan├ş medzi aplik├íciami. Ale nebojte sa, preto┼że aj tam v├ís RomAur pokryl. S vy┼í┼í├şmi r├Żchlos┼ąami m├┤┼żete ─żahko prep├şna┼ą medzi aplik├íciami.

Najlepšie vlastnosti

R├Żchlej┼íie pos├║vanie Prakticky neexistuj├║ci bloatware Optimaliz├ícia r├Żchlosti Vylep┼íen├í kvalita obr├ízkov

Asi najv├Żznamnej┼í├şm pr├şnosom ROM RomAur je drasticky zn├ş┼żen├í existencia bloatwaru. To v kombin├ícii s n├írastom optimaliz├íci├ş r├Żchlosti a zlep┼íenou kvalitou obrazu z neho rob├ş vynikaj├║cu vo─żbu pre v├í┼í Note 8.

The 6 Najlep┼íie vlastn├ę ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 8 2

Dr.Ketan ROM

Dr.Ketan ROM je pre spolo─Źnos┼ą Samsung mo┼żnos┼ąou bohatou na funkcie Galaxy Pozn├ímka 8 pou┼ż├şvate─żov a je dod├ívan├Ż s mo┼żnos┼ąami prisp├┤sobenia a skvel├Żmi funkciami. Pre t├Żch pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş maj├║ radi vo─żby, dokonca uviedli a 4-mo┼żnos┼ą re┼ítartu cesty.

Rovnako ako mnoh├ş z n├ís, dizajn├ęri Dr.Ketan ROM dbaj├║ na ┼żivotnos┼ą a ─Źas bat├ęrie. S oh─żadom na to zva┼żovali zahrnutie re┼żimov pre bat├ęriu a hodiny, ─Źo pou┼ż├şvate─żom umo┼żnilo bez probl├ęmov prisp├┤sobi┼ą vzh─żad oboch.

V┼íetci m├íme nejak├ę sk├║senosti so straten├Żmi s├║bormi a t├íto ROM obsahuje aj tie. V─Ćaka predin┼ítalovan├í tit├ínov├í z├íloha, u┼ż nikdy nepr├şdete o s├║bor.

The 6 Najlep┼íie vlastn├ę ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 8 - Rados┼ą z AndroiduDr. Ketan ROM

S Dr.Ketan ROM sa u┼ż neobmedzujete iba na t├Żch p├ír vyvolen├Żch.

Nakoniec t├íto vlastn├í ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 8 m├í podporu dvoch aplik├íci├ş pre v┼íetky aplik├ície. ├üno, ─Ź├ştate spr├ívne: povedal som v┼íetky aplik├ície.

Najlepšie vlastnosti

Bez rekl├ím prich├ídza s vopred aktivovanou 3-min├║tovou bat├ęriou a re┼żimom hod├şn Re┼żimy syst├ęmu MSI Z├ílohovanie tit├ínu je predin┼ítalovan├í Podpora dvoch aplik├íci├ş pre v┼íetky aplik├ície

Ako ve─żmi ob─ż├║ben├í mo┼żnos┼ą prisp├┤sobenia je Dr.Ketan ROM pln├í pokro─Źil├Żch funkci├ş. Modul bat├ęrie a re┼żim dvoch aplik├íci├ş, ktor├ę s├║ ide├ílne pre n├íro─Źn├Żch pou┼ż├şvate─żov, odli┼íuj├║ t├║to vlastn├║ ROM od ostatn├Żch.

The 6 Najlep┼íie vlastn├ę ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 8 2

IronMan ROM

Jedna z najob─ż├║benej┼í├şch vlastn├Żch ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 8 je IronMan ROM. Pon├║ka nieko─żko skvel├Żch funkci├ş, ktor├ę si r├Żchlo ob─ż├║bite, a nech├íte sa ─Źudova┼ą, ako ste bez nich niekedy ┼żili.

Dod├ívan├ę prostredn├şctvom in┼ítal├ítora AROMA, pou┼żitie a in┼ítal├ícia vlastnej pam├Ąte ROM je pomerne jednoduch├Ż proces.

Niektor├ę pokro─Źil├ę vlastn├ę mo┼żnosti zah┼Ľ┼łaj├║ pr├şponu adblocker, ktor├Ż v├ís ochr├íni pred v┼íetk├Żm spamom ktor├Ż sa vzn├í┼ía v digit├ílnom vesm├şre a zvukov├Ż re┼żim s dvoma reproduktormi. So zvukov├Żm re┼żimom m├┤┼żete naplno vyu┼żi┼ą v┼íetky mo┼żnosti stereof├│nneho zvuku v├í┼ího zariadenia.

The 6 Najlep┼íie vlastn├ę ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 8 - Rados┼ą z AndroiduIronMan ROM

Pre t├Żch z v├ís, ktor├ş s├║ vizu├ílne v├Żrazn├ş, m├í IronMan ROM perfektn├ę rie┼íenie. Kto by nemal r├íd emod┼żi z mrazen├ęho ─Źokol├ídov├ęho jogurtu?

IronMan ROM pon├║ka mo┼żnos┼ą vyu┼żi┼ą emod┼żi na sklade, emoji iOS a emoji Oreo na jednom mieste. Ak m├í obr├ízok hodnotu tis├şc slov, emod┼żi m├í hodnotu najmenej 10, ─Źo v├ím poskytne v├Żraznej┼í├ş vizu├ílny arzen├íl na vyjadrenie sa, ke─Ć slov├í jednoducho nesta─Źia.

Najlepšie vlastnosti

Vyhraden├í aplik├ícia pre ovl├ídanie ROM Modul zvuku dvoch reproduktorov Vr├ítane mo┼żnosti Adblocker pre iOS, Oreo alebo skladov├ę emoji

V─Ćaka ┼ípeci├ílnej aplik├ícii ROM Control je t├íto vlastn├í ROM vytvoren├í s oh─żadom na flexibilitu. A ako jedna z najob─ż├║benej┼í├şch mo┼żnost├ş dostupn├Żch pre spolo─Źnos┼ą Samsung Galaxy Pozn├ímka 8, to ur─Źite pote┼í├ş aj v├ís.

The 6 Najlep┼íie vlastn├ę ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 8 2

MolekulaROM

Ako vylep┼íen├í verzia pa┼żby Galaxy Pozn├ímka 8 ROM, MoleculeROM pon├║ka lep┼í├ş v├Żkon. S plynulej┼í├şmi anim├íciami, r├Żchlej┼í├şm v├Żkonom a v├Ą─Ź┼í├şm ├║lo┼żiskom je to vlastn├í ROM, ktor├║ chcete.

Na z├íklade syst├ęmu Android 4.2.2 Syst├ęm Jelly Bean, z├şskate nadupan├║ verziu rovnak├ęho pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania TouchWiz, ak├ę ste v┼żdy poznali.

The 6 Najlep┼íie vlastn├ę ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 8 - Rados┼ą z AndroiduMolekulaROM

V─Ćaka z├íkladn├ęmu jadru a r├ídiu s├║ aktualizovan├ę v┼íetky aplik├ície Google a Samsung na najnov┼íiu verziu. Obsahuje aplik├ície na ├║pravu fotografi├ş a videa na jednoduch├║ ├║pravu vide├ş a fotografi├ş z gal├ęrie.

Podstatn├í redukcia bloatwaru prispieva k zv├Ż┼íeniu v├Żkonu, ktor├Ż si s MoleculeROM v┼íimnete. Navy┼íe, ke─Ć zmizne v┼íetok bloatware, uvo─żn├ş to─żko potrebn├║ ├║lo┼żn├║ kapacitu a ponech├í v├ím viac miesta pre va┼íe ob─ż├║ben├ę aplik├ície, s├║bory a fotografie.

Najlepšie vlastnosti

Zn├íme pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie TouchWiz Vy┼í┼í├ş v├Żkon Re┼żimy ├║pravy fotografi├ş a videa Viac ├║lo┼żiska v─Ćaka odstr├íneniu bloatwaru

Pon├║ka ─Ćal┼íie mo┼żnosti, ktor├ę prin├í┼ía v├í┼í Galaxy Pozn├ímka 8 do┼żivotne zist├şte, ┼że t├íto vlastn├í ROM sa ─żahko pou┼ż├şva, preto┼że funkcie s├║ dod├ívan├ę v pou┼ż├şvate─żskom rozhran├ş TouchWiz, ktor├ę u┼ż pozn├íte. Bude to tie┼ż trva┼ą dlh┼íie, preto┼że zn├ş┼żenie po─Źtu bloatware sa prejav├ş zv├Ż┼íenou ┼żivotnos┼ąou bat├ęrie.

The 6 Najlep┼íie vlastn├ę ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 8 2

ROM ROM Mokee

Ako vlastn├í ROM s otvoren├Żm zdrojov├Żm k├│dom je ROM Mokee OS skvel├í pre spotrebite─żov aj v├Żvoj├írov.

Ak ste v├Żvoj├ír, m├┤┼żete pre svoje zariadenie vytvori┼ą nov├║ vlastn├║ ROM. Pokia─ż ide o n├ís ostatn├Żch, m├┤┼żeme ma┼ą rados┼ą z priameho s┼ąahovania a in┼ítal├ície tejto v├Żnimo─Źnej pam├Ąte ROM tak, ako je.

The 6 Najlep┼íie vlastn├ę ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 8 - Rados┼ą z AndroiduROM ROM Mokee

V─Ćaka mno┼żstvu nov├Żch a vzru┼íuj├║cich funkci├ş nie je aktu├ílna verzia vlastnej ROM opera─Źn├ęho syst├ęmu Mokee ofici├ílnym vydan├şm a m├┤┼że obsahova┼ą nieko─żko ch├Żb, aj ke─Ć zatia─ż neboli hl├ísen├ę ┼żiadne.

Pon├║ka Android 4.4 Syst├ęm zalo┼żen├Ż na KitKat, ktor├ęho vydanie bolo odexedovan├ę. To zais┼ąuje plynulej┼í├ş a r├Żchlej┼í├ş v├Żkon pri na─Ź├ştan├ş aplik├íci├ş do pam├Ąte.

The 6 Najlep┼íie vlastn├ę ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 8 - Rados┼ą z AndroiduROM ROM Mokee

Ako pridan├║ funkciu z├şskate postupn├ę aktualiz├ície, anim├ície zobrazenia zoznamu a podporu viacer├Żch okien.

Najlepšie vlastnosti

Odexovan├Ż pre r├Żchlej┼í├ş v├Żkon Anim├ície zobrazenia zoznamu Open source custom ROM Lun├írne a sol├írne kalend├íre

V─Ćaka mo┼żnosti open source je t├íto ├║plne vlastn├í ROM snom v├Żvoj├íra. Ale ak nie ste v├Żvoj├ír, st├íle existuje ve─ża pokro─Źil├Żch funkci├ş, v─Ćaka ktor├Żm je Mokee OS ROM inteligentnou vo─żbou pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 8 vlastn├í ROM.

The 6 Najlep┼íie vlastn├ę ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 8 2

Verdikt

├Üplne najlep┼íou vlastnos┼ąou telef├│nov s Androidom je prakticky neobmedzen├í mo┼żnos┼ą prisp├┤sobi┼ą ho do posledn├ęho detailu pomocou vlastn├Żch ROM, ako s├║ najlep┼íie vlastn├ę ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 8.

V├Żber in┼ítal├ície LightROM je vynikaj├║cou vo─żbou pre za─Źiato─Źn├şkov. Ak chcete z├şska┼ą pokro─Źilej┼íie prisp├┤sobenie, nain┼ítalujte si do svojho s├║boru Dr.Ketan ROM Galaxy Pozn├ímka 8 dod├í pokro─Źil├ę mo┼żnosti personaliz├ície ako ste nikdy nevedeli.

Pou┼żili ste jednu z najlep┼í├şch vlastn├Żch ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 8? Existuje ─Ćal┼í├ş vlastn├Ż ROM, ktor├Ż m├íte radi Galaxy Pozn├ímka 8? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch a potom zdie─żajte tento pr├şspevok so svojimi priate─żmi na va┼íich ob─ż├║ben├Żch platform├ích soci├ílnych m├ędi├ş!