The 5 naju┼żito─Źnej┼íie aplik├ície pre veg├ínov

Ak s veg├ínstvom za─Ź├şnate, ur─Źite v├ím nie je ├║plne jasn├ę, ak├ę potraviny zo supermarketu by ste si mali k├║pi┼ą, ak├ę veg├ínske jedl├í si m├┤┼żete pripravi┼ą, ktor├ę s├║ chutn├ę alebo do ktor├Żch re┼ítaur├íci├ş m├┤┼żete ├şs┼ą, aby ste splnili svoje potreby. A to je koniec koncov, veg├íni ┼żij├║ vo svete, ktor├Ż nie je prisp├┤soben├Ż ich ┼żivotn├ęmu ┼ít├Żlu ktor├í odmieta v├Żrobky a slu┼żby ┼żivo─Ź├ş┼íneho p├┤vodu.

Preto ich je ve─ża aplik├ície, ktor├ę pom├┤┼żu veg├ínom vies┼ą jednoduch┼í├ş ┼żivot bez toho, aby sa vzdal svojej filozofie. ─Äalej predstavujeme s├║bor 5 najlep┼íie aplik├ície tohto typu, ktor├ę bud├║ ve─żmi u┼żito─Źn├ę, ak ste veg├íni.

HappyCow, n├íjdite veg├ínske re┼ítaur├ície vo svojom okol├ş

Happy Cow Find Vegan pre Android

Stravovanie pre veg├ínov m├┤┼że by┼ą celkom odysea, preto┼że v├Ą─Ź┼íina re┼ítaur├íci├ş nepon├║ka menu pre veg├ínov. Na┼í┼ąastie existuje aplik├ícia s n├ízvom HappyCow, ktor├í v├ím v tomto smere m├┤┼że u─żah─Źi┼ą ┼żivot, preto┼że sl├║┼żi aj ako sprievodca veg├ínskou a vegetari├ínskou re┼ítaur├íciou. V s├║─Źasnosti v├ím HappyCow umo┼ż┼łuje n├íjs┼ą viac ako 130 000 veg├ínskych re┼ítaur├íci├ş, predajn├ş potrav├şn a supermarketov vo viac ako 180 krajin├ích po celom svete (vr├ítane ┼ápanielska).

Tak┼że nech ste kdeko─żvek, nech ste kdeko─żvek, s HappyCow budete vedie┼ą, kde m├┤┼żete ochutna┼ą veg├ínske, vegetari├ínske a bezlepkov├ę jedl├í. Najlep┼íie na tejto aplik├ícii je, ┼że funguje ako Mapy Google, preto┼że v├ím to umo┼ż┼łuje prezera┼ą recenzie a fotografie veg├ínskych re┼ítaur├íci├ş, ako aj zisti┼ą ich otv├íracie hodiny. Stru─Źne povedan├ę, HappyCow je z├íkladnou aplik├íciou pre v┼íetky veg├ínske mobily.

HappyCow: vyh─żadajte veg├ínske / vegetari├ínske re┼ítaur├ície

HappyCow Find Vegan Food

Vegamecum, aplik├ícia s mnoh├Żmi veg├ínskymi receptami

Vegamecum pre Android

Teraz, ke─Ć mus├şte jes┼ą doma alebo ak d├ívate prednos┼ą jedlu pripraven├ęmu sami, je potrebn├ę ma┼ą po ruke veg├ínsku knihu receptov. Aj ke─Ć v s├║─Źasnosti je pou┼ż├şvanie aplik├ície ako Vegamecum ove─ża pohodlnej┼íie ako v├ím pon├║ka tis├şce veg├ínskych receptov v ─żahko ─Źitate─żnom rozhran├ş. A ak ich chcete po─Źu┼ą, Vegamecum m├í mo┼żnos┼ą prehra┼ą recepty vo zvukovom form├íte.

V┼íetky recepty v tejto aplik├ícii s├║ 100% veg├ínske, bez mlie─Źnych v├Żrobkov a vajec. Ka┼żdop├ídne, ak m├íte pochybnosti, aplik├ícia v├ím pon├║ka podrobn├ę inform├ície o vlastnostiach a vlastnostiach ka┼żd├ęho z jed├íl. Tie┼ż Vegamecum v├ím umo┼żn├ş upravi┼ą porcie receptov, vytvori┼ą n├íkupn├Ż zoznam, navrhn├║┼ą rozvrh a napl├ínova┼ą, kedy budete pripravova┼ą ur─Źit├ę jedl├í a ove─ża viac … Pokia─ż ide o aplik├ície receptov pre veg├ínov, t├íto je jednou z naj├║plnej┼í├şch, ak├ę existuj├║, tak┼że ju nezabudnite vysk├║┼ía┼ą.

Vegamecum - vegánske recepty

Vegamecum - vegánske recepty

AptoVegan, zistite, ktor├ę produkty s├║ vhodn├ę pre veg├ínov

AptoVegan pre Android

Ak v┼íak potrebujete pomoc so zisten├şm, ktor├ę v├Żrobky zo supermarketu m├┤┼żete konzumova┼ą (ktor├ę nie s├║ ┼żivo─Ź├ş┼íneho p├┤vodu) a ktor├ę nie, pou┼żite aplik├íciu AptoVegan. T├íto aplik├ícia v├ím pon├║ka ┼íirok├Ż sortiment katal├│g produktov zo ┼ápanielska, Argent├şny, ─îile, Mexika, Uruguaja a Franc├║zska, kde je uveden├ę, ─Źi s├║ vhodn├ę pre veg├ínov alebo nie. Tak├ę jednoduch├ę. V─Ćaka tomu budete m├┤c┼ą nakupova┼ą r├Żchlej┼íie bez toho, aby ste si museli ─Ź├şta┼ą ┼ít├ştky ka┼żd├ęho produktu, aby ste zistili, z ─Źoho s├║ vyroben├ę.

AptoVegan v├ím navy┼íe umo┼ż┼łuje ozna─Źi┼ą v├Żrobky ako ob─ż├║ben├ę, aby ste si pri najbli┼ż┼íom n├íkupe zapam├Ątali tie, ktor├ę sa v├ím p├í─Źili. Pon├║ka tie┼ż mo┼żnos┼ą prida┼ą nov├ę veg├ínske produkty do zoznamu aplik├ície a zdie─ża┼ą ich s komunitou. Mimochodom, do zoznamu AptoVegan je mo┼żn├ę nahliadnu┼ą bez internetu, aj ke─Ć by ste aplik├íciu mali aktualizova┼ą, aby ste videli najnov┼íie pridan├ę produkty.

AptoVegan

AptoVegan

Quit Meat, aplik├ícia, ktor├í v├ís motivuje by┼ą veg├ínom a presta┼ą jes┼ą zvierat├í

ukon─Źite aplik├íciu pre m├Ąso

Za─Ź├şnate by┼ą veg├ínkou? Nem├┤┼żete dosta┼ą poku┼íenie jes┼ą ┼żivo─Ź├ş┼íne produkty z hlavy? Potom by ste mali vysk├║┼ía┼ą aplik├íciu Quit Meat. V z├ísade t├íto aplik├ícia sl├║┼żi zv├Ż┼íi┼ą informovanos┼ą o v├Żhod├ích, ktor├ę pre v├ís a svet predstavuje veg├ínstvo a tak opusti┼ą m├Ąso a mlie─Źne v├Żrobky. Navy┼íe v├ís motivuje, aby ste zostali veg├ínmi, preto┼że v├ím pon├║ka chutn├ę recepty vhodn├ę pre v├ís.

Ako sa Quit Meat pou┼ż├şva? Hlavnou vecou je, ┼że aplik├ícii poviete svoju di├ętu: to, ─Źo ste jedli. T├Żmto sp├┤sobom vykon├í zodpovedaj├║ce v├Żpo─Źty pre povie v├ím, ko─żko vody alebo sklen├şkov├Żch plynov ste u┼íetrili jeden├şm veg├ínskeho jedla. Preto je ve─żmi ─żahk├ę vidie┼ą pozit├şvny vplyv v├í┼ího ┼żivotn├ęho ┼ít├Żlu na ┼żivotn├ę prostredie, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że vedie┼ą, ┼że rob├şte spr├ívnu vec.

Ukon─Źite m├Ąso - ─żahk├Ż sp├┤sob, ako sa sta┼ą veg├ínskym / vegetari├ínskym

Ukon─Źite m├Ąso - jedzte menej m├Ąsa

Mundo Vegano Amino, n├íjdi si veg├ínskych priate─żov a nau─Ź sa ove─ża viac o tomto svete

amino vegánsky svet

Mundo Vegano Amino je f├│rum pre veg├ínov, kde sa zdie─ża mno┼żstvo inform├íci├ş a noviniek zo sveta veg├ínstva. Tie┼ż t├íto aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje komunikova┼ą a chatova┼ą s in├Żmi veg├ínmi, ako ste vy aby v├ím povedali o svojich sk├║senostiach a poskytli v├ím cenn├ę rady v tejto z├íle┼żitosti. V z├ísade je to soci├ílna sie┼ą pre veg├ínov, kde m├┤┼żete tie┼ż prispie┼ą a podeli┼ą sa o svoje n├ípady s├║visiace s veg├ínstvom alebo s v├í┼í┼łou pre zelen├║. Tak si to stiahnite teraz.

Vegánsky svet Amino

Vegánsky svet Amino

Toto s├║ aplik├ície pre veg├ínov, ktor├ę s├║ pre n├ís najlep┼íie a naju┼żito─Źnej┼íie. Ak pou┼ż├şvate aplik├íciu pre veg├ínov, ktor├í nie je na tomto zozname, odporu─Źte n├ím ju a zdie─żajte ju so v┼íetk├Żmi.