The 5 najlep┼íie aplik├ície na bezplatn├ę fakt├║ry na va┼íom mobile

Bez spr├ívnych n├ístrojov v├ím vystavenie fakt├║ry m├┤┼że zabera┼ą ve─ża ─Źasu. Na┼í┼ąastie existuje ve─ża aplik├íci├ş pre Android a iOS, ktor├ę v├ím to umo┼ż┼łuj├║ jednoducho a r├Żchlo vytv├írajte a odosielajte fakt├║ry, aby ste platbu dostali v krat┼íom ─Źase. Ke─Ć┼że ide o mobiln├ę aplik├ície, m├┤┼żete ich navy┼íe pou┼ż├şva┼ą na vytv├íranie fakt├║r kdeko─żvek a kedyko─żvek budete chcie┼ą bez toho, aby ste museli ma┼ą nabl├şzku po─Ź├şta─Ź.

Mnoho z t├Żchto aplik├íci├ş na vytv├íranie fakt├║r bohu┼żia─ż vy┼żaduje na ich pou┼żitie jednorazov├║ platbu alebo, ─Źo je e┼íte hor┼íie, zaplat├şte ich mesa─Źn├ę alebo ro─Źn├ę predplatn├ę. Ak za─Ź├şnate podnika┼ą alebo jednoducho nem├┤┼żete pokry┼ą n├íklady na platen├║ aplik├íciu, nebojte sa. Tu v├ím uk├í┼żeme 5 aplik├ície na vytv├íranie fakt├║r ├║plne zadarmo. Niektor├ę z nich maj├║ platen├ę funkcie, ale v┼íetky si ich m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą bez toho, aby ste minuli jedin├ę euro, nenechajte si ujs┼ą.

Bookipi: urobte svoje faktúry, odhady a potvrdenia jednoducho ako profesionál

aplikácia bookipi

Za─Źali sme s Bookipi, ktor├í je jednou z najlep┼íie hodnoten├Żch faktura─Źn├Żch aplik├íci├ş v Google Play Store. Je to pravdepodobne sp├┤soben├ę t├Żm, ┼że pon├║ka ┼íirok├ę spektrum mo┼żnost├ş vyhotovovania fakt├║r, ktor├ę in├ę aplik├ície nemaj├║. S Bookipi budete m├┤c┼ą vytv├íra┼ą po┼żadovan├ę fakt├║ry bez obmedzenia klientov alebo ─Źl├ínkov a ├║plne zadarmo. ─îo je viac, umo┼żnite svojim z├íkazn├şkom prihl├ísi┼ą sa na obrazovku zariadenia alebo e -mailom a plati┼ą v├ím priamo prostredn├şctvom aplik├ície (s kreditn├Żmi kartami alebo PayPal). V pr├şpade, ┼że m├íte probl├ęm, Bookipi v├ím pon├║ka technick├║ podporu, ktor├í v├ím odpovie do 12 hod├şn od zadania dopytu.

V┼íetky dokumenty generovan├ę pomocou Bookipi s├║ ulo┼żen├ę v cloude v├í┼ího ├║─Źtu, tak┼że o ne nepr├şdete. Ale najlep┼íie zo v┼íetk├ęho je, ┼że Bookipi m├í aplik├íciu pre PC (Windows a Mac), ktor├ę sa automaticky synchronizuj├║ s mobilom, ─Źo v├ím umo┼żn├ş pracova┼ą na viacer├Żch platform├ích hladko a bez probl├ęmov. Akoby to nesta─Źilo, v jeho jednoduchom a organizovanom rozhran├ş m├┤┼żete vidie┼ą s├║hrn platieb za mesiac, na z├íkazn├şka alebo polo┼żku, ako aj v┼íetky fakt├║ry a odhady. ─îo viac si m├┤┼żete pria┼ą?

Faktúry, odhady a potvrdenky - aplikácia na fakturáciu

Fakt├║ry, ponuky a potvrdenky

Faktúra Domov: aplikácia na vytváranie faktúr so širokou škálou šablón

faktúra domáca aplikácia

Domovsk├í str├ínka fakt├║ry je ─Ćal┼íou skvelou mo┼żnos┼ąou na vytv├íranie fakt├║r a ich odosielanie e -mailom. T├íto aplik├ícia v├ím pon├║ka viac ako 100 bezplatn├Żch ┼íabl├│n, na ktor├Żch si m├┤┼żete vytvori┼ą vlastn├║ fakt├║ru, v─Ćaka ┼íirokej ┼ík├íle mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia, ktor├ę pon├║ka. Okrem toho v├ím poskytuje r├┤zne generick├ę log├í, tak┼że m├┤┼żete profesion├ílne dotkn├║┼ą fakt├║ry, potvrdenia, objedn├ívky alebo rozpo─Źtu, ktor├ę chcete vytvori┼ą, aj ke─Ć m├┤┼żete pou┼żi┼ą aj vlastn├ę logo, ak ho m├íte. V┼íetky fakt├║ry vytvoren├ę pomocou tejto aplik├ície je mo┼żn├ę ulo┼żi┼ą v PDF, ak si ich chcete vytla─Źi┼ą.

Rovnako tak s Invoice Home m├┤┼żete ulo┼żi┼ą v┼íetky svoje fakt├║ry do cloudu bezplatne. M├┤┼żete dokonca prij├şma┼ą platby prostredn├şctvom slu┼żieb PayPal a Stripe. Samozrejme, s touto aplik├íciou Zadarmo m├┤┼żete ├║─Źtova┼ą iba 1 000 eur mesa─Źne. Ak chcete ├║─Źtova┼ą viac, budete musie┼ą zaplati┼ą 6, 99 eur mesa─Źne na z├şskanie neobmedzen├ęho pl├ínu Fakt├║ra domov, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş za├║─Źtova┼ą po┼żadovan├║ sumu. Z tohto d├┤vodu odpor├║─Źame t├║to aplik├íciu freelancerom, ktor├ş za─Ź├şnaj├║, alebo t├Żm mal├Żm spolo─Źnostiam, ktor├Żch mesa─Źn├Ż odhad faktur├ície nepresahuje limit aplik├ície.

Faktura─Źn├í aplik├ícia: Vytv├írajte fakt├║ry jednoducho

R├Żchle fakt├║ry a ponuky

Fakt├║ra jednoduch├í: najjednoduch┼í├ş sp├┤sob vyhotovovania fakt├║r

faktúra jednoduchá aplikácia

Ak h─żad├íte jednoduch┼íiu aplik├íciu, kde sta─Ź├ş zada┼ą iba ├║daje o fakt├║re, mali by ste sk├║si┼ą fakt├║ru jednoducho. Ako nazna─Źuje n├ízov, t├íto aplik├ícia v├ím pon├║ka celkom jednoduch├Ż sp├┤sob vytv├írania fakt├║r zo ┼íabl├│ny, ktor├║ si potom m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą pod─ża seba. M├í samozrejme v┼íetko, ─Źo by ste od aplik├ície tohto typu mohli po┼żadova┼ą: mo┼żnos┼ą podpisova┼ą fakt├║ry, vytv├íra┼ą odhady a prev├ídza┼ą ich na fakt├║ry, posiela┼ą ich po┼ítou, prij├şma┼ą platby prostredn├şctvom syst├ęmu PayPal alebo kreditn├Żch a debetn├Żch kariet at─Ć.

Navy┼íe podporuje meny v┼íetk├Żch kraj├şn, dok├í┼że prev├ídza┼ą fakt├║ry do form├ítu PDF a umo┼ż┼łuje v├ím to z├íloha va┼íich fakt├║r na Disk Google, Dropbox alebo lok├ílne na va┼íej karte microSD. Bezplatn├í verzia jednoduchej fakt├║ry v├ím bohu┼żia─ż umo┼ż┼łuje vytvori┼ą iba tri fakt├║ry, ale m├┤┼żete vytvori┼ą v┼íetky po┼żadovan├ę fakt├║ry (bez obmedzen├ş), ak zaplat├şte ich mesa─Źn├ę predplatn├ę 6, 99 eur alebo ro─Źn├Ż 59,99 eur.

Jednoduch├ę fakt├║ry

Jednoduchá faktúra

Simple Invoice Manager: jednoduch├Ż n├ístroj na vytv├íranie fakt├║r, ale kompletn├Ż

jednoduchá aplikácia na správu faktúr

Napriek jednoduch├ęmu rozhraniu v├ím Simple Invoice Manager pon├║ka v┼íetky n├ístroje potrebn├ę na vytv├íranie fakt├║r. Umo┼ż┼łuje v├ím nielen prida┼ą k fakt├║ram va┼íe logo a podpis, ale aj vybra┼ą si jednu z nich 5 ┼íabl├│ny pon├║kan├ę vo viac ako 20 r├┤znych farb├ích, z ktor├Żch ur─Źite jeden dokonale zapadne do imid┼żu v├í┼ího podnikania. T├íto aplik├ícia v├ím navy┼íe umo┼żn├ş prida┼ą k fakt├║ram r├┤zne polia a tie┼ż odstr├íni┼ą tie, ktor├ę nepotrebujete, a vytvori┼ą tak pre svoju firmu perfektn├Ż model fakt├║ry.

Skvel├í vlastnos┼ą programu Simple Invoice Manager, ktor├║ nem├í ve─ża aplik├íci├ş tohto typu, je vizualiz├ícia va┼íich predajov a n├íkupov v grafoch alebo tabu─żk├ích zost├ív. Podobne to, ─Źo mnoh├ę in├ę aplik├ície nerobia, ale t├íto rob├ş, je umo┼żni┼ą v├ím exportova┼ą fakt├║ry do form├ítov, ako s├║ PDF alebo CSV, a otvori┼ą ich v programe Excel. Simple Invoice Manager m├┤┼że tie┼ż z├ílohova┼ą v├í┼í ├║─Źet do Dropboxu, tak┼że nikdy nepr├şdete o svoje fakt├║ry, odhady a potvrdenia.

Nakoniec je d├┤le┼żit├ę spomen├║┼ą, ┼że prv├ę fakt├║ry uskuto─Źnen├ę pomocou tejto aplik├ície s├║ ├║plne zadarmo, ale potom sa mus├şte prihl├ísi┼ą na odber jedn├ęho z ich platobn├Żch pl├ínov pokra─Źova┼ą vo vyhotovovan├ş fakt├║r.

Jednoduchá faktúra

Faktúra Pro. Faktúra na cestách

Invoice2go: Faktur├ícia a cenov├í ponuka pre mal├ę firmy

fakt├║ra2go app

Invoice2go je faktura─Źn├í aplik├ícia ur─Źen├í pre firmy alebo mal├ę firmy. Ponuky 8 prisp├┤sobite─żn├ę ┼íabl├│ny, aby ste pri vytv├íran├ş fakt├║r nemuseli za─Ź├şna┼ą od nuly, s r├┤znymi farbami a mo┼żnos┼ąou pridania loga. Tie┼ż uklad├í ceny, inform├ície o z├íkazn├şkoch a ─Ćal┼íie ├║daje, aby automaticky vyplnil po┼żadovan├ę polia pri vytv├íran├ş nov├Żch fakt├║r, tak┼że je ve─żmi jednoduch├ę pou┼żitie a ur├Żch─żuje pr├ícu.

T├íto aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje vidie┼ą, kedy z├íkazn├şk otvor├ş fakt├║ru, nastavi┼ą automatick├ę pripomienky platieb a vytv├íra┼ą finan─Źn├ę spr├ívy pre v┼íetky nezaplaten├ę fakt├║ry. Po─Źas prv├ęho m├┤┼żete aplik├íciu pou┼ż├şva┼ą zadarmo 3 mesiacov, ale potom sa mus├şte pripoji┼ą k jedn├ęmu z jeho troch platobn├Żch pl├ínov v z├ívislosti od po─Źtu pou┼ż├şvate─żov vo va┼íom ├║─Źte, po─Źtu klientov a po─Źtu fakt├║r, ktor├ę mesa─Źne odo┼ílete. V┼íetky tri tarify v├ím umo┼ż┼łuj├║ prij├şma┼ą platby kreditn├Żmi kartami, debetn├Żmi kartami alebo PayPal.

Tvorca fakt├║ry a cenovej ponuky - fakt├║ra 2go

Autor fakt├║ry: Invoice2go

D├║fame, ┼że u┼ż ste vytv├íranie fakt├║r s niektor├Żmi z t├Żchto aplik├íci├ş. Ak chcete odporu─Źi┼ą in├║ aplik├íciu na vytv├íranie fakt├║r z mobilu, m├┤┼żete tak urobi┼ą v koment├íroch.