The 5 Najlacnej┼íia telef├│nna slu┼żba VoIP – kvalitn├í slu┼żba v r├ímci rozpo─Źtu

U┼ż ste niekedy vydr┼żali trhan├Ż hovor? Stav├şm sa, ┼że m├í┼í! V┼íetci sme to za┼żili! V┼íetci vieme, ┼że komunik├ícia je z├íkladnou s├║─Źas┼ąou ak├ęhoko─żvek syst├ęmu alebo komunity. Najd├┤le┼żitej┼íie je, ┼że komunik├ícia je z├ísadn├í pre plynulej┼íie ka┼żdodenn├ę oper├ície na v┼íetk├Żch ├║rovniach podnikania.

Teraz Ak ste mal├í firma a potrebujete cenovo dostupn├ęho poskytovate─ża slu┼żieb VoIP pre v├ís a va┼íu pracovn├║ silu, m├íte ┼í┼ąastie. Uviedol som zoznam 5 najspo─żahlivej┼í├şch, najdostupnej┼í├şch a najlacnej┼í├şch poskytovate─żov VoIP na trhu.

Čo je to však VoIP?

Protokol Voice-over-Internet (VoIP)

Telef├│nny syst├ęm VoIP (Voice-over-Internet-Protocol) je n├ípomocn├Ż pre t├Żch, ktor├ş ved├║ firmy a spolo─Źnosti a ─Źasto telefonuj├║ a prij├şmaj├║ hovory. Ako nazna─Źuje n├ízov, komunik├ícia medzi ─żu─Ćmi prebieha prostredn├şctvom internetov├ęho pripojenia. To je d├┤vod uk├í┼żkov├Żch vlastnost├ş a funkci├ş VoIP.

Najdostupnej┼íie telef├│nne slu┼żby VoIP online

Okrem miery cenovej dostupnosti sme tieto telef├│nne slu┼żby VoIP hodnotili tak, ┼że sme sa presved─Źili, ─Źi m├í vysokokvalitn├ę n├ístroje na integr├íciu a ─Źi sa jeho funkcie daj├║ ─żahko pou┼ż├şva┼ą.

Okrem toho je tie┼ż d├┤le┼żit├ę vedie┼ą, ┼że t├şto poskytovatelia slu┼żieb maj├║ spo─żahliv├║ z├íkazn├şcku podporu. Uis┼ąujeme v├ís, ┼że to nie s├║ len najlacnej┼íie telef├│nne slu┼żby VoIP na s├║─Źasnom trhu, ale s├║ aj najlep┼íie. M├┤┼żete tie┼ż pou┼żi┼ą najlep┼íie aplik├ície VoIP a SIP pre Android, ak chcete oslovi┼ą svojich kolegov prostredn├şctvom ich smartphones.

1. OnSIP

Poskytovate─ż onsip-voip

Pre t├Żch, ktor├ş h─żadaj├║ najlep┼íiu, ale najlacnej┼íiu telef├│nnu slu┼żbu VoIP pre mal├ę firmy, je OnSIP bezpochyby najlep┼íia. To, ─Źo je najlep┼íie, je jeho funkcia uskuto─Ź┼łova┼ą hovory v r├ímci organiz├ície, v ktorej sa nach├ídzate, alebo na in├ę telef├│ny SIP.

Ak z├şskate neobmedzen├Ż pl├ín, budete si m├┤c┼ą u┼ż├şva┼ą roz┼í├şrenia, integr├ície a ─Ćal┼íie funkcie. V─Ćaka tomu je OnSIP najlep┼íou vo─żbou pre firmy, ktor├ę maj├║ obmedzen├Ż rozpo─Źet, ale napriek tomu potrebuj├║ vysokokvalitn├ę funkcie pre VoIP.

Vlastnosti OnSIP:

Doplnkov├í schr├ínka hlasovej schr├ínkyAutomatick├Ż sprievodcaNahr├ívanie hovorovKonferen─Źn├Ż apartm├ín

Slu┼żby, ktor├ę OnSIP pon├║ka, sa ─żahko pou┼ż├şvaj├║, obsahuje podrobn├Ż n├ívod, ako si vytvori┼ą ├║─Źet a pou┼ż├şva┼ą ich n├ístroje. Jedin├ę, ─Źo syst├ęmu OnSIP ch├Żba, je funkcia SMS a bezplatn├ę konferen─Źn├ę hovory pre ktor├Żko─żvek z jeho pl├ínov predplatn├ęho. Ak potrebujete vzia┼ą do ├║vahy ─Ćal┼íie telef├│nne slu┼żby VoIP, ktor├ę pon├║kaj├║ viac miest na konferencie, odpor├║─Źame namiesto toho RingCentral.

Najlacnej┼íia telef├│nna slu┼żba VoIP v roku 2019 - pl├ín onSIPPredplatn├Ż pl├ín pre OnSIP

Na v├Żber m├íte z dvoch ├║rovn├ş predplatn├ęho OnSIP. Neobmedzen├Ż pl├ín je pon├║kan├Ż za 18,95 dol├írov na osobu a mesiac, ale tie┼ż to vy┼żaduje minimum 5 pou┼ż├şvate─żov na schv├ílenie kreditu, ─Źo znamen├í, ┼że skuto─Źn├ę n├íklady na t├şm s├║ 94,75 dol├írov mesa─Źne. Pre ka┼żd├ęho pou┼ż├şvate─ża budete ma┼ą neobmedzen├Ż pr├şstup ku v┼íetk├Żm funkci├ím OnSIP a bezplatn├Ż telef├│n Polycom.

Z├íkladn├Ż pl├ín v┼íak stoj├ş iba 49,95 dol├írov mesa─Źne. Na hovory na a z dom├ícich ─Ź├şsel je k dispoz├şcii ─Ćal┼í├ş kredit. OnSIP v├ím bude ├║─Źtova┼ą poplatky 2.9┬ó za min├║tu pre prich├ídzaj├║ce hovory a 3.9┬ó pre odch├ídzaj├║ce hovory. Z├íkladn├Ż pl├ín pon├║ka iba obmedzen├ę funkcie OnSIP; tento pl├ín je najvhodnej┼í├ş pre spolo─Źnosti, ktor├ę uskuto─Ź┼łuj├║ iba hovory v sieti, ale chc├║ ma┼ą mo┼żnos┼ą uskuto─Ź┼łova┼ą extern├ę hovory.

Navy┼íe, ak st├íle nie ste presved─Źen├ş, ┼że jeden z bal├şkov funkci├ş pre OnSIP je pre v├ís najvhodnej┼í├ş, m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą 30-d┼łov├║ bezplatn├║ sk├║┼íobn├║ verziu v┼íetk├Żch funkci├ş. Ak v┼íak st├íle nem├íte dostato─Źn├Ż rozpo─Źet na telef├│nne slu┼żby VoIP, OnSIP pon├║ka ├║─Źet ZDARMA. Sta─Ź├ş si prisp├┤sobi┼ą, ─Źo potrebujete, pomocou funkcie a la carte. ─Äal┼íie podrobnosti n├íjdete na webovej str├ínke OnSIP.

OnSIP pre svoj smartphone s Androidom m├┤┼żete z├şska┼ą na Google Play! Udr┼żuje v├ís v spojen├ş s va┼íim podnikan├şm, ─Źi u┼ż ste doma alebo na stretnut├ş so svojim klientom.

Google Play

2. 8├Ś8 Glob├ílna cloudov├í komunik├ícia

8x8

The 8├Ś8 Glob├ílna cloudov├í komunika─Źn├í slu┼żba VoIP nemus├ş by┼ą tak├í lacn├í ani dostupn├í ako ostatn├ę v tomto zozname. Na rozdiel od ostatn├Żch v┼íak 8├Ś8 je jedin├Żm poskytovate─żom slu┼żieb VoIP, ktor├Ż so svojimi tarifami X Series (X4 a┼ż X8) pon├║ka neobmedzen├ę hovory do 47 r├┤znych kraj├şn. Predplatitelia m├┤┼żu okrem toho odosiela┼ą SMS, uskuto─Ź┼łova┼ą konferen─Źn├ę hovory, z├şskava┼ą z├íznamy o hovoroch a ─Ćal┼íie.

8├Ś8 ponuky 4 cenov├ę ├║rovne, ktor├ę m├┤┼żu uspokoji┼ą v├í┼í rozpo─Źet a obchodn├ę potreby. V┼íetky pl├íny predplatn├ęho zah┼Ľ┼łaj├║ neobmedzen├ę volania do 47 kraj├şn, okrem radu X2 a X3, ktor├ę s├║ obmedzen├ę na 14 a 32 kraj├şn.

Najlacnej┼íia telef├│nna slu┼żba VoIP v roku 2019 - tarifa 8x8Pl├íny ├║rovn├ş pon├║kan├ę spolo─Źnos┼ąou 8├Ś8

Pod─ża spolo─Źnosti je jej najpred├ívanej┼í├şm pl├ínom X4, ktor├Ż pon├║ka zabezpe─Źenie na podnikovej ├║rovni (GDPR, HIPAA, ISO 27001, At─Ć.), Automatick├Ż sprievodca, telef├│nne ─Ź├şslo, roz┼í├şrenia, G Suite, Salesforce, Zendesk, integr├ícia NetSuite, Virtual Office Analytics-superv├şzor a kvalita slu┼żieb a ─Ćal┼íie!

Pl├ín X8 je najdrah┼í├ş a odpor├║─Źa sa, ak riadite ve─żk├║ spolo─Źnos┼ą. V porovnan├ş s X6 prich├ídza X8 s integr├íciou soci├ílnych kan├ílov, spolo─Źn├Żm prehliadan├şm a voli─Źom AI. Ak sa chcete dozvedie┼ą viac o ├║rovniach pl├ínu a jeho funkci├ích, m├┤┼żete nav┼ít├şvi┼ą 8├Ś8 webov├ę str├ínky pre viac inform├íci├ş.

Google Play

3. Kobylka

The 5 Najlacnej┼íia telef├│nna slu┼żba VoIP - kvalitn├í slu┼żba v r├ímci rozpo─Źtu 2

Viem o ─Ćal┼íej lacnej telef├│nnej slu┼żbe VoIP, ktor├í transformuje va┼íe osobn├ę zariadenie na pracovn├Ż telef├│n. Na to, aby to fungovalo, nepotrebujete ┼żiadne vybavenie! Grasshopper pon├║ka neobmedzen├ę hovory, hlasov├ę spr├ívy a zahrnut├ęho automatick├ęho sprievodcu.

Vlastnosti kobylky:

Správa hovorovNahrávanie hovorovAutomatická obsluhaHlasová schránkaMobilná aplikácia

Najlacnej┼íia telef├│nna slu┼żba VoIP v roku 2019 - funkcie kobylkyVlastnosti kobylky

V┼íetko je ─żahk├ę n├íjs┼ą a pou┼ż├şva┼ą s Grasshopperom. Po registr├ícii ├║─Źtu budete ma┼ą nov├ę ─Ź├şslo a virtu├ílny telef├│nny syst├ęm. Vy┼í┼íie uveden├ę funkcie s├║ pr├ştomn├ę v ka┼żdom z ├║rovn├ş pl├ínu Grasshoppera. Okrem toho m├┤┼żete zrevidova┼ą po─Źet bezplatn├Żch, m├írnych a miestnych ─Ź├şsel.

Najlacnej┼íia telef├│nna slu┼żba VoIP v roku 2019 - pl├ín GrasshopperPl├íny pon├║kan├ę spolo─Źnos┼ąou Grasshopper

Grasshopper pon├║ka iba 3 pl├ínova┼ą ├║rovne pre svojich spotrebite─żov. The s├│lo pl├ín je ide├ílny pre podnikate─żov, ktor├ş maj├║ ved─żaj┼íiu ─Źinnos┼ą. Pon├║ka iba jedno ─Ź├şslo a 3 roz┼í├şrenia. Mus├ş┼í zaplati┼ą 29 dol├írov mesa─Źne, ak sa ├║─Źtuje mesa─Źne, a iba 26 dol├írov mesa─Źne, ak sa ├║─Źtuj├║ ro─Źne.

Najpopul├írnej┼í├şm pl├ínom je partnersk├Ż pl├ín. Tento pl├ín je najlep┼í├ş pre t├Żch, ktor├ş riadia rast├║ci podnik iba s 3 ─żudia v t├şme. M├í iba 3 ─Ź├şsla a 6 dostupn├ę roz┼í├şrenia. Za partnersk├Ż pl├ín mus├şte zaplati┼ą 49 dol├írov mesa─Źne, ak sa ├║─Źtuje mesa─Źne, a iba 44 dol├írov mesa─Źne, ak sa ├║─Źtuj├║ ro─Źne.

Nakoniec, mal├Ż podnikate─żsk├Ż pl├ín je ide├ílnou vo─żbou pre t├Żch, ktor├ş chc├║ flexibiln├ę trasy hovorov. Napriek tomu si m├┤┼żete u┼żi┼ą ka┼żd├║ funkciu Grasshoppera so v┼íetk├Żmi pl├ínmi. Pl├ín drobn├ęho podnikania je trochu drah├Ż; pri mesa─Źnej faktur├ícii budete plati┼ą 89 dol├írov mesa─Źne, ale ak si vyberiete ro─Źn├║ faktur├íciu, budete musie┼ą zaplati┼ą iba 80 dol├írov mesa─Źne.

V skuto─Źnosti je lacnej┼íie ├║─Źtova┼ą si predplatn├ę za rok ako mesa─Źne. V─Ćaka ro─Źnej fakt├║re m├┤┼żete u┼íetri┼ą a┼ż 10%. Jedin├ę, ─Źo Grasshopperovi ch├Żba, je bezplatn├í medzin├írodn├í doprava a bezplatn├ę stoln├ę telef├│ny. Ak v┼íak c├ştite potrebu ma┼ą tieto funkcie, m├┤┼żete sa pozrie┼ą 8├Ś8 alebo OnSIP.

Za─Źnite bezplatn├║ sk├║┼íobn├║ verziu s Grasshopperom, nav┼ít├şvte ich webov├║ str├ínku.

Google Play

4. RingCentral Office

Business-Phone-Systems-Best-Virtual-Phone-System-Application-Businesses-ringcentral-mobile-cell-android

Viete, ┼że t├íto telef├│nna slu┼żba VoIP je najstar┼íia z odpor├║─Źan├Żch slu┼żieb? Nielen to, je to tie┼ż jeden z najlep┼í├şch a jeden z najlacnej┼í├şch. RingCentral Office poskytuje cloudov├ę rie┼íenia a rie┼íenia pre spolupr├ícu, ktor├ę s├║ ide├ílne pre firmy.

Vlastnosti RingCentral:

Syst├ęm cloudov├Żch telef├│nov: Prostredn├şctvom syst├ęmu cloudov├Żch telef├│nov si m├┤┼żete vybra┼ą, ─Źi chcete ma┼ą slu┼żbu vo svojom telef├│ne, po─Ź├şta─Źoch a tablete.Stretnutia: T├íto funkcia je vlastne h├í─Źik. M├┤┼żete organizova┼ą videohovory a webov├ę semin├íre.Posla┼ą spr├ívu a spolupracova┼ąZabezpe─ŹenieAnalytics

RingCentral pon├║ka 4 pl├íny predplatn├ęho, ÔÇőÔÇőktor├ę si m├┤┼żete zvoli┼ą bu─Ć mesa─Źne alebo ro─Źne. Ak sa rozhodnete plati┼ą ro─Źne, z├şskate 33% z─żavu z ro─Źn├ęho ├║─Źtu ─Źo je vzh─żadom na funkcie a slu┼żby, ktor├ę od RingCentral z├şskate, zna─Źn├ę ├║spory.

Tu je preh─żad ka┼żd├ęho pl├ínu a predplatn├Żch:

Najlacnej┼íia telef├│nna slu┼żba VoIP v roku 2019 - RingCentral - pl├ín predplatn├ęho Ceny za predplatn├ę pl├íny

Nakoniec ka┼żd├Ż pl├ín pon├║ka podobn├ę slu┼żby s rozdielom v po─Źte povolen├Żch pou┼ż├şvate─żov, min├║t a konferenci├ş, aj ke─Ć existuje nieko─żko jedine─Źn├Żch slu┼żieb, ktor├ę m├┤┼żete z├şska┼ą iba s pr├ęmiov├Żmi a kone─Źn├Żmi pl├ínmi. Na┼í┼ąastie, ak sa nem├┤┼żete rozhodn├║┼ą, ktor├Ż pl├ín je pre va┼íu firmu vhodn├Ż, m├┤┼żete sa rozhodn├║┼ą vysk├║┼ía┼ą 14-d┼łov├║ sk├║┼íobn├║ verziu.

Pre─Źo si vybra┼ą RingCentral?

RingCentral je u┼ż├şvate─żsky pr├şjemn├Ż, m├┤┼żete sa ─żahko nau─Źi┼ą pou┼ż├şva┼ą jeho funkcie. M├í nieko─żko mo┼żnost├ş predplatn├ęho, ÔÇőÔÇőz ktor├Żch si m├┤┼żete vybera┼ą. Pon├║kaj├║ predplatn├Ż pl├ín za prijate─żn├║ cenu

Ak chcete z├şska┼ą t├║to telef├│nnu slu┼żbu VoIP, m├┤┼żete nav┼ít├şvi┼ą webov├║ str├ínku RingCentral.

Google Play

5. Google Voice

logo Google-hlas

V ka┼żdom podnikan├ş neexistuje ni─Ź tak├ę, ako ÔÇ×bezplatn├í slu┼żbaÔÇť. V├Ą─Ź┼íinou to plat├ş, ak chcete do svojho podnikania integrova┼ą syst├ęm VoIP. Na┼í┼ąastie je Google Voice bezplatn├Żm poskytovate─żom telef├│nnych slu┼żieb VoIP, ktor├Ż funguje s v├Ą─Ź┼íinou, ak nie so v┼íetk├Żmi, smartphones.

Google Voice je skvel├Ż pre podnikate─żov alebo mal├ę firmy, ktor├ę vy┼żaduj├║ firemn├ę telef├│nne ─Ź├şslo. T├Żmto sp├┤sobom m├┤┼żete ma┼ą samostatn├Ż riadok pre dopyty s├║visiace s obchodom bez pou┼żitia v├í┼ího osobn├ęho ─Ź├şsla. Jednou z najlep┼í├şch funkci├ş slu┼żby Google Voice je mo┼żnos┼ą prepisova┼ą hlasov├ę spr├ívy do ─Źitate─żn├Żch textov.

Na druhej strane bezplatn├í verzia slu┼żby Google Voice nemus├ş by┼ą ide├ílna pre rast├║cu spolo─Źnos┼ą alebo firmu. Tu prich├ídza na rad Google Voice pre firmy. V z├ísade m├í rovnak├ę funkcie, ak├ę z├şskate z bezplatnej verzie slu┼żby Google Voice, ale s ─Ćal┼í├şmi funkciami navrhnut├Żmi pre obchodn├ę oper├ície.

Vlastnosti slu┼żby Google Voice:

Automatická obsluhaSpráva hovorovNahrávanie hovorovMobilná aplikáciaHlasová schránka

Najlacnej┼íia telef├│nna slu┼żba VoIP v roku 2019 - hlasov├Ż pl├ín GooglePredplatn├Ż pl├ín pre firmy

Slu┼żba Google Voice pre firmy obsahuje 3 predplatn├ę pl├íny na v├Żber. Rozsah ka┼żd├ęho pl├ínu n├íjdete na obr├ízku vy┼í┼íie. Jednou z k─ż├║─Źov├Żch v├Żhod premier pl├ínu oproti ┼ítandardn├ęmu je navy┼íe pokro─Źil├í funkcia reportovania a d├ítov├Żch oblast├ş.

Ak sa chcete o tejto slu┼żbe dozvedie┼ą viac, nav┼ít├şvte webov├║ str├ínku Google Voice. M├┤┼żete si ho tie┼ż stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play, ak ho chcete pou┼ż├şva┼ą na osobn├ę ├║─Źely.

Google Play

─îast├ę ot├ízky

Je VoIP lacnejšie ako pevná linka?

VoIP je v├Żrazne lacnej┼í├ş ako syst├ęm pevn├Żch liniek. VoIP k v├ím pou┼ż├şva iba internetov├ę pripojenie kdeko─żvek na svete. Pevn├ę linky v├ím v┼íak pri telefonovan├ş na dlh├ę vzdialenosti ├║─Źtuj├║ poplatky. Ak podnik├íte a chcete u┼íetri┼ą, nav┼ít├şvte najlep┼íiu telef├│nnu slu┼żbu VoIP, ktor├║ m├┤┼żete pre svoj obchodn├Ż syst├ęm s virtu├ílnymi telef├│nmi z├şska┼ą.

Ak├ę s├║ nev├Żhody VoIP?

Jeho jedinou nev├Żhodou je, ┼że potrebujete spo─żahliv├ę a stabiln├ę internetov├ę pripojenie s ve─żkou ┼í├şrkou p├ísma. Je to d├┤le┼żit├ę, preto┼że na uskuto─Ź┼łovanie a prij├şmanie hovorov pou┼ż├şva internet.

M├┤┼żem pou┼ż├şva┼ą be┼żn├Ż telef├│n s VoIP?

Ur─Źite ├íno. Telef├│nne slu┼żby VoIP m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą s be┼żn├Żm telef├│nom a telef├│ny VoIP m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą aj na pravideln├ę hovory. Sta─Ź├ş, ak do existuj├║cej telef├│nnej siete zapoj├şte adapt├ęr.

Záver

V─Ćaka technologick├ęmu pokroku je telef├│nny syst├ęm VoIP nevyhnutn├Ż pre t├Żch, ktor├ş podnikaj├║. Bez komunik├ície nem├┤┼żeme dokon─Źi┼ą svoje ka┼żdodenn├ę ├║lohy a je obzvl├í┼í┼ą d├┤le┼żit├ę, aby mali firmy ├║─Źinn├Ż komunika─Źn├Ż prostriedok. Telef├│nne slu┼żby VoIP ur─Źite pon├║kaj├║ ├║┼żasn├ę vlastnosti a funkcie za prijate─żn├║ cenu. D├║fame, ┼że v├ím n├í┼í zoznam najlacnej┼í├şch telef├│nnych slu┼żieb VoIP pomohol.

Pova┼żovali ste tento ─Źl├ínok za u┼żito─Źn├Ż? Pode─żte sa o to so svojou rodinou a priate─żmi! Mo┼żno budete potrebova┼ą pripojenie VoIP doma alebo v kancel├írii. M├íte nejak├ę n├ívrhy? Nechajte ich v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie.

Odpor├║─Źan├Ż obr├ízok