The 5 mobilné aplikácie, ktoré za mesiac zarobili najviac…

The 5 mobilné aplikácie, ktoré v júni 2020 zarobili najviac peňazí

Viete, koľko peňazí dokáže vygenerovať mobilná aplikácia? Ich popularita, inovácia a obsah, ktorý ponúkajú, idú ruka v ruke, ak chcú dosiahnuť zisk. Ale, Ktoré aplikácie uspeli na tejto náročnej ceste? Toto sú ktorí mali najvyšší príjem v júni 2020.

Informácie boli získané z webovej stránky SensorTower, ktorá pravidelne vykonáva tento typ analýzy. Je dôležité poznamenať, že táto štúdia nezahŕňa hry, pretože zvyčajne generujú viac peňazí kvôli obsahu, ktorý hráčom ponúkajú.

Ktoré sú 5 mobilné aplikácie, ktoré zarobili najviac peňazí v júni 2020?

Ktoré sú 5 mobilné aplikácie, ktoré v júni 2020 zarobili najviac peňazí

Na obrázku môžete vidieť tri stĺpce. Ten v strede berie do úvahy iba údaje z App Store, zatiaľ čo ten napravo označuje iba aplikácie Google Play Store. Ktorý je umiestnený na ľavej strane označuje aplikácie, ktoré vložili najviac peňazí v júni 2020 berúc do úvahy oba obchody.

TIK tak

Krajina, ktorá TikTok používa najviac, aplikáciu zakazuje, pretože je čínska

Na prvom mieste je TikTok, ktorý sa nám vzhľadom na neskutočný nárast za posledný rok nezdá divný. V skutočnosti, v priebehu júna 2020 TikTok vygeneroval 90,7 miliónov dolárov v hrubom príjme, čo sa odráža ako 8,3 krát viac, ako vygenerovala v júni 2019.

89 % príjmov TikTok pochádza z Číny, keďže táto aplikácia pochádza z tejto krajiny. A 6% príjmov pochádza zo Spojených štátov a zvyšok tvorí konglomerát všetkých krajín. Zaujímavým faktom je, že India sa vo výsledkoch tejto štúdie neobjavila, pretože práve táto krajina používa TikTok najviac. Hoci jedným z dôvodov môže byť, že India zakázala používanie TikTok.

YouTube

trik na odstránenie reklám z youtube

Najznámejšia video aplikácia je v tomto rebríčku na druhom mieste. YouTube vygenerovala hrubý príjem 73 miliónov dolárov a mala rast o 48 % v porovnaní so ziskom z júna 2019.

Čo sa týka spôsobu rozdelenia príjmu, 56 % z nich pochádza zo Spojených štátov amerických, pričom 12 % pochádza z Japonska.

Tinder

Tinder bude mať pre vás možnosť flirtovať v blízkosti alebo po celom svete

Zdá sa, že koronavírus nezastavil Tinder, pretože najznámejšia zoznamovacia aplikácia je na treťom mieste mobilné aplikácie, ktoré zarobili najviac peňazí v júni 2020, aj keď štúdia SensorTower neuvádza sumu peňazí.

Čo môžeme zdôrazniť, je to Tinder je na štvrtej pozícii aplikácií App Store ktorá vygenerovala najviac peňazí v júni 2020, zatiaľ čo v Obchode Play je na pozícii tri. To by mohlo povedať dve veci, prvá je, že existuje viac ľudí s telefónmi s Androidom, ktorí používajú Tinder. Druhým je, že ľudia s telefónmi s Androidom míňajú viac peňazí na Tinder ako tí, ktorí majú iPhone.

Tencent Video a iQIYI

Nakoniec sú tu Tencent Video a iQIYI, video aplikácie aj čínskeho pôvodu. Zvláštne, že sú v tomto zozname? Samozrejme, že nie. Od marca minulého roku Tencent Video má viac ako 900 miliónov aktívnych používateľov mesačne a 89 miliónov predplatiteľov.

Z jeho strany iQiyi má viac ako 500 miliónov aktívnych používateľov mesačne a takmer rekordy 6 jednu miliardu hodín obsahu spotrebovaného používateľmi každý mesiac, Skutočné šialenstvo!

Toto sú 5 mobilné aplikácie, ktoré zarobili najviac peňazí v júni 2020Použili ste niekedy prémiovú službu niektorej z týchto aplikácií? že som to urobil, stálo to za to? Váš názor je pre nás dôležitý, dajte nám vedieť v komentároch.