Tfue dokazuje, že je do toho blázon 1-against-3- Spojenie proti Bizzle, Dubsovi a Bughe je stále to najlepšie

Aj keď Turner ‘Tfue’ Tenney’s Fortnite Dokonca ukázal, že je najlepší v porážke Timothyho “Bizzla” Millera, Daniela “Dubsa” Walsha a Kylea “Bughu” Giersdorfa.

Konkurencieschopný Fortnite bol pôvodne hraný v samostatnom aj duálnom režime, ale s Sezóna X, Epic je veľmi zameraný Trios,

Niekoľko trojíc tímov už bolo vytvorených, aby tvorili niektoré z najlepších tímov Fortnite videl si.

Tfue dokazuje, že je do toho blázon 1-against-3- Spojenie proti Bizzle, Dubsovi a Bughe je stále to najlepšie 1IMG: epické hry

10. augusta hrával Tfue s Dennisom „Cloak“ Lepore a Thomasom „Mulligan“ 72 hodín, keď bol Tfue chytený v jeho pristávacom mieste Meteor, neďaleko Salty Springs.

Floridiane opustil zápas s tromi vylúčeniami a hŕstkou slov, ktoré povedal svojim nepriateľom.

Je Tfue stále najlepší?

ZFEÚ sa pokúsil pristáť na meteore, ale okamžite ho napadol Bizzle spoločnosti Ghost Gaming. Bývalý profesionál z klanu FaZe bol schopný rýchlo zosadnúť svojho nepriateľa a hral plachý „Neviem, kto je tento hlupák“.

Nanešťastie pre Tfue boli jeho spoluhráči vzdialení, takže nemohli brániť svojich spojencov, ale na tom nezáležalo. 21-ročný bol viac ako schopný mať 2-against-1- Bojoval a on to urobil.

Bugha a Dubs začali tlačiť na Tfue, ktorý mal iba šedú taktickú brokovnicu a zelenú pištoľ, ale boli rýchlo odstránení.

“Nasávaš do koša! Kurva na moju hru!” , Dubs a Bugha. Lízať tiež môjho priateľa, kamoš. “

Nie je ľahké poraziť celé trio sami, zvlášť ak je každý člen Fortnite Finalista majstrovstiev sveta. Vlastne, Bugha vyhral to Fortnite Sólo udalosť a šiel s 3 Milióny dolárov ďalej.

Kým Tfue nebola schopná predviesť show, ktorú sme očakávali na majstrovstvách sveta, 21-ročný vyzerá stále uzavretý a je pripravený zostať jedným z najlepších Fortnite Svetoví hráči.