Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

TextSticker: vytvorte nálepky WhatsApp s farebnými textami

Naučte sa, ako nainštalovať a používať program TextSticker, aby ste vytvorili nálepky s farebným textom a aby vaša konverzácia bola oveľa zábavnejšia na WhatsApp

Nálepky sa stali horúčkou WhatsApp a keď ho začnete používať, je ťažké prestať. Mnoho aplikácií vám umožňuje premeniť vtipné obrázky na nálepky, ale môžete to urobiť aj pomocou farebného textu pomocou aplikácie TextSticker,

Prvým krokom je inštalácia aplikácie, ktorú nájdete na stránke Google Play, Po inštalácii môžete kliknúť na tlačidlo „Otvoriť“ a čakať, kým sa načíta. Predtým, ako začnete, musíte povoliť prístup k fotografiám, médiám a súborom na vašom mobilnom zariadení.

Nálepky s textovými nálepkami s textom pre Whatsapp Stiahnite si aplikáciu TextSticker na Google Play a autorizujte aplikáciu na prístup k telefónu

Nálepka s farebnými textami

Na domovskej stránke nájdete rôzne nálepky od iných používateľov. Ak chcete začať vytvárať nálepky s textom, musíte kliknúť na ikonu "+" ktorá sa zobrazí v dolnej časti obrazovky. Po presmerovaní máte možnosť nielen vytvárať nálepky s textom (kliknutím na T, čo je tretia horná ikona), ale tiež vytvárať nálepky s obrázkami z telefónu (prvá ikona), vyhľadávať na internete (druhá ikona) , pomocou obrázka, ktorý aplikácia ponúka, alebo zo smartfónu (štvrtá a piata ikona).

Nálepky s textovými nálepkami s textom pre Whatsapp Kliknutím na „T“ začnete vytvárať nálepky s textom na TextSticker

Keď kliknete na „T“, aby ste vytvorili nálepku s textom, je možné odstrániť text, ktorý sa objaví v pravom hornom rohu obrazovky (v tomto prípade text „Textová nálepka“) a napísať, čo chcete zmeniť na nálepku. Potom po zadaní vyberiete model – stačí kliknúť na písmeno „T“ a zobrazí sa vám textové možnosti. Ak sa vám páči a chcete si vybrať, stačí naň kliknúť a zobrazí sa správa „Pridajte úspech“Na obrazovke sa rýchlo objaví (a potom zmizne).

Nálepky s textovými nálepkami s textom pre Whatsapp Odstráňte text „TextSticker“ a zadajte svoj vlastný text. Kliknite na tie, ktoré chcete uložiť.

Po návrate na predchádzajúcu stránku sa v hornej časti obrazovky zobrazia vybraté nálepky. Budete potrebovať aspoň 3 aby ste mohli vytvoriť balík. Kliknutím na ne môžete vybrať ďalšie nálepky zo zobrazeného zoznamu. Takže kliknete na „vyrobiť nálepky x / 30 na zabalenie”, Kde x je počet vybratých nálepiek.

Nálepky s textovými nálepkami s textom pre Whatsapp Pridajte balík do svojho Whatsapp

Aplikácia sa spýta, či chcete balík pridať WhatsApp a musíte kliknúť na „Pridať“. Potom zobrazí správu o pridaní balíka. Ak chcete začať používať nálepky, musíte ísť na WhatsApp, kliknite na ikonu nálepiek a uvidíte, že balík už existuje. Stačí kliknúť na nálepky a začať sa baviť.

Nálepky s textovými nálepkami s textom pre Whatsapp Po pridaní balenia sa nálepky objavia na Whatsapp

Poraďte sa so svojimi nálepkami TextSticker, stačí kliknúť na „baňa“ v pravom dolnom rohu domovskej stránky. Balíček môžete tiež upraviť kliknutím na tento obrázok na tejto stránke a kliknutím na tri bodky v pravom hornom rohu. Ak chcete úpravy upraviť, kliknite na tlačidlo „Upraviť“ a na príkaz „Odstrániť“. Ak kliknete na tlačidlo Upraviť, môžete do toho istého balíka pridať ďalšie nálepky. Po dokončení kliknite na „aktualizačný balíček“.

Nálepky s textovými nálepkami s textom pre Whatsapp TextSticker vám tiež umožňuje upravovať a mazať balíčky

Nálepky s obrázkami

Existuje veľa programov, ktoré vám umožňujú vytvárať nálepky z obrázkov. Ako už bolo uvedené vyššie, TextSticker má tiež túto funkciu a proces je pomerne jednoduchý.

Po kliknutí na „+“ pridáte novú nálepku, kliknete na prvú hornú ikonu (žltú) a vyberiete, odkiaľ chcete získať obrázky (Galéria, Fotografie atď.). Po výbere obrázka sa presmerujete do okna, ktoré vám umožní orezať a upraviť veľkosť. Stačí kliknúť na hotovo a obrázok sa zobrazí ako nálepka.

Nálepky s textovými nálepkami s textom pre Whatsapp Ak chcete vytvoriť nálepky s obrázkami, postup je podobný ako pri vytváraní nálepiek s farebným textom

Potrebujete však aspoň 3 figúrky, ktoré sa majú pridať do obalu (ako v prípade textu). Máte tieto možnosti: vytvorte ďalšie dva alebo vyberte tie, ktoré sa zobrazia v zozname, a potom vytvorte balík. Ostatné postupy (úpravy alebo vymazanie) sú rovnaké ako tie, ktoré už boli vysvetlené pre farebné texty.

Podarilo sa mu vytvoriť si vlastné WhatsApp? Nechajte to v komentároch!