Tesla sa spojila s PG&E na najväčšej farme s batériami na svete

Spoločnosť Tesla a spoločnosť Pacific Gas and Electric s nasadenou elektrickou energiou sa spojili s cieľom vybudovať najväčšie skladovacie zariadenie na svete. Miestny vysielateľ KSBW-TV informoval, že Komisia pre územné plánovanie v Monterey jednomyseľne schválila zariadenie na skladovanie energie, ktoré sa má postaviť v elektrárni na vykládku machov. Zásobník energie, ktorý má postaviť spoločnosť Tesla Inc. (NASDAQ: TSLA) a PG&E korporácie (NYSE: PCG) uloží solárnu a veternú energiu a potom ju sprístupní v časoch, keď je vysoký dopyt po energii. Energia bude použitá v niektorých častiach Silicon Valley a ďalších oblastiach v Monterey County, Kalifornia.

if (typeof jQuery == 'undefined') {document.write (''); } .first {clear: both; left-left:0} .Jeden tretina {šírka: 31.034482758621%; float: vľavo, margin-vľavo:3.448275862069%}. Dve tretiny {width: 65.51724137931%; float: left} form.ebook-štýly .af-element input {border:0, Border-radius:0; padding: 8px} form.ebook-štýly .af-element {width: 220px; float: left} form.ebook-styles .af-element.buttonContainer {width: 115px; float: left; margin-left: 6px;} form.ebook-styles .af-element.buttonContainer input.submit {width: 115px; padding: 10px 6px 8px; textová transformácia: veľké písmená; polomer ohraničenia:0; Border:0; font-size: 15px} form.ebook-styles .af-body.af-Standards input.submit {width: 115px} form.ebook-styles .af-element.privacyPolicy {width: 100%; veľkosť písma: 12px ; margin: 10px auto 0} form.ebook-styles .af-element.privacyPolicy p {font-size: 11px; margin-bottom:0} form.ebook-štýly .af-body input.text {height: 40px; padding: 2px 10px! important} form.ebook-styles .error, form.ebook-styles #error {color: # d00; } form.ebook-štýly .formfields h1, form.ebook-styles .formfields # mg-logo, form.ebook-styles .formfields # mg-footer {display: none; } form.ebook-styles .formfields {font-size: 12px; } form.ebook-štýly .formfields p {okraj: 4px 0; }

Získajte celú sériu lúčov Ray Dalio vo formáte PDF

Získajte celú sériu 10 dielov o Ray Dalio vo formáte PDF. Uložte ho na plochu, prečítajte si ho na tablete alebo pošlite e-mailom kolegom

Ray Dalio eBook

Q4 2019 listy hedžového fondu, konferencie a ďalšie

Projekt Tesla a PG & E bol schválený

Závod bude využívať stovky lítiových batérií na ukladanie slnečnej a veternej energie, kým to nebude potrebné. Existujúce elektrické vedenia sa potom použijú na prenos energie v celom okrese Monterey. Keď sa projekt Tesla a PG & E skombinuje s podobným zariadením spoločnosti Vistra Energy, predstavitelia sa domnievajú, že to bude najväčšie skladovacie zariadenie na svete.

Tesla využije na projekt svoj megapack

Spoločnosť Tesla plánuje v projekte použiť svoje zásobníky energie v mierke Megapack. V blogovom príspevku o spoločnosti Megapack spoločnosť uviedla, že „znižuje zložitosť ukladania batérií vo veľkom meradle“. Produkt je v balení do 3 – megawatthodina skladovacej kapacity a – 1,5 megawattov meniča kapacity.

Tesla tiež uviedol, že môže rozmiestniť elektráreň s výkonom 250 MW, 1 GWh za menej ako tri mesiace iba na troch akroch. Spoločnosť tiež uviedla, že „špičkové“ elektrárne stoja každý deň prevádzku miliónov dolárov a patria medzi najmenej efektívne elektrárne v elektrickej sieti.

Electrek, ktorý cituje návrh spoločnosti Tesla na projekt, vysvetľuje, že spoločnosť plánuje na mieste použiť 449 megapackov. Projekt bude mať 1Celková kapacita 200 MWh. Celková kapacita všetkých megapackov, ktoré budú nasadené, bude počas prvých troch rokov fungovania viac ako všetka kapacita, ktorú bude využívať spoločnosť Tesla Energy.

Tesla a PG&E plánujú na budúci mesiac prelomiť spoločný projekt a dokončiť výstavbu do konca roka.

Zásoby spoločnosti Tesla klesli viac ako 5% počas bežných obchodných hodín v piatok.

Spoločnosť Tesla sa spojila s PG&E na najväčšej farme batérií na svete, ktorá sa na ValueWalk objavila ako prvá.