Tesla nový cybertruck príde s Camper Mode, tak sa pripravte na to vidieť na Coachella & Burning Man

Okrem Baby Yoda a klamať svojim deťom, novo odhalení Tesla Cybertruck bol jedným z najväčších memov minulého týždňa. To však neznamená, že sa po konečnom uvedení na trh nebude predávať ako horúce koláče, najmä ak si teraz môžete predobjednať jeden s (vratnou) zálohou len 100 dolárov.


Jedinou úhľadnou vlastnosťou, ktorá bude mať bzučanie nadšencov kempingu a festivalu, je zjavný režim táborníka. Twitter user @mithunoorath sa opýtal, či je Cybertruckov režim „camper“ k dispozícii ako príslušenstvo a Elon odpovedal jednoduchým „Áno“.

Fotografia uvedená nižšie je iba zrejmým vykreslením a nemusí sa odrážať v reálnom živote pri kempingu, keď je uvedený Ako už bolo povedané, možnosť takejto funkcie bude mať hromadu festivalových glampov, ktoré sa zoradia tak, aby sa dosiahla ich dokonalá skúsenosť s Coachella alebo Burning Man štýlom a pohodlím.

Aby bolo vozidlo ešte viac lákavé (najmä pre skupinu Burning Man), bude nakoniec možné pridať solárny panel na strechu a pridať „15 míľ za deň, možno viac.“ Nehovoriac o napájaní akéhokoľvek druhu prenosnej elektroniky, ktorá môže potrebovať základnú platbu.

Related Articles

Back to top button