Termín vrátenia produktov Amazon Španielsko pokrýva…

Amazon predĺžil obdobie návratu v Španielsku kvôli koronavírusu

Žijeme v zvláštnych podmienkach a každý to už vie. COVID-19 mal neuveriteľný vplyv na svetovú populáciu vďaka svojmu rýchlemu šíreniu, ktoré premenilo tento vírus na najstrašnejšia pandémia za posledné roky. V tejto situácii sú pokyny na zastavenie reťazca infekcií jasné: zostaňte doma, dodržiavajte sociálne odstupy a osvojte si prísnejšie hygienické postupy.

Amazon, svetový gigant online nakupovania, to veľmi dobre vie a aj keď svoju činnosť nezastavuje, už je uplatňovanie opatrení na ochranu svojich zákazníkov a zamestnancov. Najnovšie súvisí s lehotou návratnosti. Aby ste sa vyhli mobilizácii a podporili zotrvanie doma, Amazon Španielsko oznámilo, že produkty zakúpené na platforme po 15. februári je možné vrátiť 30 dní po skončení väzby.

Teraz máte viac času na vrátenie produktov zakúpených v Amazon, pre koronavírus

Amazon  len nevyhnutné položky

Podľa toho, čo spoločnosť oznámila, produkty zakúpené cez Amazon (vrátane tých, ktoré spravujú tretie strany) v Španielsku, Taliansku, Francúzsku, Holandsku a Turecku medzi 15. februára 2020 a 30. apríla 2020, je možné vrátiť do 31. mája 2020. To isté platí aj pre Amazon v Spojených štátoch a Kanade, aj keď v týchto krajinách sú produkty, ktoré vstupujú do tejto novej lehoty na vrátenie, produkty zakúpené medzi 1 marca 2020 a 30. apríla 2020.

Zvyšok podmienok návratovej politiky z Amazon zostávajú rovnaké. To znamená, že produkt, ktorý chcete vrátiť, musí uchovávajte ho v pôvodnej krabici so všetkým príslušenstvom a musí byť v bezchybnom stave. Nezabúdajte, že potravinové výrobky nie je možné vrátiť, rovnako ako iné výrobky z hygienických dôvodov. Tiež nezabudnite, že spracovanie vrátenia sa vykonáva z aplikácie alebo webovej stránky spoločnosti Amazon.

Na druhej strane, Amazon Objasnil to v súčasnosti v tejto kríze uprednostňujú dodávky základných produktov (napríklad zdravotnícky materiál), takže doručenie určitých produktov bude teraz trvať dlhšie ako zvyčajne.

Zdroj | Oficiálny blog Amazon