Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Teraz spravujte svoje súbory lepšie pomocou adresára Lister

Teraz spravujte svoje s├║bory lep┼íie pomocou adres├íra Lister, ktor├Ż uverejnil Rahul Gupta v: Recenzie Priznajme to; Windows je o krok vpred v oblasti v├Żkonu a otvoren├ęho zdroja od spolo─Źnosti Mac, ale v niektor├Żch funkci├ích ch├Żba v┼íetko. To─żko potrebnou mo┼żnos┼ąou, ako vytla─Źi┼ą v┼íetky zoznamy adres├írov a obsah v prie─Źinku, je t├í, ktor├í Windows Ch├Żbaj├║ a v┼íetci pou┼ż├şvatelia ho po┼żaduj├║ ve─żmi dlho.
Recenzia Lister Review M├┤┼że nasta┼ą ─Źas, ke─Ć Windows v├ím m├┤┼że poskytn├║┼ą aktualiz├íciu tejto funkcie, ale moment├ílne existuje ─Ćal┼í├ş softv├ęr, ktor├Ż by v├ím mohol pom├┤c┼ą. Adres├ír je ten, na ktor├Ż sa m├┤┼żete spo─żahn├║┼ą. Je to vynikaj├║ci n├ístroj, ktor├Ż systematick├Żm a reprezentat├şvnym sp├┤sobom zobrazuje v┼íetky adres├íre, zoznamy a prie─Źinky. Tak┼że bez ─Ćal┼í├şch rozhovorov za─Źnime s recenziou Directory Lister Pro.

Preh─żad

Directory Lister Pro je pr├ęmiov├Ż softv├ęr, ktor├Ż inteligentne zobrazuje v┼íetky s├║bory, prie─Źinky a adres├íre, ktor├ę m├┤┼żete tla─Źi┼ą alebo pou┼ż├şva┼ą v akejko─żvek po┼żadovanej forme. Posielajte ich ako e-mailov├ę pr├şlohy, pou┼ż├şvaj├║ sa ako obr├ízky na viac ├║─Źelov a ove─ża viac v tomto programe. Je jednoduch├Ż a ─żahko pou┼żite─żn├Ż a s t├Żmto n├ístrojom m├┤┼żete za─Źa┼ą aj na svojom zariaden├ş.

Hoci Directory Lister je platen├Ż softv├ęr, spolo─Źnos┼ą pon├║ka sk├║┼íobn├║ verziu pre v┼íetk├Żch pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş chc├║ vysk├║┼ía┼ą mo┼żnosti tohto n├ístroja. M├┤┼żete si zadarmo stiahnu┼ą sk├║┼íobn├║ verziu z ofici├ílnych webov├Żch str├ínok a z├şska┼ą pr├şstup ku v┼íetk├Żm pr├ęmiov├ę funkcie na obdobie 30 dn├ş,

Softv├ęr bez probl├ęmov podporuje Windows OS a v┼íetky verzie, od 95, Vista do Windows 10. Program je malej ve─żkosti (o 4 mb) a ─żahko funguje takmer na ka┼żdom 32-bitovom alebo 64-bitovom syst├ęme s minim├ílnymi po┼żiadavkami. Proces in┼ítal├ície trv├í iba p├ír min├║t a m├┤┼żete za─Źa┼ą ihne─Ć po dokon─Źen├ş nastavenia.

Presk├║manie

Softv├ęr v├ís v├şta so v┼íetk├Żm ve─żmi jednoduch├Żm rozhran├şm, ktor├ę zozn├ímite s ka┼żdou jednotlivou funkciou, a to v okamihu spustenia softv├ęru. Automaticky vyp├ş┼íe v┼íetky prie─Źinky, s├║bory a adres├íre s potrebn├Żmi inform├íciami, ako s├║ ve─żkos┼ą, n├ízov a posledn├Ż d├ítum zmeny.

Softv├ęr m├┤┼żete pou┼żi┼ą na vykon├ívanie z├íkladn├Żch ├║loh, ako je zoznam prie─Źinkov, tla─Ź zoznamu alebo m├┤┼żete program prisp├┤sobi┼ą pod─ża svojich potrieb. Zoznamy m├┤┼żete ─żahko filtrova┼ą a upravova┼ą pomocou konkr├ętnych prie─Źinkov alebo form├ítov s├║borov, ktor├ę sa maj├║ zobrazi┼ą. M├┤┼żete vytla─Źi┼ą ve─żkos┼ą s├║boru, vytvorenie d├ítumu, pr├şponu s├║boru a ─Ćal┼íie relevantn├ę podrobnosti. Ak ste IT ─Źlovek, ─Źasto sa v├ím to hod├ş.
Pou┼żitie vlastnost├ş Jednou z najlep┼í├şch pr├ęmiov├Żch funkci├ş o adres├íri Directory Lister je, ┼że m├┤┼żete pou┼żi┼ą zoznam mo┼żnost├ş pre multimedi├ílne s├║bory, ako s├║ JPEG, AVI alebo MP3, at─Ć. Okrem tla─Źe zoznamov prie─Źinkov m├┤┼żete pou┼żi┼ą zoznam adres├írov na ulo┼żenie zoznamov vo form├íte HTML, text alebo dokonca vo form├íte s├║boru CSV. K tomu v┼íetk├ęmu m├┤┼żete pristupova┼ą priamo z internetu Windows' Obsahov├ę menu.

N├ístroj tie┼ż funguje ako popisn├Ż Windows Prieskumn├şk, ktor├Ż m├┤┼żete ─żahko pou┼żi┼ą na navig├íciu v ─żubovo─żnom adres├íri s├║borov alebo prie─Źinkov. M├íte pr├ívo z├║┼żi┼ą v├Żsledky vyh─żad├ívania filtrovan├şm krit├ęri├ş vyh─żad├ívania, ako je napr├şklad ve─żkos┼ą s├║boru at─Ć.
Krit├ęri├í vyh─żad├ívania

Vlastnosti

┼áelma Directory Lister obsahuje desiatky pr├ęmiov├Żch funkci├ş, ktor├ę u─żah─Źia va┼íe napl├ínovan├ę hmatov├ę ├║lohy. Tu n├íjdete v┼íetky potrebn├ę funkcie, ktor├ę pon├║ka profesion├ílna verzia:

 • Program m├┤┼że zobrazte adres├íre, adres├íre s├║borov alebo dokonca obsah cel├ęho disku,
 • M├┤┼że┼í ulo┼żte alebo vytla─Źte zoznamy vo viacer├Żch form├ítoch ako HTML, Text, CSV alebo vo form├ítoch dokumentov Microsoft ako PDF, DOC at─Ć.
 • V├Żsledky vyh─żad├ívania m├┤┼żete ulo┼żi┼ą pre bud├║ce pou┼żitie alebo zoznamy.
 • Adres├ír mo┼żno pou┼żi┼ą aj na CMD pre automatick├ę v├Żpisy.
 • V┼íetky vyroben├ę z├íznamy je mo┼żn├ę priamo nahra┼ą alebo odosla┼ą bez potreby ─Ćal┼í├şch ├║prav. Tie┼ż m├┤┼żete importova┼ą v┼íetky ├║daje adres├íra do Excelu pomocou form├ítu CSV, ale pre dlh├ę v├Żpo─Źty mus├şte ur─Źi┼ą zlo┼żenie.

Import s├║borov

Ceny adresára

Ko─żko stoj├ş tento kr├ísny softv├ęr? No, ┼ítandardn├í alebo z├íkladn├í verzia n├íklady takmer $ 10a licenciu si m├┤┼żete k├║pi┼ą priamo na ofici├ílnej webovej str├ínke. Medzi vlastnosti patr├ş ├║pln├ę vlastnosti s├║boru, ukladanie alebo tla─Ź vo viacer├Żch form├ítoch, zasielanie adres├írov ako pr├şloh e-mailu. Vyp├ş┼íte arch├şvy ZIP a RAR v hlavnej sade dokumentov a ─Ćal┼í├şch potrebn├Żch triediacich funkci├ích.
Ceny adres├íra Existuj├║ aj ─Ćal┼íie pl├íny. Program Pro obsahuje v┼íetky roz┼í├şren├ę pr├ęmiov├ę funkcie a stoj├ş iba 29 dol├írov, M├┤┼żete tie┼ż skontrolova┼ą ─Ćal┼íie ceny a funkcie pon├║kan├ę na ofici├ílnych webov├Żch str├ínkach.

Pros

 • Jednoduch├ę a ─żahko pou┼żite─żn├ę
 • Ulo┼żte z├íznamy v r├┤znych form├ítoch
 • Vyberte polo┼żku Konkr├ętne s├║bory, prie─Źinky, miesto na disku
 • Podporuje viac jazykov
 • Integrujte sa s Windows Obsahov├ę menu

Zápory

 • Na otvorenie ulo┼żen├Żch s├║borov vy┼żaduje program Internet Explorer

Kone─Źn├ę rozhodnutie

To bol m├┤j poh─żad na pozoruhodn├Ż adres├ír Lister Pro a teraz ste na rade, aby ste mi povedali, ─Źo si mysl├şte o tomto n├ístroji. V ─Źasti s koment├írmi sa pode─żte o svoje my┼ílienky t├Żkaj├║ce sa tohto n├ístroja a ak kupujete pr├ęmiov├║ verziu, odpor├║─Źam bal├şk PRO Pack pred ostatn├Żmi pl├ínmi. Na zdravie!

Table of Contents