Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Teraz sa môžete opýtať Alexy „prečo ste to urobili?“ v UK

Teraz sa môžete opýtať Alexy „prečo ste to urobili?“ v UK 1

Používatelia z Veľkej Británie sa teraz môžu opýtať AmazonVirtuálny asistent „Alexa, prečo si to urobil?“ Amazon hovorí, že táto funkcia je užitočná, ak chcete vedieť, prečo Alexa reagovala určitým spôsobom alebo podnikla konkrétne kroky.

Túto funkciu predtým oznámila AmazonVedúci zariadení Dave Limp na svojom podujatí v septembri minulého roku v Seattli a následne v USA.

  • Čo je Amazon Volanie a posielanie správ Alexa a ako to funguje?

Keď sa pýtate „Alexa, prečo si to urobil?“ poskytne krátke vysvetlenie svojej odpovede na vašu poslednú hlasovú požiadavku alebo akciu.

Ak sa napríklad hudba začne hrať neočakávane, môžete sa opýtať „Alexa, prečo si to urobil?“ a vysvetlí, že niekto v inej miestnosti je pripojený cez Bluetooth.

Takže môžete požiadať o nasledujúce:

„Alexa, čo sa práve stalo?“
„Alexa, čo si to urobil?“
"Alexa, prečo si to povedal?"
„Alexa, prečo si sa rozprával?“ „Alexa, prečo si sa zapol?“

Nezabudnite tiež odstrániť svoje hlasové nahrávky, ak v aplikácii Alexa aktivujete funkciu „vymazať hlasom“ – pozrite si ju v časti Nastavenia> Ochrana osobných údajov Alexa.

Keď to povolíte, máte možnosť odstrániť svoje hlasové nahrávky jednoduchým požiadaním: „Alexa, vymaž všetko, čo som dnes povedal“ alebo „Alexa, vymaž všetko, čo som práve povedal“

  • Zdvojnásobenie na Alexa: Ako používať viacnásobné Amazon Echo a bodky