Teraz sa m├┤┼żete op├Żta┼ą Alexa a Google Assistant aby v├ím pomohol z├şska┼ą pr├ícu …

Alexa a Google AssistantZ─Ćaleka najpresnej┼í├ş a najuniverz├ílnej┼í├ş hlasov├Ż n├ístroj ovl├ídan├Ż AI, ktor├Ż je dnes k dispoz├şcii, dok├ízal u┼ż nejak├Ż ─Źas splni┼ą mnoho u┼żito─Źn├Żch ├║loh s mal├Żm alebo ┼żiadnym ├║sil├şm z va┼íej strany. Ale do dne┼ín├ęho d┼ła nem├┤┼żete jednoducho po┼żiada┼ą svojho virtu├ílneho asistenta, aby v├ím pomohol n├íjs┼ą pr├ícu. Verte tomu alebo nie, m├┤┼żete to urobi┼ą pomocou novej zru─Źnosti Apply Thru od spolo─Źnosti McDonald, ktor├║ gigant r├Żchleho ob─Źerstvenia naz├Żva ÔÇ×prv├Ż na sveteÔÇť. In├Żmi slovami ÔÇ×proces podania ┼żiadosti za─Źal prv├Żm hlasom na sveteÔÇť. Nezab├║dajte, ┼że nem├┤┼żete dokon─Źi┼ą proces p├şsania slov bez pou┼żitia r├║k, ale va┼ía ┼żiados┼ą o pr├ícu sa za─Źne jednoducho vysloven├şm ÔÇ×Alexa, pom├┤┼żte mi n├íjs┼ą pr├ícu v spolo─Źnosti McDonald'sÔÇť alebo ÔÇ×Ok Google, porozpr├ívajte sa s aplik├íciou McDonald's Apply Through.ÔÇť

Preto┼że posledn├Ż pr├şkaz nie je ├║plne intuit├şvny, pl├íny spolo─Źnosti McDonald na ─Ćal┼íie vylep┼íenie Google Assistant interakcie, aby ste mohli okam┼żite aktivova┼ą aplik├íciu Apply prostredn├şctvom zru─Źnosti na va┼íom zariaden├ş s Androidom a vyslovi┼ą rovnak├ę slov├í, ktor├ę Alexa dok├ízala rozpozna┼ą. Zatia─ż by to nemalo by┼ą prekvapen├şm, preto┼że tieto funkcie propaguj├║ predov┼íetk├Żm popul├írne re┼ítaur├ície. Amazon produkty, ako s├║ inteligentn├ę reproduktory Echo.

V USA je dnes k dispoz├şcii prv├Ż ÔÇ×hlasov├Ż z├í┼żitokÔÇť na svete. USA, Austr├ília, Kanada, Franc├║zsko, Nemecko, ├Źrsko, Taliansko, ┼ápanielsko a Spojen├ę kr├í─żovstvo, cie─żom je samozrejme roz┼í├şri┼ą ho na ÔÇ×─Ćal┼íie krajiny v nasleduj├║cich mesiacochÔÇť.

Po za─Źat├ş procesu uch├ídzania sa o zamestnanie vysloven├şm vy┼í┼íie uveden├Żch k├║zeln├Żch slov budete m├┤c┼ą odpoveda┼ą na ÔÇ×niektor├ę z├íkladn├ę ot├ízkyÔÇť z v├í┼ího mena na oblas┼ą pr├íce, o ktor├║ sa zauj├şmate, a na miesto, a potom dosta┼ą kr├ítku textov├║ spr├ívu s odkazom na pokra─Źovanie a dokon─Źite proces. To nie je to, ─Źo naz├Żvame meni─Ź hier na trhu pr├íce, ale m├┤┼że to by┼ą prv├Ż krok smerom k plne hlasom riaden├ęmu procesu pod├ívania ┼żiadost├ş.