Teraz sa môžete naučiť hrať Fortnite bez umierania pri prvej výmene

Po celú desiatu sezónu Fortnite, Hry Epic Games videli, ako veľa používateľov sa nudí rozhodnutia spoločnosti bez ohľadu na komunituAspoň nie vo väčšine z nich. Trvanie B.R.U.T.O. trvalo niekoľko týždňov. Okrem Nerfeada sa končí jedna z hlavných atrakcií desiatej sezóny.

Epické hry čelia a úpadok v hráčskej komunite žiadni noví závislí hráči. Dôvodom nie je nič iné ako sistema v pároch, a sistema páry, ktoré sú vždy veľmi nevyvážené, najmä pre nových hráčov, ktorí vidia, ako nepriateľ v priebehu sekundy stavia záhradný dom, zatiaľ čo sotva dokáže vybudovať múr.

Chlapec z Fortnite vydal novú aktualizáciu Fortnite pre všetky dostupné platformy pridaním dvoch nových funkcií ľahšie začať od začiatku Fortnite bez zúfalstva pri prvej výmene.

Na jednej strane nájdeme roboty, hráči riadení hrou, čo ponúka správanie veľmi podobné správaniu začiatočníka. Tento robot je najlepšou alternatívou na získanie skúseností s hrou a umožňuje nám postupný pokrok, keď študujeme fungovanie hry a rôzne dostupné prvky.

Na druhú stranu nájdeme usporiadané manželstvo, Dohodovanie výsledkov, jedna z najstarších žiadostí od menej skúsených používateľov, nakoniec prišla Fortnite, Táto funkcia je možná používatelia rovnakej úrovne, vyhnúť sa bitkám s ostatnými hráčmi, ktorých úroveň je oveľa vyššia ako tá naša.

S touto zmenou Odvážaš sa hrať? Fortnite Alebo to necháte nemožné? Fortnite Je k dispozícii na stiahnutie zadarmo z webovej stránky Epic Games a môžeme hrať úplne bez vynaloženia jedného eura.

Ak v priebehu času zistíme, že sa nám to páči, môžeme oceniť kúpu sezónneho lístka, čo je cena 9, 99 EUR na získanie estetických a kožených prvkov, ktoré sa kombinujú s našou postavou a zároveň ponúkajú Turecku (herná mena), aby mohli Kúpte ihneď ďalšiu bitku bez toho, aby ste znova investovali skutočné peniaze.