Teraz m├┤┼żete zaznamen├íva┼ą 3D zvierat├í a objekty Google

V─Ćaka AR zvierat├ím Google m├┤┼żete zmeni┼ą svoj domov na zoologick├║ z├íhradu, doteraz ste v┼íak nedok├ízali zaznamena┼ą svoje interakcie s tigrmi, alig├ítormi, medve─Ćmi a ─Ćal┼í├şmi. Ako uv├ídza spolo─Źnos┼ą 9to5Google, spolo─Źnos┼ą pova┼żovala t├║to poz├şciu za vhodn├║ zmenu a do prehliada─Źa 3D zaviedla funkciu nahr├ívania videa, ktor├í v├ím umo┼żn├ş zachyti┼ą va┼íich n├ív┼ítevn├şkov AR vo videu. Funguje aj pre ─Ćal┼íie objekty Google, ako s├║ kostry, aut├í, plan├ęty a ─Ćal┼íie.

Za predpokladu, ┼że bola t├íto funkcia uveden├í na trh, vyh─żadajte vo svojom telef├│ne zviera, napr├şklad tigra, a vo v├Żsledkoch stla─Źte tla─Źidlo ÔÇ×Zobrazi┼ą v 3DÔÇť a n├ísledne ÔÇ×Zobrazi┼ą vo va┼íom priestoreÔÇť. Po in┼ítal├ícii fotoapar├ítu m├┤┼żete stla─Źen├şm a podr┼żan├şm sp├║┼íte vytvori┼ą a┼ż 30 sek├║nd videa. Nov├Ż n├íh─żad napravo od uz├ívierky v├ís zavedie do va┼íej fotografie, aby ste si mohli pozrie┼ą svoje klipy a fotografie. Na spodnej karte pod h─żad├í─Źikom je teraz aj tla─Źidlo zdie─żania, tak┼że m├┤┼żete 3D z├í┼żitok posla┼ą priamo ─Ćal┼í├şm ─żu─Ćom.

Teraz m├┤┼żete zaznamen├íva┼ą 3D zvierat├í a objekty Google 1 Teraz m├┤┼żete zaznamen├íva┼ą 3D zvierat├í a objekty Google 2 Teraz m├┤┼żete zaznamen├íva┼ą 3D zvierat├í a objekty Google 3

v─żavo: Nov├ę tla─Źidlo zdie─żania. uprostred: Pravideln├ę fotografick├ę rozhranie. Spr├ívny: Ak chcete vytvori┼ą video, podr┼żte sp├║┼í┼ą.

Tieto 3D zvierat├í a objekty m├┤┼żete na videu predt├Żm zachyti┼ą zaznamenan├şm obrazovky, mus├şte v┼íak ┼żi┼ą tak, ┼że na nej uvid├şte tla─Źidlo sp├║┼íte a syst├ęmov├║ li┼ítu. Aj ke─Ć je integrovan├í funkcia pre pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Android ├║plne nov├í, iOS v├ím v─Ćaka Apple├Ąr AR Quick Look umo┼ż┼łuje zaznamen├íva┼ą 3D zvierat├í Google na dlh├║ dobu.

Zd├í sa, ┼że pr├íve teraz sa otv├íra mo┼żnos┼ą z├íznamu. Ak ste tak e┼íte neurobili, nezabudnite sa o nie─Źo nesk├┤r vr├íti┼ą. Pravdepodobne ide o aktualiz├íciu na strane servera, nikdy v┼íak nie je zl├Ż n├ípad pou┼ż├şva┼ą nov├║ verziu aplik├ície Google. Uistite sa, ┼że m├íte aktu├ílne inform├ície v obchode Play alebo APK Mirror.

Google

Google

Sk├║ste postupova┼ą