Teraz môžete vytvárať vlastné zoznamy Twitter v systéme Android! Takto…

vytvárať vlastné zoznamy Twitter v systéme Android

Väčšina ľudí, ktorých využívame Twitter sledujeme obrovské množstvo účtov. Takto sa stáva naša časová os (hlavný panel, na ktorom sú zobrazené všetky nové tweety). chaotický priestor, kde sa všetky rôzne témy, záujmy, roboty a používatelia, ktorých sledujeme, zbiehajú bez rýmu alebo dôvodu. Čo mnohí nevedia, je to Twitter, už dlhú dobu ponúka možnosť, ktorá vám umožňuje organizovať časovú os podľa rôznych tém, ktoré vás zaujímajú.

Hovoríme, samozrejme, o zoznamoch, ktoré sú v podstate oddelené priestory na časovej osi, kde sa objavia iba tweety účtov, ktoré vyberiete. Napríklad môžete vytvorte si zoznam, aby ste videli tweety svojej rodiny a priateľov, ďalší s informáciami o technológiách a jeden o športe a teda všetky zoznamy, ktoré si viete predstaviť, podľa vašich záujmov. Teraz s najnovšou verziou aplikácie Twitter Pre mobilné zariadenia si môžete vytvárať vlastné zoznamy z Androidu a tu vám vysvetlíme ako.

Kroky na vytvorenie vlastného zoznamu Twitter v systéme Android

takže v systéme Android môžete vytvárať vlastné zoznamy Twitter

Postup pri vytváraní zoznamu Twitter na Androide to zostáva rovnaké. Novinkou je, že teraz si ho môžete prispôsobiť vďaka možnosť, ktorá vám umožní umiestniť naň titulnú fotografiu, ako tá vo vašom profile. Samozrejme, aby sa táto možnosť zobrazila, musíte aplikáciu aktualizovať Twitter pre Android na najnovšiu verziu.

Twitter

Máte už aplikáciu aktualizovanú? Vytvorte si svoj prvý vlastný zoznam Twitter podľa týchto krokov:

  • Otvor aplikácie Twitter.
  • Stlačte svoj profilový obrázok (Je to v ľavom hornom rohu).
  • Vyberte možnosť zoznamy.
  • Zobrazia sa zoznamy, ktoré ste vytvorili, alebo ak ste ešte žiadne nevytvorili, tlačidlo Vytvoriť zoznam. Tiež v pravom dolnom rohu uvidíte a plávajúce tlačidlo na vytvorenie nového zoznamu. Stlačte ho a pokračujte ďalším krokom.
  • Ďalej budete musieť pridať názov a popis zo zoznamu a vyberte, či chcete, aby bol súkromný alebo nie. Teraz máte tiež možnosť stlačiť ikonu fotoaparátu pridajte titulný obrázok do zoznamu. Môžete použiť obrázok, ktorý máte uložený v mobile alebo odfotiť. V každom prípade je potrebné zvolený obrázok orezať dvakrát: obdĺžnikový (formát obalu) a štvorcový (formát profilovej fotografie).
  • Keď je všetko pripravené, klepnite na Ponechať.

Je to hotové! Takže váš vlastný zoznam Twitter bude úspešne vytvorený.

Ako pridať členov do zoznamu Twitter v systéme Android

ako pridať členov do zoznamu Twitter v systéme Android

Teraz zoznam Twitter nie je ničím bez toho, aby doňho prispievali obsahom jeho členovia. Ak teda vytvárate zoznam prvýkrát, nižšie si pozrite, ako sa doň pridávajú členovia:

  • Ísť do profil účtu Twitter ktoré chcete pridať do svojho zoznamu.
  • Dotknite sa tri body ktoré sú v pravom hornom rohu obrazovky.
  • Vyberte si Pridať do zoznamu.
  • naposledy vyberte zoznam do ktorého chcete pridať účet.

Opakujte tento proces so všetkými členmi, ktorých tweety chcete vidieť vo svojom zozname a voila. Mimochodom, ak nechcete, aby sa tweety zo zoznamu zobrazovali aj na časovej osi, otvorte zoznam, stlačte tri bodky v pravom hornom rohu a stlačte Nezobrazovať tieto tweety na časovej osi. Takže všetky informácie vo vašej aplikácii Twitter bude to organizovanejšie. Chceli ste viac? Pozrite si tento článok s najlepšími trikmi Twitter.