Teraz môžete so svojimi priateľmi sledovať série v skupinovom videu …

video skupiny amazon prime, aby ste mohli sledovať série s priateľmi

Máte účet v Amazon Hlavný? Ak áno, venujte pozornosť tejto novinke, pretože vás bude zaujímať. Tento rok bol spomedzi všetkých zlých perfektný na to, aby sa stal trendom videokonferencie a skupinové hovory. V prípade Amazon Prime Video Španielsko, Chvíľu to trvalo, ale skupinové sedenia sú teraz k dispozícii, prinajmenšom v beta verzii.

Ak chcete vedieť ako táto nová služba funguje Amazon hlavný čítaj ďalej.

Ako používať skupinové video v Prime Video?

skupinové video beta amazon prime španielsko test

Prvá vec, ktorú by ste mali vedieť, je to Skupinové video je v Španielsku k dispozícii iba pre webovú verziu pre stolné počítače, ktorý vynecháva zariadenia ako tablety a mobily. Okrem toho, nie je kompatibilný s prehliadačom Safari, takže ak si chcete predtým vyskúšať skupinovú reláciu so svojimi priateľmi, vezmite do úvahy tieto detaily.

Pretože skupinové sedenia majú väčší zmysel, ak môžu účastníci navzájom komunikovať pri sledovaní filmu alebo seriálu, Skupinové video má chat na odosielanie textov, nálepiek … ale nemôžete uskutočniť videokonferenciu, aby ste paralelne sledovali ostatných členov relácie, čo by bolo skvelé a možno sa to, dúfajme, splní v budúcich aktualizáciách.

Začnite svoju prvú skupinovú reláciu v skupinovom videu

  • Ak už máte na mysli sériu alebo film, vyhľadajte ich a pozrite sa na logo Group Video, získate tak istotu, že môžete vykonať skupinovú reláciu. Túto funkciu nepodporuje všetok obsah.

Skupinové video Amazon

  • Teraz kliknite na možnosť “Skupinové video”.
  • Na vytvorenie skupiny Najprv mu musíte dať názov, čo len chcete.

Vytvorte skupinové video

  • Ďalšie, Vytvorí sa odkaz, ktorý budete zdieľať s tými, ktorých chcete zahrnúť do relácie. A pripravený!

Teraz majte na pamäti, že iba vy (ktokoľvek vytvoril skupinu) Môžete ovládať reprodukciu série alebo filmu, ktorý sledujete. Tiež, Ak zdieľate odkaz na svojich sociálnych sieťach, môže to urobiť každý, kto sa chce zúčastniťPretože limit používateľov na reláciu je 100, toto číslo je vo väčšine prípadov ťažko dosiahnuteľné.

Série a filmy, v ktorých si ich môžete pozrieť so svojimi priateľmi Amazon Prime Video

aktivácia skupinového videa amazon prime video španielsko

Aj keď nie všetky filmy a seriály Amazon Prime Video sú k dispozícii na skupinové sledovanie, Môžete zistiť, ktoré z nich nájdete kliknutím na ikonu Skupinové video na karte filmy. Okrem toho tu odporúčame najlepšiu sériu, ktorá je k dispozícii v Amazon Prime Video, určite viac ako jeden ho budete môcť vidieť v spoločnosti svojej rodiny a priateľov.

Dokončiť, Mali by ste tiež vedieť, že do relácie sa môžu prihlásiť iba používatelia s účtom z tej istej krajiny, áno, bez ohľadu na to, či sa momentálne nachádzajú v iných častiach sveta.

Skupinové video je stále veľmi zelené v niekoľkých aspektoch, ale to neznamená, že je to vynikajúci nápad, čo dáva zoznamu ponúkaných streamovacích služieb väčšiu univerzálnosť Amazon. Zatiaľ si to len treba užiť, podľa obmedzení, ktoré má, čakať, kým sa to bude postupom času zlepšovať.