Teraz m├┤┼żete popul├írny obsah Netflix ZADARMO sledova┼ą online v─Ćaka glob├ílnej propag├ícii – nie je potrebn├ę predplatn├ę

NETFLIX mus├ş by┼ą ve─żkorys├Ż, preto┼że online zadarmo spr├şstupnil ve─ża svojho p├┤vodn├ęho obsahu a na sledovanie sa nemus├şte ani registrova┼ą.

Glob├ílna propag├ícia zah┼Ľ┼ła popul├írny horor Bird Box a Dvaja p├ípe┼żi nominovan├ş na Oscara.

K dispoz├şcii je aj prv├í epiz├│da Stranger things.

V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je prejs┼ą na str├ínku Netflix ÔÇ×bez hodiniekÔÇť a za─Źa┼ą sledova┼ą.

Nebudete po┼żiadan├ş o poskytnutie ak├Żchko─żvek finan─Źn├Żch inform├íci├ş alebo in├Żch podrobnost├ş.

Obsah je mo┼żn├ę sledova┼ą vo webov├Żch prehliada─Źoch na po─Ź├şta─Źi alebo zariadeniach s Androidom.

Prehliada─Źe iOS to bohu┼żia─ż nepodporuj├║.

Ponuka sa m├┤┼że zda┼ą pr├şli┼í dobr├í na to, aby bola pravdiv├í, ale nie je to prv├Żkr├ít, ─Źo Netflix pon├║ka bezplatn├Ż obsah ako sp├┤sob, ako nal├íka┼ą nov├Żch z├íkazn├şkov.

Pod─ża Gadgets360 Netflix povedal: ÔÇ×H─żad├íme r├┤zne marketingov├ę propag├ície, aby sme pril├íkali nov├Żch ─Źlenov a poskytli im skvel├Ż z├í┼żitok z Netflixu.ÔÇť

┼á┼ąastn├ş div├íci bud├║ m├┤c┼ą sledova┼ą celove─Źern├ę filmy, ale k dispoz├şcii s├║ iba prv├ę epiz├│dy pon├║kan├Żch telev├şznych rel├íci├ş.

Nie je jasn├ę, ako dlho bude propag├ícia dostupn├í.

Ak chcete z├şska┼ą ─Ćal┼í├ş bezplatn├Ż obsah, m├┤┼żete sa technicky bezplatne zaregistrova┼ą na prv├Ż mesiac Netflixu a do jedn├ęho mesiaca ho zru┼íi┼ą, ak u┼ż nechcete slu┼żbu pou┼ż├şva┼ą.

Korunn├í sez├│na 4 trailer dr├í┼żdi Emmu Corrin ako princezn├║ Dianu vo svadobn├Żch ┼íat├ích

V ─Ćal┼í├şch novink├ích fan├║┼íikov Resident Evil pote┼í├ş spr├íva, ┼że na Netflix prich├ídza nov├Ż telev├şzny seri├íl zalo┼żen├Ż na fran┼í├şze videohier.

Fan├║┼íikovia spolo─Źnosti Disney sa roz─Źu─żuj├║ po tom, ─Źo z├íbavn├Ż gigant ozn├ímil, ┼że jeho live-remake Mulan bude st├í┼ą a┼ż 26 libier za streamovanie vo Ve─żkej Brit├ínii.

A spolo─Źnos┼ą Disney ned├ívno vydala up├║tavku na svoj najnov┼í├ş telev├şzny seri├íl Star Wars ÔÇ×Zl├í d├ívkaÔÇť.

M├íte predplatn├ę na Netflix? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch …

Plat├şme za va┼íe pr├şbehy! M├íte pr├şbeh pre Na┼í├şm cie─żom je by┼ą va┼í├şm t├şm techniky a vedy? Po┼ílite n├ím e-mail na adresu