Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Teraz hrá: Dino Crisis, Dragon Ball Z: Kakarot, Destiny 2A ešte viac

Opäť sme späť, aby sme prediskutovali hry, ktoré momentálne pracujú pre zamestnancov GameSpotu po práci, čo zahŕňa množstvo nových, starých a všetkých hier medzi nimi. Nižšie si môžete prečítať o tituloch, ktoré hrajú ľudia v tíme, o tom, prečo ich hrajeme, a o tom, čo ich zatiaľ milujeme. Ale neprestaňte čítať naše odpovede; radi by sme od vás tiež počuli! Povedzte nám všetko o tom, čo hráte, v sekcii nižšie. Či už hráte najnovšie veľké hry, prežívate staré klasiky prvýkrát, alebo prehodnocujete otepľovací komfort obľúbeného dieťaťa, radi by sme o ňom počuli.

Pripojte sa teda k nám a rozprávajte sa o všetkých super super videohrách, ktoré hráte! Vieme, že ju musíte dostať z hrude rovnako ako my. A ak hráte rovnaké hry z minulého týždňa, je to tiež v poriadku! Ste viac než vítaní hovoriť o tom, prečo sa vám stále páči!

osud 2 (Vždy) – Phil Hornshaw, redaktor

Takže tu je tá vec: Som tak trochu nikdy nie hrajú Destiny 2, čiastočne preto, že je to veľká časť mojej práce, ale čiastočne preto, že si naozaj užívam to, čo Bungie v priebehu rokov urobila s hrou. Vždy hovorím ľuďom: „Osud 2 nikdy nebol lepší, “a teším sa zo súčasného prístupu k sezónnemu obsahu, ktorý je taký, aby vás udržal v kontakte bez toho, aby ste sa cítili, akoby ste sa zúčastnili na neplatení na čiastočný úväzok pri hraní videohier. Stratil som sa v Koridoroch of Time puzzle, som sa kopal do tradície okolo hry aktuálneho času cestovanie sprisahania, a ja sa mi podarilo zasiahnuť Legend pozíciu v PvP Crucible prvýkrát od prvého Destiny začala.

Nebol poskytnutý žiadny titul

Aktuálna sezóna bola mimoriadne chladná, čo bolo skvelé. Osud sa stal hrou, ktorú tu a tam trochu hrám, aby som si odpočinul a v poslednej dobe som sa kopal do môjho osudu 2 „nevybavené činnosti“, čistenie starých triumfov z nájazdov Pohromy minulosti a Koruny Sorrowsov. Návrat k všetkému starému obsahu z druhého roku bol zábavný a relaxačný zážitok, ktorý mi umožnil vykopať si niečo z osudu 2Je to viac zapojené a komplikované veci bez tlaku, ktorý prichádza so snahou naučiť sa nový nájazd, keď to vyjde. Všetky tieto hry som hral na PS4, takže prechod na Destiny na PC bol príležitosťou na prehodnotenie starších kútov Destiny. 2 a konečne dostanem niektoré z tých chorých nájazdov Exotics, ktoré som už nejaký čas píchol.

Iste, mám na svojom Steam účte veľa hier, ktoré chcem hrať, ale možno mi tento beh Posledného želania konečne prinesie One Thousand Voices. Je to ako nevybavené veci, ktoré zvládnem. | Twitter: @philhornshaw

Legenda hrdinov: Trails of Cold Steel II – Michael Higham, docent

Poznáte ten pocit, keď ste objavili svoju novú obľúbenú vec – to pravé vzrušenie, ktoré prichádza s potápaním sa v niečo čerstvé, až do chvíle, keď na to urobíte čas? To sa mi stalo so sériou Trails of Cold Steel.

V súčasnej dobe som na Trails of Cold Steel II (čo je štvordielna séria JRPG), ale je to naozaj druhá kapitola prvej hry, pretože naberá presne tam, kde končí. Namiesto toho, aby ste riadili svoj deň na vojenskej akadémii (à la Persona) a vydávali sa na nebezpečné terénne výlety za praktickými vzdelávacími skúsenosťami, politická dráma, ktorá sa pripravuje na pozadí, dosiahne bod zvratu a že hroziace hrozné hity na záver starostlivo zasiahnu.

Nebol poskytnutý žiadny titul

Vec o pokračovaní je, ako to ovplyvňuje moje spojenie s postavami a svetom založeným v prvej hre, aby jeho strašné stávky boli ešte viac pôsobivé. Postavy, ktoré sa zdajú ako klišé spočiatku prirodzene prerastú do zložitých a uveriteľných ľudí prostredníctvom ostrého písania, lokalizácie a hlasového prejavu. Ich vývoj je skutočný a ich naratívny význam je vždy zrejmý. Takže keď sa s nimi (alebo dobre, hlavná postava Rean Schwarzer) s nimi znovu spojím v celej studenej oceli II, v príbehu sa objaví pocit úľavy, morálna podpora počas ťažkých období. Ale zároveň si uvedomujem, že títo študenti vojenských akadémií sú vrazení do úloh, o ktoré nepožiadali, a musia rásť rýchlo, a sú to práve tie oblúky, ktoré ma háčikujú.

Príbeh spoločnosti Cold Steel je tak prísne rozprávaný a zanecháva veľmi málo dialógových sekvencií, tradičných kvapiek alebo príbehov o príbeh – áno, toto sú dlhé RPG, ale studená oceľ je hustá. Tam, kde prvá hra dala zmysel pre pohodlie, teplo a zázrak napriek napätiu medzi vnútornými politickými frakciami, Cold Steel II vykresľuje tmavší, ostrejší obraz nekontrolovateľnej klasicizmu a militarizácie.

Čo robí moju cestu cez Trails of Cold Steel ešte vzrušujúcejšou je to, že tiež hrám predchádzajúcu trilógiu v rovnakom vesmíre, Trails in the Sky. To je celkom sedem hier, na ktoré mám oči (z ktorých som dokončil iba jednu), a ja som netrpezlivo očakávaný, ako sa všetci spoja, nech už to trvá dlho! | Twitter: @michaelphigham

Dragon Ball Z: Kakarot – David Ahmadi, producent videa

Vždy som miloval sériu Budokai a Dragon Ball FighterZ bol majstrovskou triedou bojovej hry. Napriek tomu som nikdy nebol celkom aklimatizovaný na úplný bojový systém tretej osoby Xenoverse a Tenkaichi. To mi nezabránilo vyzdvihnúť Dragon Ball Z: Kakarot, keď som ho horlivo začal hrať v zhone, aby som sa uspokojil, a osobnou túžbou znovu prežiť ságy Dragon Ball Z, na ktoré som si zvykol.

Skutočná krása chaotickej akcie v hre svieti, keď sú akcie na obrazovke skôr výsledkom vašich vstupov a zámerov než ich zaslúžením. Načasovanie pomáha pri pohybe s vašim vlastným Super Kamehamehas, rozbíja vaše dôležité strážca a ohromuje je odomknúť mini cutscenes, ktoré dramaticky predvádzajú super pohyby s deštruktívnym vkusom. Napájanie vašich spojencov, aby rozpútali ničivé Z-Combos a prirodzenú rovnováhu riadenia ki, zrazu ma donútili cítiť háčik starých hier Budokai z dávnych dôb. Skombinujte to so svojou nedávnou fascináciou a láskou k RPG otvoreného sveta a zrazu sa na Kakarot pozerám v novom svetle.

Nebol poskytnutý žiadny titul

Naozaj nemôžem prestať hrať hru, keď som už potopil asi 80 hodín dlho potom, čo porazil hlavnú kampaň. Stále lietam okolo rôznych regiónov, robím zastávky v dome Kame a nakupujem zásoby pre nejaké recepty vrahov. Som hlupák stromov zručností a chamtivo som odblokoval toľko schopností a mocných pohybov, koľko som len dokázal. A častejšie ako ne, zistím, že neprítomne lietam z kurzu, aby som zhromaždil Z-gule, čo vám sľubujem, že je oveľa uspokojivejšie, ako sa na prvý pohľad zdá!

Dragon Ball Z: Kakarot má tiež toľko služieb pre fanúšikov, niekedy do tej miery, že mám pocit, že pomalšie momenty v hre nie sú určené pre mňa, ale pre ľudí, ktorí vyrastali a sledovali anime viac ako ja. Ak je to niečo, je to len ďalší aspekt hry, ktorú som si užil. Keď vidíme toľko úsilia, ktoré sa v príbehu nachádza v klimaktických chvíľach, dáva odkaz Dragon Ball Z do perspektívy. Keď vidím, že Teen Gohan čelí nepriateľovi, ktorý by jeho vek nemal mať, a sledoval som ho, ako prekonal svojho otca v okamihu obrovského potenciálu obrovského potenciálu, som úplne uchvátený – as touto nedávnou spomienkou tak čerstvou v mysli, Netrpezlivo sa posúvam k svojmu ďalšiemu cieľu a očakávam, aké ďalšie fyzikálne zákony môžem šťastne vzdorovať. | Twitter: @ Roshby57

Pokemon Sword – Kevin Knezevic, docent

Rovnako ako minulý týždeň stále vytrvale chodím po svete Dragon Quest III, ale medzi jeho zasadnutiami som sa vrátil k Pokemon Sword. Odvtedy som už vyčistil hlavný príbeh a post-game quest, takže už nemám čo dokončiť okrem dokončenia môjho Pokedexu (o čo nemám záujem), ale nemôžem odolať láske Max Raids. Stalo sa mojím nočným rituálom, aby som skontroloval, čo sa v meči vyskytuje Max Raids po vypnutí Dragon Quest, čo sa zvyčajne ukáže ako zlé rozhodnutie, pretože nakoniec zostanem nahor omnoho neskôr, ako plánujem, pretože sa stále pridávam k Raidom.

Nebol poskytnutý žiadny titul

Zo všetkých nových funkcií, ktoré do série zaviedli meč a štít, sú Max Raids bezpochyby moje najobľúbenejšie, čiastočne preto, že odmeny sú také presvedčivé. Max Raids sú vhodným spôsobom, ako zarobiť inak drahé predmety ako TR, ktoré je možné použiť na výučbu Pokemon nové pohyby Na rozdiel od opakovane použiteľných TM sa však TR po jednom použití rozbijú, takže je oveľa ťažšie ich navštíviť. veľa Pokemon sa tiež môžu naučiť svoje najlepšie útoky prostredníctvom TR, vďaka čomu sú neuveriteľne cenné, najmä ak sa snažíte bojovať konkurenčne.

Ďalším dôvodom, prečo ma Max Raids neustále priťahuje, je to, že ponúkajú spôsob, ako hrať v spolupráci s priateľmi – niečo, čo séria do tohto bodu veľmi chýba. predchádzajúca Pokemon hry vám umožnili spojiť sa s iným hráčom pre viacnásobné bitky, ale to sa zvyčajne obmedzovalo na miestne hranie. Vždy som túžil mať možnosť hrať Pokemon on-line spolu s priateľmi, nie striktne proti nim, a preto je to, že sa dokážu spojiť a bojovať proti kolosálnym monštrám, tak lákavé. A teraz je to nová hrsť Gigantamaxu Pokemon sa začali objavovať častejšie v Max Raids, nemyslím si Pokemon Meč ma opustí Switch v dohľadnej dobe.

Wide Ocean Big Jacket – Edmond Tran, hlavný strihač a producent

Páči sa mi hranie krátkych rozprávacích hier, pretože nezaberajú veľa času a zvyčajne sú chladnou prestávkou od bežných vecí, ktoré hrám. Skutočne dobrí sa zvyčajne zameriavajú na skúmanie jedinečných scenárov a budovanie silných nálad, zvyčajne spôsobmi, ktoré nenájdete v žiadnom inom druhu videohry. Široká oceánska veľká bunda je jedným z tých. Vyšlo to na Steam a Switch tento týždeň, a to je poviedka, ktorá sa točí okolo tweenagera Morda a jej nového priateľa, Bena, keď sprevádzajú svojho strýka Brada a tetu Clo na výlet.

Má to skvelý štýl a primárnym režimom hry je humor, ktorý uľahčuje strávenie – písanie je dosť ostré a predovšetkým Mord je veselý a plný energie. Počas cesty sa však budete striedať medzi všetkými štyrmi postavami a medzi činnosťami v kempingu, ako je pečenie párok v rožku, turistika, pozorovanie vtákov a nájdenie kríka na záchod, hra trávi čas aj krátkym nahliadnutím do nespočetných úzkosti každý jednotlivec.

Nebol poskytnutý žiadny titul

Mord a Ben, 13-roční a dlhodobí priatelia, navigujú v tejto nepríjemnej fáze života každého dieťaťa, kde sa začínajú zaujímať o veci, ako je romantika – vypracujú presne to, o čo ide, ako sa má do pekla ísť o tom a čo pre nich znamená. Je to okúzľujúce okno do určitej časti života, na ktoré som už dlho zabudol, a je divne prekvapujúce, ako veľmi som sa s nimi vcítil. Strýko Brad a teta Clo majú po ruke viac záležitostí týkajúcich sa vzťahov dospelých, vďaka ktorým je pre mňa relatívnejší a uveriteľnejší, takže tu platia rovnaké druhy pocitov srdca. Celá vec je veľmi dôvtipná a spravodlivá … presvedčivá.

Je to len asi hodinu a zostalo ma v jednej z tých krásnych, nádejných a cítiacich nálad. Rozhodne to urobte, ak niečo znie ako taška. Camping. Je to skvelé. | Twitter: @EdmondTran

Dino Crisis – Matt Espineli, redaktor

Prvá kríza Dino nie je často voľbou pre tých, ktorí preverujú sériu sesterských sester Resident Evil sesterských tematických dinosaurov. V rokoch od svojho vydania je hra často zatienená svojím vynikajúcim pokračovaním (je zrejmé, kde ležia moje lojality). Napriek tomu som bol nútený hrať menej brilantnú krízu Dino 1 keď som si po vypočutí podcastu o hre uvedomil, že som to zbil len raz. Som silným zástancom druhého čítania starých hier, obzvlášť Keby som bol naposledy naivným predpubertálnym dieťaťom, keď som ich hral naposledy, bol som ochotný to dať znova.

Nebol poskytnutý žiadny titul

Doposiaľ bolo obohacovanie nahradzovania krízy Dino. Na rozdiel od svojho pokračujúceho akcie, Dino Crisis sa zameriava na pomalé budovanie napätia a prekvapenie vás dravcami (a inými dinosaurmi, ale väčšinou dravci), keď to najmenej čakáte – vlastnosti, ktoré sa mi veľmi páčia vzhľadom na predpoklad. Celý scenár prekročenia dinosaurov o tajné výskumné zariadenie je stále taký podmanivý; nie je nič viac ponižujúce, ako keby boli lovené nepriateľskými prehistorickými šelmami – aj keď sa na niektoré z nich ukázalo Nebuď taký násilný, ako sme si mysleli, Protagonistka Regina je po celý čas vynikajúcou protagonistkou, ktorá zažila nespočetné grizzly situácie v tejto hre, pretože jej pokojný temperament privádza do konania vítanú dávku.

Nepochybne si užívam krízu Dino oveľa viac, ako som to urobil prvýkrát. Spomínam si, že som mal veľa problémov s vyriešením všetkých hádaniek rozptýlených po celej hre, takže možno to je dôvod, prečo sa mi to vtedy veľmi nepáčilo. Chcem teda povedať, že si to teraz užívam viac, pretože moja súčasná (dúfajme) inteligencia na úrovni dospelých urobila cestu chutnejšou. Ale kto vie! Dino Crisis sa pre mňa môže stať novým favoritom. | Twitter: @MGespin

Apex Legends – Jordan Ramée, docent

Moja láska k Apex Legends sa pravdepodobne líši od väčšiny. Nemôžem tvrdiť, že plynulá streľba alebo uspokojivé stúpanie po radoch alebo vzrušenie z odomykania nových odmien sú hlavnými dôvodmi, prečo stále hrám. Pre mňa sú to postavy; vždy to boli postavy.

Hranie rolí ako idiotského adrenalínového feťáka, ktorý vždy beží smerom k nasledujúcemu boju (aj keď by som to nemal byť, pretože som ešte nenašiel ochranný štít tela), zatiaľ čo hranie, pretože Octane, je vzrušujúce, najmä keď nejako vyhrám. Je to takmer také extatické pocity ako prepínanie ľudí, zatiaľ čo robia hlúpe elektriny ako Wattson.

Takže áno, vážim si toho, aký mechanický je zvuk hry Apex Legends, naozaj áno (ako som niekedy hral strelcov prvej osoby bez systému ping?). Ale ak som úprimný, ide o vysoko citovateľné postavy, ktoré nech ma vracať.

Nebol poskytnutý žiadny titul

A nemôžem získať dosť Revenantu. sezóna 4: Asimilačnou novou hrateľnou postavou je hlupák robota, ktorý je drzý, arogantný, nevďačný a sadistický. Ten chlap – a ja si to nevymýšľam – sa označuje ako „smrť“. Použil som veľké písmeno "d" a všetko, ako nejaký stredný školák. Je to veselé a milujem to, aký je navyše, behať s touto strašidelnou postavou douchebag.

Podobne ako minulý týždeň som vykonal Wraithov a Revenant povedal: „Ten malý hlas hovorí, že stále existuje nádej? Leží.“ Vzhľadom na schopnosti Wraithov som si nemohol pomôcť, ale smial som sa nebezpečným radosťou, ako dokonalá takáto línia zodpovedá situácii.

Môj spolubývajúci mi povedal, že už nemám dovolené hrať ako Revenant. Zdá sa, že je to „strašidelné“. Ale je to len ďalší bezcenný kožný oblek – čo urobí? | Twitter: @JMRamee

Pokemon Masters – Steve Watts, docent

Tu je zvláštne priznanie: nikdy som neprestal hrať Pokemon Masters. Je to čudné, pretože toto je hra, ktorú som kritizoval ako príliš agresívnu so svojimi mikrotranzami. Samotný producent pripustil, že pri štarte nemal čo robiť. Zdalo sa, že je predurčené zaniknúť. Tak prečo to budem hrať?

Nebol poskytnutý žiadny titul

Pre jeden, tu používam termín „hranie“ celkom voľne. Pokemon Majstri majú automatický bojový systém a v režimoch pre jedného hráča sa môže zrýchliť. Automatická bitka AI niekedy robí úplne bezradné hlúpe rozhodnutia a nie je vhodná pre najťažšie fázy, ale kvôli získaniu úrovní a predmetov to funguje dobre. Toto ma robí menej Pokemon Majster ako a Pokemon Tímový manažér a niečo z toho ma veľmi oslovuje. Stále zbieram príšery a nemusím sa drviť – musím sa skontrolovať každých pár minút, aby som to udržal a potom som si vybral, ako rozdelím môj korisť. Inokedy sa nahlásim iba za svoj denný prihlasovací bonus a odložím ho nabok. Týmto spôsobom som nazhromaždil množstvo drahokamov a viac synchronizačných párov.

Ale okrem toho hra od začiatku barebone získala veľa TLC. Tréningová oblasť pridala ďalšie superkurzy s tvrdšími výzvami raz za deň pre oveľa väčšie odmeny. Pridali sa nové kapitoly príbehov a zvýšili sa limity úrovne. Doska „Bingo“ vám umožňuje vybrať si vlastnú množinu cieľov pre ešte viac týždenných odmien. Systém Gear vám umožňuje vybaviť tímové nadšenci a dáva viac podnetov na účasť v kooperatívnych zápasoch, v ktorých sú často cennými materiálmi výbava a remeselné výrobky. Najnovšia nová synchronizačná mriežka vám umožňuje upgradovať jednotlivé synchronizačné páry pomocou systému podobného systému Sphere Grid Final Fantasy 10. Hra prešla z príliš malého rozsahu na takmer drvivú mieru prispôsobenia, čo je ideálne pre môj pasívny prístup „manažér tímu“.

Napokon, polopravidelný výskyt legendárnych udalostí pridal do internetu niektoré veľké mená Pokemon svet, vrátane Giovanniho s Mewtwom, vašej vlastnej hráčskej postavy so Solgaleom a v súčasnosti Zinnia s Rayquazou. Pokemon Spoločnosť oznámila viac prichádzajúcich udalostí Pokemon Deň, a dúfam, že do mojej zbierky pridá ďalší legendár. | Twitter: @sporkyreeve


Table of Contents