Teraz Broadband pon├║ka jeden z najlacnej┼í├şch ┼íirokop├ísmov├Żch a telev├şznych obchodov okolo

Z├şskanie ┼íirokop├ísmov├ęho pripojenia za n├şzku cenu je jednoduch├ę. Existuje spousta poskytovate─żov, ktor├ş bojuj├║ za najni┼ż┼íiu cenu, ale tam, kde t├íto cenov├í dostupnos┼ą kles├í, je to, ke─Ć za─Źnete namiesto toho uva┼żova┼ą o ┼íirokop├ísmov├Żch a telev├şznych obchodoch.

Ke─Ć┼że niektor├ş z najv├Żznamnej┼í├şch poskytovate─żov – najm├Ą Sky, Virgin a BT – s├║ ve─żk├ę men├í pre internetov├ę a telev├şzne bal├ş─Źky, nie je ┼żiadnym prekvapen├şm, ┼że m├┤┼żete r├Żchlo zostavi┼ą nejak├ę ve─żk├ę ├║─Źty za svoj pl├ín.

Jeden poskytovate─ż v┼íak tento trend vynech├íva – pon├║ka pridanie telev├şznych slu┼żieb za ove─ża menej a tento poskytovate─ż je teraz ┼íirokop├ísmov├ę. Dobre, nie ste technicky dosta┼ą telev├şziu v tradi─Źnom slova zmysle. Namiesto toho dostanete z├íbavn├Ż pas Asistenta a jeho z├şskan├şm pomocou internetu u┼íetr├şte zhruba 33% z ceny vstupenky.

V─Ćaka tomu nez├şskate telev├şzne kan├íly, ale z├şskate pr├şstup k viac ako 300 s├║borom boxov, v┼íetko na po┼żiadanie. Zah┼Ľ┼ła to predstavenia ako Game of Thrones, ─îernoby─ż, Modern├í rodina a ─Ćal┼íie predstavenia od spolo─Źnost├ş Sky Atlantic, Fox a Comedy Central.

Samozrejme, ak chcete pr├şstup k tradi─Źn├Żm telev├şzorom, filmom alebo dokonca k ┼íportu nebude by┼ą bal├ş─Źek pre v├ís. Ak v┼íak chcete len internet a pr├şstup k niektor├Żm ┼ípi─Źkov├Żm telev├şznym programom, n├íjdete viac ni┼ż┼íie.

  • V┼íetky dne┼ín├ę najlep┼íie ┼íirokop├ísmov├ę ponuky vo Ve─żkej Brit├ínii

Teraz ponuky Broadband a TV v plnom rozsahu:

─îo z├şskam s pasom Sky Entertainment

Sky's Entertainment pass je predov┼íetk├Żm o boxoch – 300 z nich je presn├Żch. S celou radou ocenen├Żch predstaven├ş, medzi ktor├ę patria Bob's Burgers, Modern Family, Parky and Recreations a True Blood, budete na chv├ş─żu pobaven├ş.

Tento vstup prináša najnovšie relácie z kanálov ako Sky Atlantic, Sky One, Comedy Central, Vice a Nat Geo Wild.