Teraz áno! Xiaomi Mi A3 je teraz možné upgradovať na…

xiaomi mi a3 oficiálna aktualizácia androidu 10

Mysleli by ste si, že ste súčasťou programu Android One Xiaomi Mi A3 bude jedným z prvých mobilov, ktoré dostanú Android 10. Ale nie, bohužiaľ, realita je taká, že až teraz Xiaomi spustilo oficiálnu aktualizáciu na Android 10 Mi A3, ktorá sa už cez OTA dostáva ku všetkým používateľom.

Táto aktualizácia prichádza po dvoch neúspešných pokusoch: prvýkrát bola pozastavená kvôli mnohým chybám, ktoré blokovali mobil a druhýkrát kvôli problémom so snímačom odtlačkov prstov. Našťastie do tretím je kúzlo: Xiaomi opravilo všetky problémy tejto aktualizácie, takže teraz môžete bez problémov aktualizovať svoj Mi A3 na Android 10 cez OTA.

Tentoraz sa Xiaomi Mi A3 dobre aktualizuje na Android 10, aké sú novinky?

xiaomi mi a3

Aktualizácia Mi A3 na Android 10 hmotnosť 1,3 GB A samozrejme obsahuje všetky novinky Androidu 10. Ako už viete, tento mobil používa ako operačný systém Android One, takže s touto aktualizáciou neprijíma MIUI 11 so všetkými jeho novými funkciami. Čo táto aktualizácia prináša, je vždy dôležitá bezpečnostná záplata Androidu, ktorá tentoraz zodpovedá aktuálnemu mesiacu apríl.

Tri najdôležitejšie novinky, ktoré prichádzajú s Androidom 10 pre Xiaomi Mi A3, sú tmavý režim systému, nová navigácia gestami, aby ste sa vyhli používaniu tlačidiel systému Android, a nové možnosti ochrany osobných údajov. Táto najnovšia inovácia je veľmi dôležitá, pretože vám umožňuje lepšie nakonfigurovať povolenia na umiestnenie, ktoré udeľujete aplikáciám, aby ste ochránili svoje súkromie a predĺžili výdrž batérie.

aktualizácia na android 10 z xiaomi mi A3 record

Xiaomi Mi A3s s globálnou softvérovou verziou sú podľa všetkého prvé v poradí, ktoré dostanú Android 10, pričom európsky variant na nový softvér ešte len čaká. V každom prípade sa aktualizácia pomaly rozširuje na rôzne modely ako obvykle a sa už dostáva do rôznych krajín.

Chcete skontrolovať, či už je možné aktualizovať váš Mi A3 na Android 10? Ak ste nedostali príslušné oznámenie, prejdite na stránku Nastavenia> Systém> Aktualizácia systému. Ak je k dispozícii, môžete ho začať sťahovať. Pamätajte, že pred začatím procesu inštalácie musí byť váš mobil nabitý aspoň na 50 %.

Zdroj | Android polícia

UPGRADE: Zdá sa, že to ešte nie je finálna verzia tejto komédie, Xiaomi aktualizáciu opäť zastavuje, pretože používatelia zažívajú mnohé zlyhania. Obrovské katastrofa ten, ktorý sa deje s aktualizáciou Android 10 pre Xiaomi Mi A3.