Tento podivný koncept je takmer expanziou World of Warcraft

Tento podivný koncept je takmer expanziou World of Warcraft 2

Neznášam kobold

Zakaždým, keď znova navštívim Svet Warcraftu, DPS som takmer vždy zabalil do ľudského tkaniva. Elwynnský les som vyrovnal viac, ako dokážem spočítať, a množstvo Kobolda, ktorého som zabil asi v tisícoch. Nazývanie týchto nepriateľov „nepriateľmi“ ich príliš oceňuje; pre mňa sú skôr škodcami.

Áno, nepríjemný kobold, dostanem tvoju sviečku. Je veľmi nepravdepodobné, že ma zastavíte, ak sa nerozrezám. Ak ti odpustím, neváhaj ma prenasledovať. So všetkou úprimnosťou si to nemusím uvedomovať.

Ak to nie je jasné, nerešpektujem kobolda. Takže si viete predstaviť moje prekvapenie včera, keď som sa dozvedel, že kobold spolu s gnollmi, troggmi a niekoľkými ďalšími rasami zohrávali dôležitú úlohu v potenciálnom príbehu o expanzii. V koncepcii má Garrosh Hellscream znovuzjednotiť túto opustenú rasu v zmiešanej Horde. Preteky sa stanú silnejšími a hroznejšími, ako ukazuje umelecký koncept uvedený nižšie.

Koboldova koncepcia mestskej hordy vo World of Warcraft

Našťastie túto myšlienku zrušila spoločnosť Banda de Ferro Warlord Draenor, Stále však existuje potenciál koboldu stať sa pôsobivejším. Budú tieto preteky vylúčenia hrať dôležitú úlohu pri budúcej expanzii?

Viac informácií o nápadoch na rozšírenie odstránených na webe Wowpedia nájdete tu. Ďakujem Tyrsenovi za to, že nám všetkým pripomenul túto veľmi zvláštnu časť. Svet Warcraftu príbeh.

Tento podivný koncept je takmer expanziou World of Warcraft 3

Brianna Reed

Tento podivný koncept je takmer expanziou World of Warcraft 4 @briannamclark

Brianna je zapojená do komunity Gamepedia prostredníctvom redakčného obsahu a sociálnych médií. Keď nie je zaneprázdnený tweeting o herných novinkách, rád hrá pri stole, trávi čas vonku a sleduje sci-fi.