Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Tento obchod Xbox One S má smiešne dobrú hodnotu

Práve teraz si môžete kúpiť Xbox One S s dvoma ovládačmi za 180 GBP, čo vám ušetrí veľmi slušných 70 GBP. V mori únavne podobných obchodov s čiernym piatkom Xbox One S sa tento vynikajúco hodí predovšetkým v prípade, ak ste hráčom, ktorý má trochu spolužiaka na gauči.

Táto dohoda je Amazon exkluzívne, k dispozícii od dnes do polnoci v pondelok Cyber. Bežná cena 250 GBP je už o niečo lacnejšia ako nákup konzoly (približne 209 GBP) a ďalšieho kontroléra (približne 45 GBP); s aplikáciou tejto ponuky sa stáva ešte lepšou hodnotou a ešte ťažšie ju ignorovať.

Kúp teraz od Amazon


Teraz som si istý, že viete, čo je Xbox One S. Pre tých, ktorí práve vyšli zo skaly, je však One S druhou zo štyroch konzol Xbox One, ktoré boli uvedené na trh od roku 2014. Je to menšie, štíhlejšie a lacnejšie ako jeho predchodca (štandardné Xbox One), ktoré ponúka presne rovnaký súbor funkcií a vylepšenie vzorca niekoľkými kľúčovými spôsobmi.

Xbox One S okrem hrania hier môže prehrávať aj 4K HDR Blu-ray filmy a mať prístup k všetkým službám streamovania vrátane služieb Netflix, BBC iPlayer, All 4, Prime Video, NowTV a mnoho ďalších.

Ak chcete hrať hry – a naozaj by ste mali – budete potrebovať pár odberov. Prvým z nich je Xbox Live Gold, ktorý vám poskytuje prístup k online hrám (takže si môžete vychutnať kúsok hovoru na rozdelenej obrazovke Call of Duty) a každý mesiac vkladá niekoľko bezplatných hier na svoje figuratívne prahy.

Druhým je Xbox Game Pass. Ako sa to stane, noví predplatitelia môžu nabiť tri mesiace za pouhých £1 práve teraz vďaka deal-y dobrote Čierneho piatku. Vďaka tomu budete mať prístup k stále rastúcej knižnici s viac ako 100 hrami vrátane niekoľkých najnovších titulov.

Existuje veľa dôvodov na vyzdvihnutie lacného Xbox One S, v neposlednom rade je to naše žiarivé päťhviezdičkové odporúčanie. Nezabudnite však: táto ponuka platí od 28. novembra do 2 December (Kybernetický pondelok). Budete musieť konať rýchlo.

Kúp teraz od Amazon