Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Tento obchod s aplik├íciou Google Home Mini sme si v┼íimli za 19,99 GBP – najlacnej┼íie v okol├ş

lacn├Ż google dom├íci mini obchod

Google Home Mini, najmen┼í├ş inteligentn├Ż dom├íci reproduktor spolo─Źnosti Google, bol aktualizovan├Ż na Nest Mini iba minul├Ż rok v okt├│bri, ale obe s├║ prakticky rovnak├ę – preto sme radi, ┼że t├íto ponuka od spolo─Źnosti MyMemory, ktor├í zni┼żuje cenu len na ┬ú ┬ú, 19,99 (s doru─Źen├şm a vr├íten├şm zdarma vo Ve─żkej Brit├ínii).

Nov├Ż Nest Mini by v├ís st├íl 49 GBP, ale ak e┼íte nie ste ochotn├ş sa s t├Żm rozl├║─Źi┼ą, s Home Mini nem├┤┼żete naozaj pokazi┼ą.

Rozdiely medzi t├Żmito dvoma modelmi nie s├║ podstatn├ę. Pre za─Źiato─Źn├şkov vyzeraj├║ rovnako. Zmeny, ktor├ę na zariaden├ş Nest Mini z├şskate, s├║ nov├ę di├│dy LED na bo─Źn├Żch tla─Źidl├ích hlasitosti, odsadenie na stene na zadnej strane a nov├Ż ─Źip na u─Źenie strojov, ktor├Ż s─żubuje zv├Ż┼íen├║ reaktivitu. V na┼íej recenzii sme v┼íak nevideli v├Żrazn├Ż rozdiel vo v├Żkonnosti. Nest Mini v┼íak m├í hlasnej┼í├ş reproduktor.

Za 19,99 GBP zostane Home Mini skvel├Żm ├║vodom k inteligentn├ęmu vybaveniu v├í┼ího domova Google Assistant, Re─Źn├şk m├┤┼że odpoveda┼ą na va┼íe ot├ízky, nastavi┼ą bud├şky, prehr├íva┼ą hudbu, pren├í┼ía┼ą vide├í a spoji┼ą sa s inteligentn├Żmi sp├şna─Źmi svetla a vykurovac├şmi syst├ęmami. Pozrite si na┼íu ├║pln├║ minim├ílnu recenziu Google Home.

Zamierte do mojej pam├Ąte a vyzdvihnite zariadenie Home Mini za 19,99 GBP. Aktu├ílne ceny za zariadenie Google Home Mini si m├┤┼żete pozrie┼ą od ─Ćal┼í├şch maloobchodn├şkov ni┼ż┼íie:

maloobchodn├şkcenadod├ívka

Porovnanie cien z viac ako 24 000 obchodov z cel├ęho sveta Zobrazi┼ą ─Ćal┼íie ceny

Tagy:

  • telef├│ny

Note: Pri n├íkupe prostredn├şctvom odkazov na na┼íich str├ínkach m├┤┼żeme z├şska┼ą prov├şziu, a to bez ─Ćal┼í├şch n├íkladov. Toto nem├í vplyv na na┼íu redak─Źn├║ nez├ívislos┼ą. U─Ź sa viac.