Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Tento doplnok prináša zobrazenie počasia do rozhrania BottomToolBar

Tento doplnok prináša zobrazenie počasia do rozhrania BottomToolBar 1

Až minulý týždeň sme vám ukázali elegantné a nepredvídateľné rozšírenie pre útek z väzenia BottomToolBar s názvom Activity-BottomToolBar, ktoré, ako už názov napovedá, pridá do rozhrania BottomToolBar zobrazenie založené na činnostiach. Ale ak ste používateľom BottomToolBar, ktorý od rodičovskej vylepšenia požaduje viac, mali by ste mať šťastie.

vstúpiť Poveternostným vplyvom BottomToolBar, ďalšie rozšírenie pre vylepšenie BottomToolBar, ktoré má vydať vývojár iOS XCCiao. A ako ste už mohli odvodiť už z názvu a príkladu snímky obrazovky vyššie, tento doplnok integruje zobrazenie zamerané na počasie do rozhrania BottomToolBar.

Nový doplnok Weather-BottomToolBar zobrazuje príslušné informácie o počasí pre vašu aktuálnu polohu (pokiaľ sú pre aplikáciu Počasie povolené služby určovania polohy). Všimnite si tiež, že jeho estetika je porovnateľná s tým, čo by ste očakávali od natívnej aplikácie Počasie pre iOS.

Okrem dynamického pozadia, ktoré sa chová podobne ako samotná aplikácia Počasie, rozhranie Weather-BottomToolBar zobrazuje podmienky mimo, vrátane vášho aktuálneho mesta, poveternostných podmienok vonku, pravdepodobnosti zrážok a teploty spolu s vysokou a nízkou hodnotou pre celý deň.

Je zrejmé, že Weather-BottomToolBar funguje spolu s Activity-BottomToolBar. Obidva doplnky sa zobrazujú v príklade na snímke obrazovky s miniaplikáciou Počasie umiestnenou nad miniaplikáciou Aktivita.

Ide v podstate o rovnaké informácie, aké by ste našli na stránke Dnes na domovskej obrazovke, ak by ste mali tieto widgety povolené, ale ak by ste si užili rýchlejší prístup k týmto informáciám z ľubovoľného miesta v systéme iOS a už vlastníte BottomToolBar, potom Weather-BottomToolBar môže to byť pekný spôsob, ako to dosiahnuť.

Weather-BottomToolBar je k dispozícii ako stiahnutie zadarmo z úložiska Packix prostredníctvom svojho obľúbeného správcu balíkov, aj keď už musíte vlastniť $1.50 BottomToolBar vyladí z úložiska Twickd jeho použitie. Najlepšie zo všetkého je, že doplnok vytvoril ten istý vývojár, ktorý nám priniesol pôvodné vylepšenie, takže môžete očakávať optimálny výkon.

Pridáte vyladenie Weather-BottomToolBar do svojho zariadenia iOS 13 s jailbroken? Diskutujte o tom, prečo alebo prečo nie, v sekcii nižšie.