Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Tento 18W Nabíjačka s vstavaným USB-C Kábel Stojí Len $6 Dnes

Chyť tento 18W nabíjačku s USB-C kábel len za $6

EasyAcc predáva 18W nabíjačka so zabudovaným USB-C kábel len za $6. Je to vlastne celkom dobré riešenie ak hľadáte náhradnú nabíjačku.

Chyť tento 18W USB-C Nabíjačku Len za Polovicu Ceny a Rýchle Nabitie Kompatibilného Zariadenia

V určitom bode si bude vyžadovať náhradné nabíjačky pre váš telefón alebo tablet, a ak dnes je ten deň, potom EasyAcc má niečo v obchode pre vás.

Nabíjačky na predaj je USB-C, a to môže tlačiť 18W energie pre zariadenia, ktoré môžu prijať. Ale tu je to super vec – USB-C koniec kábla je vstavaný priamo do nabíjačky, čo znamená, budete nikdy stratiť ho. Ak máte zlý zvyk, pričom nabíjačky s vami a zabúdanie kábel alebo naopak, že sa nestane tu.

Tento 18W Nabíjačka s vstavaným USB-C Kábel Stojí Len $6 Dnes 1

Kábel dĺžka je primeraný 5-nohy, čo znamená, že môžete zastrčiť nabíjačku preč za gauč a stále mať USB-C na konci ruku na nabíjanie telefónu alebo tabletu. Ale tu prichádza ďalšia zaujímavá vec, o túto nabíjačku – to plne podporuje Rýchle Nabíjanie 3.0tak , kompatibilné zariadenia bude účtovať na pôsobivú rýchlosť.

Vďaka USB-C port, táto nabíjačka sa dá použiť na širokú škálu zariadení, vrátane najnovších iPad Pro, širokú škálu zariadení Android a dokonca aj niečo ako Nintendo Switch.

Toto je typ sieťovej nabíjačky, ktoré by ste mali vždy držať okolo seba ako náhradné. V prípade, že si myslel, šiel cez svoju myseľ, potom kliknúť na odkaz nižšie, zadať špeciálny kód na zľavu a využiť túto dohodu pred skončením jeho platnosti.

Kúpiť EasyAcc USB C Sieťové Nabíjačky 18W Typ C – Bola 12 eur, teraz len za $6 pomocou kód na zľavu S8IB9TEA

Viac informácií môžete nájsť ponuky nižšie:

Odoslať