Telev√≠zie Hisense B7100 maj√ļ izolovan√ļ izol√°ciu a veńĺk√© rozmery

Jeho v√§ńćŇ°ina je dod√°van√° v kateg√≥rii B7100 a pon√ļka Ň°irok√© spektrum telev√≠zorov B7100 s uhloprieńćkou 43, 50, 55 a 65 palcov. Gama Hisense B7100 je dod√°van√Ĺ s vysok√Ĺm rozl√≠Ň°en√≠m a podporuje vŇ°etky dostupn√© medi√°lne technol√≥gie, ako s√ļ napr√≠klad sk√ļsenosti s vizualiz√°ciou videa s rozl√≠Ň°en√≠m UHD 4K, technol√≥gie HDR a hlavn√© aplik√°cie pre Smart TV.

VŇ°etky temp√° sa m√īŇĺu l√≠Ň°iŇ• od toho, aby sme to mohli urobiŇ•, aby sme z√≠skali v√§ńćŇ°iu z√°ruku, Ňĺe to bude moŇĺn√©. Jeho v√§ńćŇ°ina je dod√°van√° v kateg√≥rii B7100 a pon√ļka Ň°irok√© spektrum telev√≠zorov B7100 s uhloprieńćkou 43, 50, 55 a 65 palcov.

Gama Hisense B7100 je dod√°van√Ĺ s vysok√Ĺm rozl√≠Ň°en√≠m a podporuje vŇ°etky dostupn√© medi√°lne technol√≥gie, ako s√ļ napr√≠klad sk√ļsenosti s vizualiz√°ciou videa s rozl√≠Ň°en√≠m UHD 4K, technol√≥gie HDR a hlavn√© aplik√°cie pre Smart TV.

R√īzne zariadenia s√ļ vybaven√© B7100 z√°kladn√Ĺm modelom, ktor√Ĺ pon√ļka modern√Ĺ dizajn, r√īzne moŇĺnosti pouŇĺitia a flexibilitu, napr√≠klad flexibiln√ļ flexibilitu na horsk√Ĺch kas√≠nach a dekor√°cie interi√©ru.

Qualidade de imagem com detalhes extra

Jeho model Hisense B7100 m√° nasleduj√ļce vlastnosti a Ň°irok√© spektrum sk√ļsenost√≠ s vizualiz√°ciou s rozl√≠Ň°en√≠m 3840 x 2160 pixelov a 60 Hz. VŇ°etky p√īvodn√© a p√īvodn√© prvky m√īŇĺu maŇ• niŇĺŇ°iu kvalitu, ako napr√≠klad mel√≥diu a efekt√≠vnu aplik√°ciu ‚ÄěUHD Upscaler‚Äú.

VzŇ•ah: Apple iPhone 13 registrovan√© v prvom rade v ńĆ√≠ne

Smart TV

V√§ńćŇ°ina komod√≠t spojen√Ĺch s Hisense, a gama B7100 tamb√©m √© suportado pelo sistema operativo pr√≥prio da Hisense VIDAA U3.0 s√ļ zahrnut√© v √ļprave IA

plat√≠ aj pre telev√≠ziu. Jednoduch√© a jednoduch√© personalizovanie, a 50% -n√© zv√ĹŇ°enie pońćtu predn√Ĺch a zadn√Ĺch pohńĺadov, ktor√© s√ļ odpor√ļńćan√© pre vaŇ°u hlavn√ļ str√°nku. V√§ńćŇ°ina nov√Ĺch operańćn√Ĺch syst√©mov, ktor√© s√ļ k dispoz√≠cii, m√° vŇ°etky dostupn√© a inteligentn√© moŇĺnosti pre diańĺkov√© ovl√°danie, ktor√© umoŇĺŇąuje diańĺkov√© ovl√°danie. O Vidaa U 3.0 permite tambem o controlo por voz dos televisores gra√ßas and aplica√ß√Ķes como o Amazon Echo, e includesa to reconhecimento de cenas, capaz de Ajustar automaticicame and imagem gra√ßas and uma tecnologia assente on nuvem e que proporciona a melhor experience of visualiza√ß√£o.

Podporuje Androidgeek.pt. Trabalho em TI há dez anos. Apkixonado por tecnologia, Publicidade, Marketing Digital, posicionamento estratégico, and claro Android <3