Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Telepr├íca a videohovory medzi najs┼ąahovanej┼í├şmi aplik├íciami

Telepr├íca a videohovory medzi najs┼ąahovanej┼í├şmi aplik├íciami 1

Ke─Ć┼że ┼ít├ít Alarm bol zalo┼żen├Ż v ┼ápanielsku 14. marca po─Źas nasleduj├║cich 15 dn├ş, ob─Źania nem├┤┼żu opusti┼ą domov s v├Żnimkou v├Żnimo─Źn├Żch pr├şpadov, technologick├í ─Źas┼ą tie┼ż pre┼íla ur─Źit├Żmi zmenami v pou┼ż├şvan├ş, ktor├ę vyu┼ż├şvame, tak┼że sa mus├şme dokonca nau─Źi┼ą racion├ílnej┼íie a zodpovednej┼íie vyu┼ż├şva┼ą telekomunik├ície.

T├íto nov├í situ├ícia, ktorej mus├şme ─Źeli┼ą, priniesla zauj├şmav├Ż v├Żnos pri s┼ąahovan├ş mobiln├ę aplik├ície, kde telepr├íca a videohovory vstupuj├║ do rebr├ş─Źka najstiahnut├Żch v poslednom t├Ż┼żdni v obchode s aplik├íciami Apple ako od spolo─Źnosti Google.

Nezn├íma aplik├ícia Houseparty dosahuje ─Ź├şslo jedna z najviac s┼ąahovan├Żch

Pod─ża ├║dajov Sensor Tower je po─Źet bezplatn├Żch stiahnut├ş na Google Play aj na internete Apple Obchod je HouseParty, Doteraz ─Źiasto─Źne nezn├íma aplik├ícia, ktor├í to umo┼ż┼łuje videohovory skupin├ím ├┤smich ─żud├ş schopnos┼ą vytv├íra┼ą s├ęriu hier ┼ípeci├ílne navrhnut├Żch pre skupinov├ę hry,

Google Play 1

V tomto zozname aplik├íci├ş n├íjdete tak├ę zn├íme aplik├ície ako Netflix, Movistar + (podarilo sa vkradn├║┼ą do Top 5 v─Ćaka tomu, ┼że bezplatne otvorili streamingov├║ video platformu na 30 dn├ş) alebo Skype ktor├ę s├║ jasne zameran├ę na z├íbavu, prv├ę dve s├║ Popredn├ę platformy pri prehr├ívan├ş filmov a seri├ílov, zatia─ż ─Źo tret├ş je jednou z najpou┼ż├şvanej┼í├şch aplik├íci├ş na videohovory, ktor├í sa stala be┼żn├Żm n├ístrojom pr├íce na dia─żku.

V App Store n├íjdeme aplik├ície ako Parcheesi STAR alebo Asked, jasne orientovan├ę na z├íbavu a Stretnutia Google, zameran├ę na videohovory, zauj├şma v zozname ve─żmi v├Żznamn├ę miesto, kde s├║ aplik├ície zameran├ę na v├Żu─Źbu, napr U─Źeb┼ła Google.

App Store

Medzi platen├Żmi aplik├íciami patr├ş pr├ştomnos┼ą klasickej stolovej hry na oboch platform├ích, napr monopol, ─Źo je tretie miesto v syst├ęme Android a druh├ę miesto v syst├ęme iOS, spolu s jednou z futbalov├Żch hier spr├ívy, ako je napr├şklad Futbalov├Ż mana┼ż├ęr 2020 pre mobil V syst├ęme Android je na druhom mieste a v syst├ęme iOS ┼ítvrt├Ż.

Ako vid├şme v├Żvojov├ę trendy pou┼ż├şvate─żov s pr├şchodom nov├Żch aplik├íci├ş do zoznamu, ktor├Ż je najviac stiahnut├Ż, je to jasn├Ż n├íznak toho, ako sa na┼íe n├ívyky bud├║ meni┼ą po─Źas t├Żchto d├ítumov n├íboru doma.